Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

ČÍM SA STÁVA VÁŠ ŽIVOT? A JE TO EŠTE VÔBEC VÁŠ ŽIVOT?

ČÍM SA STÁVA VÁŠ ŽIVOT? A JE TO EŠTE VÔBEC VÁŠ ŽIVOT?

Strach, hnev, nenávisť, škodoradosť, bezmocnosť, beznádej, apatia....

Ste súčasťou davovej psychózy.

Vystúpte z nej, kým to viete urobiť!  


Svet sa stráca v chaose a ľudia ničia svoju vlastnú realitu. A nemyslím tým žiadnu pandémiu ani vojnu, ale to, ako ľudia reagujú v súlade s myšlienkami, ktoré sú na nich masovo zosielané. Dokonalá mentálna kontrola. Ako čierna mágia pohlcujú jedného človeka po druhom a menia ho na nepoznanie.

 

Masové vymývanie mozgu a cielená deformácia osobnosti. Ako sa to robí?

Je to trošku dlhší psychologický proces, ale zas až tak dlhý nie. Musia byť splnené dve podmienky: 

1) izolácia od známeho prostredia 

2) konštantné bombardovanie mysle vybranými informáciami 

Obe podmienky sú splnené v masovom, celosvetovom merítku. Ľudia na celom svete poslúchli pokyn k izolácii a zasadli za obrazovky počítačov a televízií, aby ich mozog pasívne spracúval negatívne informácie s veľkým emočným nábojom. 

 

Je v tom kus zákerne použitej vedy, neurológie a psychológie. Mozog potrebuje neustály stimul. A keď zrazu nemôžete získať stimul z vášho bežného reálneho života, tak sa naučí vystačiť si s tým, čo na neho bliká z obrazovky. A potom....prepadne závislosti po konkrétnom druhu informácií. Začne ich sám vyžadovať a nútiť vás ich vyhľadávať, očakávať a reagovať na ne.


A TOTO SA VÁM STALO! 

 

STE V TOM UŽ DVA ROKY! DOKÁŽETE SA EŠTE V TOM ZASTAVIŤ?

Každý deň reagujete rovnakou negativitou. Zhypnotizovane zapínate televízor alebo internet a sledujete negatívne informácie. Doslova ich vyhľadávate, aby ste sa vykúpali vo svojej dennej dávke zlosti či strachu. 

 

Emócia je návyková chemická látka, ktorá vplýva na mozog a pretvára ho. Stávate sa tým, kým nechcete. Strácate nie len seba, svoju dôstojnosť, ale aj vládu nad svojím životom. Po čase už nebude cesty späť. Vaša pôvodná osobnosť bude zničená.

 

Zastavte sa a uvedomte si, čo týmto činíte!

Prijímate jednostranne podávané informácie s emočným nábojom a učíte sa selektívnemu vnímaniu. Selektívne vnímanie spolu s hromadením negatívnych emócií vedie k radikalizácii osobnosti. Radikalizácia vedie k ďalšiemu zúženiu selekcie a stupňuje agresivitu. Človek chytený do tejto pasce začne sympatizovať s vyhláseniami, ktoré by za bežných okolností odsúdil ako nevhodné a primitívne, a schvaľuje činy, ktoré by v normálnom stave odsúdil ako choré.  A aby z tejto pasce len tak ľahko neušiel, stráži ho približne 60 sledovacích platforiem, ktoré zabezpečia, že mu starostlivo vyselektované informácie" vybehnú rovno pred oči hneď, ako zapne internet.

 

TAK SA PSYCHOLOGICKY VYRÁBAJÚ TERORISTI! 

 

Každá správa či informácia je len malinký výsek v čase z väčšieho celku. Obsahuje len malinký uhol pohľadu, minimálnu znalosť zdroja problému a vývoja celej situácie. Nie je to ucelená informácia, z ktorej sa dá urobiť jednoznačný záver. Ale ľudia vo svojej hypnóze sú ochotní sa radikálne vymedziť voči svojim priateľom, rodinám a všetkým, ktorí ešte donedávna tvorili ich dôležitý sociálny svet.


JE ČAS SA UKĽUDNIŤ! 

 

BOJUJE KAŽDÝ S KAŽDÝM A PROTI KAŽDÉMU.

Boj sa ale nedá zastaviť víťazstvom jednej či druhej strany. Za mier sa nebojuje, za mier sa skladajú zbrane. Mier znamená, že sa má prestať bojovať, hádať sa, škodiť si navzájom a začať premýšľať, robiť kompromisy a žiť. 

ŽIVOT ĽUDÍ ZBLIŽUJE. VTEDY TOTIŽ VIDÍME, AKO VEĽMI SME SI VŠETCI PODOBNÍ.   

 

Viete koľko trvá preprogramovať mozog? 4 mesiace!

Ovplyvňovanie mysle cez emočné stavy sa veľmi silno využíva v komerčnej oblasti už od 50-tych rokov minulého storočia. Ide o dnes dobre známu marketingovú psychológiu, čo nie je nič iné než manipulácia s cieľom predať vám to, čo nechcete kúpiť. 

 

Funguje takto: zveličí sa nejaká skutočnosť alebo sa vymyslí úplne nový fiktívny problém a predostrie sa ľuďom rovno aj s riešením. To takzvané riešenie je oblasťou zisku predajcu, ktorý vás týmto prinúti dobrovoľne - nedobrovoľne sa podieľať na jeho vlastnom prospechu. Nepripomína vám to náhodou niečo? 

 

Médiá odpaľujú negatívne emočné bomby. Žiaľ, do našich hláv!

Novinári už dávno neprinášajú informácie, nad ktorými sa dá zamyslieť. Oni vás prinútia sa nejako cítiť a bezmyšlienkovite reagovať emóciami. Novinári a redaktori rozširujú negatívnu energiu, pretože najväčšiu odozvu majú na hrôzostrašné správy. To je pochopiteľné, pretože ľudia majú predprogramovaný strach ako spôsob prežitia v divočine. Ale písmo bolo vynájdené na to, aby náš druh pozdvihlo do vyššej sféry a nie ho udržiavalo v zdivočenom zvieracom stave. (Ospravedlňujem sa všetkým zvieratkám. Viem, že vnímajú, cítia a myslia rovnako ako my.) Každú chvíľu sa z médií spustí hystéria za inú tému a je naťahovaná tak dlho, kým sa voči nej emočne neotupíme. Potom vytiahnu ďalšiu a znova nás masírujú až do otupenia. Berú nám tým náš vnútorný svet. 

 

INFORMAČNÉ NIČ:

Prezradím vám všeobecne známe tajomstvo: všetky správy, ktoré ,,konzumujete“  v televízii či v novinách, pochádzajú z jedného centrálneho zdroja (ako keď jeden človek vlastní viacero športových klubov). Preto sú všetky rovnaké a nikde nenájdete nič viac, žiadne obsiahlejšie detaily, len to isté, čo už dakto napísal. A toto informačné ,,nič“ média od seba navzájom preberajú a šíria. Nezabúdajme, že 100x opakovaná lož sa stáva pravdou. 

 

Do hry vstupuje zneužitie technológií. Zachráň sa, kto môžeš!

Už dávno sme v dobe, kedy sa technológia obrátila proti nám ľuďom, len o tom ešte nevieme. Technológie pôsobia na našu duševnú pohodu. Ovplyvňujú našu myseľ, čítajú naše myšlienky, odhadujú naše priania, predpokladajú naše správanie a učia nás meniť naše návyky a žiť spôsobom, aký sa hodí niekomu inému, ale nie nám. 

 

Akým spôsobom myslíte, že fungujú internetové prehliadače, vaše maily, vaše platobné karty, vernostné kartičky obchodných reťazcov, vaše mobily a aplikácie v nich? A prečo myslíte, že sa rozmohli vo firmách presklené pracovne, či priamo open-space, kde nemáte ani len svoj vlastný pracovný stôl? 

 

Váš slobodný život už dávno skončil. Ste doslova navigovaní z bodu A do bodu B.

 

Vaše emócie, myšlienky aj potreby sú deformované a vy ste nasmerovaní ich uspokojiť presne určeným spôsobom.

To je koniec vašej slobodnej vôle. 

 

Alebo... Odpojte sa z davovej psychózy a začnite liečiť seba aj svet!

 

Klienti nám ďakujú