Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Brána k pokoju v duši! Vstúpte do kráľovstva Psychomágie

Brána k pokoju v duši! Vstúpte do kráľovstva Psychomágie

Schopnosť poradiť si so životom a nájsť si svoje miesto na svete je kompletne v réžii našich emócii. Emócia je pokyn k jednaniu a pri dôležitých rozhodnutiach sú city vždy nad rozumom. KATASTROFA SA OBJAVÍ, AK SÚ VAŠE EMOČNÉ SKLONY DEŠTRUKTÍVNE. Poďme to spolu vyriešiť!

Emočná časť mozgu je 20x silnejšia než jeho logická časť!

Emócia v nás prebudí automatické reakcie nervového systému podľa dostupnej šablóny v našom mozgu. Matka príroda nás vybavila týmto mechanizmom prežitia, aby sme sa vyhli všetkému, čo nám môže ublížiť a príliš nestrácali čas premýšľaním. V momentoch rozrušenia nikto nereaguje premyslene. Pred hladným tigrom najskôr zdrhneme do úkrytu a až potom vyhodnocujeme situáciu, a robíme racionálny plán, ako ďalej. 

Život v ľudskom spoločenstve sa však zmenil. Už nás nenaháňa hladný tiger, ale despotický šéf v práci, výchova príliš prísneho otca, nesplniteľné očakávania matky, šikana od nezrelých kolegov, ponižovanie od nevhodného partnera, nezaplatené faktúry a nemožnosť na ne zarobiť,.... Na tieto situácie však ešte žiadna šablóna reakcií nie je. Naďalej platí, že je to stav ohrozenia a naše telo naň reaguje šablónami, ktoré v nás zanechalo posledných 50 tisíc ľudských generácií. 

Problém je v spojitostiach

Respektíve v tých, ktoré si utvorí náš mozog. Naučí nás báť sa vecí ktoré sú pre náš život kľúčové. Báť sa milostných vzťahov, mať strach ísť do práce , ...atď. A pritom nastane rozkol, pretože mať dôverný vzťah s niekým je taktiež prednastavené prírodou, tak sa môže stať, že budete vyhľadávať vzťahy, ktoré sú už vopred odsúdené na zánik, aby ste týmto splnili obe podmienky ...tj mať vzťah, ale aj sa pred ním skryť. 

To isté platí aj ohľadne príkladu s prácou. Mozog zaradí váš traumatický zážitok z práce do zoznamu k reakcii ,,UJDI, ALEBO BOJUJ“. Logicky vám je jasné, že potrebujete prácu aby ste si zaplatili základné životné potreby ako bývanie, či stravu, no vaše telo je zaplavené emóciami, ktoré vám pobyt v práci nijako neuľahčujú. 

Keďže sa musíte bytostne prekonať aby ste tam napriek ,,poplašnému systému“ tela zotrvali a ešte si splnili aj pracovné povinnosti, vrátite sa domov psychicky aj energeticky úplne vyčerpaní. To bude mať následne dopad na váš milostný vzťah, domácnosť, či rodinný život. K tomu môžeme prirátať aj postupné objavovanie sa zdravotných problémov. 

Keď na doraz ... tak úplne! Alebo nie celkom vhodné riešenie.

Svet je zaplavený motivačnými knihami, kurzami a článkami. Na tom by nebolo nič zlé, veď ide o vytvorenie pozitívnych pocitov. Aspoň chvíľu si myslieť, že dokážete čokoľvek, že môžete byť čímkoľvek, a že sa to dá kedykoľvek. 

Keď sa však hlbšie zamyslíte, objavíte to isté posolstvo, aké vám dávajú reklamy v médiách, keď vám chcú manipulatívne natlačiť svoj produkt. ,,Ži naplno! Stále niečo rob! Stále niečo chci! Stále sa niekam hrab, štveraj, stále niečo dosahuj! Stále plánuj, drž sa toho a napreduj! Lebo toto je to pravé šťastie pre každého!“ 

Neviem, ako vám, ale vo mne to evokuje stres.

Ďalšie naháňanie sa za dačím, ďalšia zodpovednosť naviac, ďalšie sklamanie, ďalšia strata sebaúcty, alebo hľadanie viny a chýb,... Niekedy a v niečom je to dobré a účinné, ale nie vždy a nie vo všetkom. Nie ako životný štýl, nie ako životná filozofia, nie ako životná cesta! 

Pokoj v duši vás nečaká na stupni víťazov, 
ani na bankovom konte.

Ide o stav, ktorý vám bude tým najvzácnejším a pritom najvzdialenejším. 

Pocit v ktorom disponujete maximálnou silou, pretože všetko máte, nič vám nechýba a nič nepotrebujete. 

Takže každé vaše rozhodnutie je naozaj vedomé a nie pod tlakom bublajúcich emócií. A každý váš čin má v sebe dosť energie aby zhmotnil akýkoľvek zázrak.  

TO JE PSYCHOMÁGIA! 

Komu dokáže Psychomágia pomôcť?

Každému kto stratil sám seba, alebo časť seba.

Každému, kto chce nájsť sám seba.

Každému kto sa chce zbaviť toho, čím nie je, aby bol tým, kým je!

- Vylieči dušu z bôlu, zahojí traumatické zážitky

- Dvihne udupané sebavedomie, odstráni komplexy

- Zastaví kolotoč škodlivých návykov a neadekvátnych reakcií

- Pomáha akceptovať situáciu, či stav a prijať zmenu

- Prináša silu na vysporiadanie sa s krivdami a poníženiami

- Zneguje škaredé zážitky a odstráni negatívne šablóny z mozgu

- Vyvedie vás z von z depresívneho stavu, či z vyhorenia

- Umožní odhaliť šablóny vo vašom rode, či rodine

- Odstráni psychosomatické problémy

- Anuluje všetky pozostatky kliatby a energetických útokov

- Uvoľní vašu psychickú silu a naučí vás ju používať


Už onedlho začína v Santerii fantastický nový kurz PSYCHOMÁGIA. Je naozaj pre každého. Netreba nikam chodiť ani sa časovo prispôsobovať iným ľuďom. Lekciu aj inštrukcie dostanete na mail v podobe videozáznamu. Prezenčné stretnutia sú doplnkové a nepovinné, ale aj tie budú skvelé. 

CHCETE SA PRIDAŤ? PRIHLÁSTE SA TADIAĽTO: https://www.santeria.sk/kurz-psychomagie


V DÁVNYCH DOBÁCH BOLA PSYCHOMÁGIA URČENÁ LEN PRE VYSOKOPOSTAVENÝCH ČLENOV OKULTNÝCH SPOLKOV.

NO OD 31.5.2020 JE TU UŽ AJ PRE VÁS.  ZNALOSTI MAJÚ SLÚŽIŤ VŠETKÝM!

Klienti nám ďakujú