Santeria

Dymová fontána Trinity

Trinity, prastarý symbol premeny, známy aj ako uzol keltských druidov. Reprezentuje trojitú silu človeka, ktorá pramení zo súladu mysle, duše a tela.Dostupnosť: Skladom
8,00 €s DPH
ks
Hmotnosť: 380 gramov
Rozmery: 11,5 x 11,5 x 3 cm

Popis produktu

Nebudete vedieť odtrhnúť oči. Plaziaci sa dym vypĺňajúci mystický obrazec vás bude fascinovať. Navodí meditatívnu náladu, podporí tréning mentálnej koncentrácie a tiež ...poteší.

Trinity, prastarý symbol premeny, známy aj ako uzol keltských druidov. Reprezentuje trojitú silu človeka, ktorá pramení zo súladu mysle, duše a tela. Vikingovia ho používali na svojich ďalekých cestách ako ochranný symbol ,,Zem- Nebo- More“ aby ich nikdy nepostretlo žiadne nebezpečie. V pohanskej tradícii reprezentuje Bohyňu ,,Panna-Matka- Múdra starena“ a prastaré civilizácia v ňom videli symbol Slnka a jeho púť po našej oblohe.

Dymová fontána sa dodáva so 6-timi špeciálnymi kužeľmi. Náhradné kužele na dymový efekt sa dajú zakúpiť v našom e-shope. Fontána sa dá použiť aj ako podstavec pre bežný vonný kužeľ, no v takom prípade nevyrobí dymový efekt.

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú