Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

6 DRUHOV ZLOBY, KTORÁ SA DÁ ZOSLAŤ NEVEDOMKY A AJ BEZ ČAROVANIA

6 DRUHOV ZLOBY, KTORÁ SA DÁ ZOSLAŤ NEVEDOMKY A AJ BEZ ČAROVANIA

Pri slove kliatba si väčšina ľudí predstaví zlú čarodejnicu, ako varí žabí lektvar a zaklína do kotla. 

Alebo v modernejšom poňatí si hneď každý predstaví mága , ktorému niekto platí za zosielanie kliatieb. 

Ale nie za každým zlom musí stáť čierny mág. Veľa kliatieb zvládnu ľudia vyslať aj sami a aj bez rituálov. 

 

Ale horšie je to už s odstraňovaním škôd a nápravou života. Tam už sa to bez čarodejníka nezaobíde. 


MEXICKÉ ČARODEJNÍCTVO A JEHO SYSTÉM KATEGORIZÁCIE ZLA

 

V dnešných ezoterických náukach sú kliatby dobre známou témou, ale zvyčajne je to téma naháňajúca strach. Každý sa jej bojí venovať do hĺbky a to paradoxne spôsobí, že ani dlhoročne praktikujúci ezoterici si nevedia dať rady, keď ide o prelomenie kliatby a následné naprávanie škôd. Po internete síce koluje obrovské množstvo očistných rituálov, ale všetky majú len malý efekt, ak sú použité nesprávne. 

 

BRUJERIA MEXICANA – Mexické čarodejníctvo, rozlišuje rôzne druhy zla, respektíve rôzne typy zdrojov zla a podľa toho potom vyberá vhodný spôsob očisty. Ak vás komplexnosť mexického čarodejníctva priťahuje, pozývame vás na seminár v dňoch 22.6. - 23.6.2024  

 

 

MAL DE OJO – Zlé oko, tzv. ,,zoči“

Vyslanie deštruktívnej energie prostredníctvom zraku. Ide o veľmi častý zdroj nešťastia v živote z ktorého sa ťažko hľadá východisko. Je to kvôli tomu, že postihnutá osoba si ho nevie s ničím spojiť. Nevie prečo a kde by sa mohla stať terčom ,,energetického útoku“, respektíve ,,kliatby“. A keďže nevie vystopovať zdroj zloby, zvyčajne rozvinie určitý stupeň paranoje a nepriateľstva k ľuďom z blízkeho okolia. Ako ste už asi vytušili, mal de ojo, alebo kliatba ,,zoči“ nemusí byť namierená priamo na osobu, ktorá ju absorbovala svojou aurou, iba sa ocitla v nesprávny moment na nesprávnom mieste, kde ju nechtiac zasiahla zlosť úplne cudzej osoby. Predstavte si situáciu, kedy stojíte na zástavke autobusu a okolo vás prejde osoba, ktorá je plná zlosti a hnevu, pretože ho trebárs nahneval pracovník úradu, ale v momente keď si v hlave prehráva svoju krivdu, prechádza okolo a pozrie sa na vás práve v momente, keď mu z očí ,,lietajú blesky“. Vy si tento moment nezapamätáte, ale vaša energia bola napadnutá a po čase sa to prejaví aj vo vašom živote. 

 

ENVIDIA – Závisť 

Áno, závisť je skutočne nepekná energia, lebo v sebe nesie prianie neúspechu a častokrát je zameraná na konkrétnu oblasť života, alebo dokonca samotného tela a fyzického zjavu. Do tejto oblasti potom prinesie veľmi silné energetické bloky pre ktoré sa všetko zrúti. V dnešnom svete asi neexistuje nikto, kto by nebol zasiahnutý takýmto blokovaním svojho života, pretože sociálne siete a média prinášajú výsek falošnej reality, po ktorej majú všetci ľudia bez rozdielu túžiť, ale samozrejme to nebude v ich silách naplniť. Preto každý ktorý vyvolá dojem, že má niečo, čo iný nevie mať, bude terčom energie závisti a jediné čo závistlivca poteší je, keď postihnutá osoba príde o všetko čo má závideniahodné. Dnes sú terčom závisti už nie len peniaze, majetok, pracovné úspechy, ale aj vlasy, oči, mladosť, či dokonca počet lajkov a zdieľaní na sociálnych sieťach ....  Svet je chorý závisťou. Tu opäť platí, že ani nemusíte vedieť koľko ľudí vám závidí a ani čo presne vám závidia. Všetci si zvykli zdieľať svoj život na internete, takže dôvodov si nájde každý dosť.  

 

MAL AIRE – Zlý vzduch, zlé reči 

Ohováranie je zaklínanie reality inej osoby. V Latinskej Amerike je to priamo spájané so živlom vzduchu, kedy postihnutého obklopuje nedýchateľný vzduch, čo nedovolí iným ľuďom sa k nemu priblížiť a nakoniec otrávi aj jeho samotného. Ohováranie môže človeku poškodiť povesť a úplne zničiť všetky jeho životné plány. Dnešná doba má veľmi jednoduchý ,,ohovárací nástroj“ – sociálne siete. Ľudia preberajú názory, reči a kopírujú ich ďalej, aj keď nemusia byť podložené pravdou, alebo sú poskladané manipulatívne z útržkov pravdy tak, aby sa osoba nemohla brániť a dať informácie na pravú mieru. Tak majú ľudia na vás odpudivý názor, ešte skôr než s vami reálne prídu do kontaktu. Ak Ste obklopený zlým vzduchom, váš život sa zastaví a neskôr naberie autodeštruktívny vzorec. Ten sa ešte umocní ak budete zároveň aj v paľbe neustálej kritiky, čiže negatívnych rečí mierených voči vášmu úsiliu, či osobe. Tam väčšinou človek vzdáva svoj život aj svoje sny, prestáva byť produktívny, stráca vitalitu a činorodosť a odovzdáva sa osudu. 

 

SUSTO – Úľak / ESPANTO - Des

Náhly a nečakaný existenčný strach, ktorý s vami zatrasie až do špiku kostí, spôsobí ,,zmrznutie“ energie a v mnohých prípadoch aj stratu časti duše, ktorá v momente takého úľaku stratí spojenie s telom. To sa zakrátko prejaví opakujúcou sa depresiou, pocitom samoty a nepochopenia, zúfalstvom z premrhaného života,...Keďže životná energia je zastavená a neprúdi cez všetky vrstvy našej energetickej sústavy, čoskoro dôjde k úbytku všetkej vitality a sústavnému pocitu vyčerpania. Vyčerpanie nebude len fyzické, ale celkové, akoby vychádzalo z duše, pričom susto deformuje fyzické telo a espanto celú osobnosť. Kliatba ,,susto - espanto“ sa môže vytvoriť aj zo situácii, ktoré sú priveľmi traumatické,  až tak, že ich človek nedokáže uniesť a tiež aj zo životného štýlu permanentného stresu, ktorý si vyžaduje veľké odosobnenie, aby sa to dalo ustáť. Ak sa táto situácia nerieši, môže sa vystupňovať o ďalší stupeň a tým je posadnutie (posesión), pretože človek ktorý sa musí denne odosobňovať a pritom má aj zamrznutú energiu, je vlastne prázdnym fyzickým obalom. Bludné duše, či beztelné bytosti (desencarnados) to môžu vnímať ako pozvanie. Taký stav už je viditeľný každému, avšak nedá sa riešiť iba exorcizmom – vyhnaním bytosti z obsadeného tela, ale musí sa riešiť aj príčina, ktorou bolo ,,susto - espanto“ a fragmentácia duše. 

 

 

AMARRE – Uviazanie, odobratie vôle 

Jedná sa o praktiku používanú v milostnej mágii, ale v mexickom čarodejníctve a v Santerii je považovaná za techniku čiernej mágie. Ide totiž o vytvorenie ,,vzťahu z pomsty“ , kde jedna osoba dominuje život tej druhej. Častokrát sa jedná o vzťahy, keď sa ľudia pre neprekonateľné osobnostné problémy rozídu a urazený partner chce vrátiť toho druhého do vzťahu tak, aby zároveň dostal aj príučku. Čiže mu praje všetko ,,najhoršie“ aby sa nakoniec ,,doplazil“ späť do vzťahu, ktorý už predtým nefungoval. Nemusí sa jednať len o milostné vzťahy, takéto uviazania je možné badať aj na kamarátskych vzťahoch, kde napríklad kamarát sabotuje vzťahy svojmu druhému kamarátovi, aby sa nemusel deliť o jeho pozornosť, či službičky s nejakou prípadnou partnerkou. Aj v rodinných vzťahoch, či pracovných je badať takéto vzájomné dominovanie, kedy osoba úplne nelogicky a proti všetkým svojím záujmom, či potrebám, neustále beží ,,posluhovať“ konkrétnej osobe. Ak sa neoslobodí, nikdy nebude mať funkčný vzťah, pretože dominujúca osoba vníma všetky jeho nápadníčky ako sokyne, a tak svojím konaním zapríčiní, že zaberie všetok životný priestor svojej obete. Podaktorí ľudia sú tak manipulatívny, že na zoslanie takejto kliatby typu amarre nepotrebujú vedieť ani čarovať. To aby Ste si nemysleli, že za každým zlom musí stáť čierny mág. Kdeže, veľa kliatieb zvládnu ľudia vyslať aj sami bez pomoci rituálov. Ale horšie je to už s jej odstránením a nápravou života. Tam už sa to bez čarodejníka nezaobíde. 

 

MALDICIÓN – Prekliatie urieknutím 

Povedať sa dá všeličo, ale niektoré slová majú väčšiu váhu než iné a aj silnejší dopad na život dotknutej osoby. Ako ste sa už iste dovtípili maldición je kliatba zoslaná vyrieknutím. V rozprávkach sa často objavujú čarodejnice čítajúce zaklínadla z tajomných kníh, ale realita je taká, že túto kliatbu vie zoslať každý, kto dokáže riadne hromžiť hoci aj od stola v krčme. Je to takmer rovnaké ako keď sa niekto plný negatívnej energie vyhráža ,,do vzduchu“ konkrétnej osobe konkrétnymi nešťastiami. Každé ,,počkaj, veď ty uvidíš, do smrti budeš sám“ a každé ,,bodaj by sa pokazilo všetko, čoho sa chytíš“, alebo ,,nech Ti každá žena ujde s iným“... to všetko je vyrieknutá negatívna energia s jasne daným programom a s jasne zameranou osobou v ktorej živote sa má prejaviť. Postihnutej osobe sa začne život obracať na ruinu. Najskôr v konkrétnej oblasti na ktorú bola kliatba zameraná a potom dominovým efektom všetky ostatné. Zvyčajne sa potom človek doplazí za vešticou, ktorá síce uvidí v kartách prebiehajúcu kliatbu ale neuvidí jej zdroj a preto bude veľmi ťažké ju zastaviť. Väčšina ľudí je totiž v blízkom kontakte s osobami, ktoré ju takmer denne zariekajú a nevnímajú týchto ľudí ako bezprostrednú hrozbu, pretože málokto si uvedomuje akú moc majú slová a kam až dokážu ,,doletieť“. 

 

Ak vás komplexnosť mexického čarodejníctva priťahuje, pozývame vás na seminár v dňoch 22.6. - 23.6.2024     https://www.santeria.sk/brujeria-mexicana

 

Klienti nám ďakujú