Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Čarovné bomby na magický kúpeľ. Už ich znova máme! Chcete vedieť ako do nich dostaneme kúzlo?

Čarovné bomby na magický kúpeľ. Už ich znova máme! Chcete vedieť ako do nich dostaneme kúzlo?

Všimli sme si, že naše čarovné bomby spustili zasa módnu vlnu ,,opakovačov“ a internet sa hemží fotografiami bômb do kúpeľa. ALE TIE NAŠE V SEBE MAJÚ KÚZLO. VYRÁBAJÚ ICH ČARODEJNÍCI SANTÉRIE VLASTNÝMI RUKAMI. 

Okrem bežných ingrediencií (aby bomba držala v kope) používame špeciálne čarodejnícke prísady. PREZRADÍME VÁM AKÉ.

PRVÁ PRÍSADA: MAGICKÉ ASHÉ

Voda je nositeľom energie. Nie nadarmo sem sa už ako malí žiaci učili v škole, že voda je vodivá.  Aby sme k vám preniesli energiu kúzla, zapracujeme do bomby kombináciu magických roztokov ASHÉ. 

Vždy vyberáme minimálne tri, aby sme mali dosah na auru, emócie, ale aj myseľ. Napríklad pre milostnú bombu je dôležité aby okrem príťažlivosti vyrábala aj harmóniu. 

Ak ste zvedaví na naše ASHE, nájdete ich tu  https://www.santeria.sk/ashe 

DRUHÁ PRÍSADA: KONCENTROVANÁ ENERGIA

Táto ingrediencia je priam umením. Trénuje sa dlho, veľmi dlho štúdiom okultných vied a mágie. ZAKLÍNADLÁ, ZARIEKANIA A SILA KONCENTROVANEJ MYŠLIENKY. Toto je tá kľúčová ingrediencia, ktorá v našej čarovnej bombe aktivuje kúzlo. 

Určite ste už počuli o fotografiách kryštálikov vody Masaru Emota, ktoré menili svoju štruktúru podľa obsahu vyrieknutých slov.

https://www.epochtimes.cz/2019/07/06/vyzkum-tvary-krystalu-vody-se-meni-podle-toho-jak-k-ni-lide-mluvi

Alebo poznáte dávny experiment ruských vedcov, ktorí skúmali vplyv obsahu slov na kvetiny, kde tá ktorej sa neprialo uhynula a tá ktorej sa prialo, sa rozrástla a silno kvitla. 

A presne toto robíme pri výrove čarovných bômb. Zaklíname roztoky ASHE podľa zámeru, aby naplnili kúzlo ku ktorému je bomba určená. 

Ak sa chcete aj vy naučiť umenie koncentrácie mentálnej energie a zaklínadiel, odporúčame vám náš kurz TRIEDA MENTALISTOV    https://www.santeria.sk/trieda-vestcov-a-mentalistov , či videokurz Mentálna mágia a kontrola mysle https://www.santeria.sk/mentalna-magia-a-kontrola-mysle

TRETIA PRÍSADA: ENERGIA PRÍRODNÝCH ŽIVLOV

Myslíte si že kvietky v kúpeľnej bombe sú klišé? Áno, aj my si to myslíme, pokiaľ sa nejedná o ruže v čarovnej bombe. 

V bežných bombách sú kvietky iba ozdobou, ale u nás majú svoj energetický účel. Ruže totiž otvárajú srdcovú čakru. A preto sme ich tam dali. Tiež aj zrniečka vo finančnej bombe majú svoj účel. Jedná sa o tzv. MATERIU PRIMU, čiže energiu vyrobenú prírodnými živlami. To je ďalšia magická ingrediencia v našich čarovných bombách. 

Samozrejme, že treba poznať magické vlastnosti jednotlivých kvetov, bylín, plodín,... Rovnako ako babky bylinkárky, keď ordinujú svoje liečivé čaje. Vedia, kedy pozbierať kvety, kedy listy a kedy korene, podľa toho, kedy majú v sebe najviac liečivých látok. My máme v čarodejníctve zasa svoje praktiky ako prebudiť v kvetinách, či v zrnkách ich magické vlastnosti a presne to sme spravili prv, než sme ich vmiešali do čarovnej bomby. 

ŠTVRTÁ PRÍSADA: ENERGETICKÁ VIBRÁCIA 

Poslednou dôležitou ingrediencou je farba. Aj od nej záleží. Každá farba má svoju vlnovú dĺžku a teda i energiu a vlastnosti. Tento princíp využíva chromoterapia (liečba farebným svetlom) ale aj mágia. Práve preto je tak dôležité, aby sviečky v mágii boli plnofarebné a teda vyžarovali tú vlnovú dĺžku, ktorú potrebujeme vyslať v magickom rituáli ku klientovi. 

Nie je teda náhoda, že napríklad už spomínaná milostná bomba má práve ružovú farbu a nie červenú. Ružová farba harmonizuje srdcovú čakru. 

TERAZ SI TO POSKLADAJTE DOHROMADY!

Bombu rozpustíte vo vani a tým sa stanete súčasťou kúzla, ako keby ste vošli do magického kruhu v čarodejníckom chráme. Energia magických ingrediencií vás obklopí. Kvet ruže otvorí srdcovú čakru, ružová farba ju zharmonizuje, Ashé zasiahne vašu auru a vaše vyžarovanie sa zmení v súlade s kúzlom. Stanete sa ním vy a cez vás sa vaše prianie naplní. 

TAK TO FUNGUJE! A JE TO OKAMŽITÁ ENERGETICKÁ ZMENA!

A TERAZ K SPÔSOBU POUŽITIA. TOTO JE VEĽMI DÔLEŽITÉ!

Nezabudnite na tieto dve dôležité upozornenia.

1) Vojdite do vane, rozpustite v nej čarovnú bombu a zotrvajte v kúpeli minimálne 17 minút. To je veľmi dôležité. Nebudeme prezrádzať prečo, ale kto má doma Marseilský Tarot, nech si vytiahne kartu číslo 17 a trochu nad ňou popremýšľa. Určite to tajomstvo odhalí. 

2) Po uplynutí 17-tich minút najskôr vyjdite von z vane a až potom vypustite vodu! Nesmiete spustiť vo svojom podvedomí vzorec, že sa to, čo chcete získať od vás odplavuje preč. Musí sa spustiť vzorec, že je to okolo vás, že vás to obklopuje, vy ste toho centrom a vládnete tomu. Ide o reč symbolov pravej mozgovej hemisféry a podvedomia.  To je tá hemisféra, ktorá vás dovedie k zhmotneniu vášho priania. To s ňou sa rozprávate, keď si dávate magický kúpeľ.

AKO POSILNIŤ DOSAH KÚZLA MAGICKEJ BOMBY?

Znova vstupuje do hry pravá hemisféra a vlastne všetky princípy, ktoré sme vám popísali pri spôsobe výroby našich čarovných bômb. 

Druhý deň po kúpeli môžete vziať Tarotovu kartu číslo 17 (hviezda) a postaviť na ňu plnofarebnú sviečku reprezentujúcu vaše prianie.

Odporúčame vám vybrať si podľa popisu sviec v našom e-shope https://www.santeria.sk/tenke-sviecky

Pod kartu ,,HVIEZDA“ položte kartu vášho cieľa, čiže čo chcete dosiahnuť. Ak chcete mať prosperujúcu firmu kde všetko záleží do vás, dáte kartu cisár, alebo cisárovná a na kartu HVIEZDA postavíte zelenú sviečku. Ak máte firmu kde prosperita závisí od kolektívu, dáte kartu slnko a na kartu HVIEZDA položíte žltú sviečku. Karta slnko zároveň reprezentuje aj klientov, v prípade, že chcete pritiahnuť kupujúcich do svojho obchodu , či firmy. No vtedy dáte oranžovú sviečku.  

Takto môžete posilňovať energiu svojho magického kúpeľa 3 až 5 dní. Ak to vôbec bude treba, pretože naše bomby sú ako blesk!

Klienti nám ďakujú