Santeria

Finančná mágia

Finančná mágia

Peniaze ľuďom umožňujú realizovať svoj život. Vyjadrujú hodnotu Vašej energie a času. Nie vždy je Vaše úsilie úmerné Vášmu finančnému ohodnoteniu. A niekedy sa zdá, že peniaze od Vás priam utekajú a nové možnosti sa Vám doslova vyhýbajú. Vtedy je čas na zázrak.

Dokázali sme zvrátiť osud mnohých ľudí a dokážeme to urobiť aj pre vás. Dôležité je však Vaše nastavenie zmeniť svoje uvažovanie, svoje hodnoty a svoj prístup. Mágiou si nekupujete výsledok, ale okolnosti vedúce k nemu. 

UPOZORŇUJEME, ŽE NEEXISTUJE KÚZLO, KTORÝM BY STE ZÍSKALI PENIAZE BEZ PRÁCE. 

VYBERTE SI SVOJ RITUÁLNY PLÁN

A: PRIVOLANIE KLIENTOV

Práca zahŕňa: Očistné rituály pre vás a Vašu firmu, vrátane priestorov, kam za vami chodia klienti. Rituály odstránenia bariér a prekážok, Rituál Progresu a nových ideí , Rituál pritiahnutia klientov a perspektívnych obchodných kontaktov. 


B: PRITIAHNUTIE PRÍLEŽITOSTÍ K ZÁROBKU

Práca zahŕňa: Očistné rituály pre vás a Vašu firmu, Rituál posilnenia magnetizmu vášho finančného vlákna (predajňa, webová stránka,..., cesta kadiaľ k vám chodia zákazníci). Rituály odstránenia bariér a prekážok, Rituál vyvolania pozitívnych vibrácií a záujmu, Rituál Progresu a nových ideí, Rituál ,,Zlatý poklad“  a Rituál ,,Štyrikrát Predaj krát štyri“. 


C: OTVORENIE CESTY K PROGRESU ALEBO K NOVEJ PRÁCI

Práca zahŕňa: Očistný rituál pre vásRituál osobnostného progresu, Rituál 3P – Práca, Prosperita, PeniazeIDEME NA TO! 

  1. Pošlite nám popis toho vašej situácie a počkajte kým potvrdíme, že Vás môžeme prijať na konzultáciu za svojho klienta.
  2. Po výzve k objednaniu konzultácie si urobte objednávku a uhraďte ju.
  3. Po prijatí platby Vás budeme kontaktovať a dohodneme si termín konzultácie. Na výber máte osobné stretnutie u nás v našej veštiarni, alebo diaľkovú konzultáciu prostredníctvom videozáznamu (spracujeme úplne bez vás a vy dostanete videozáznam), alebo telefonickú (zavoláme vám v dohodnutý dátum a čas)
  4. Na konzultácii sa urobí celková analýza vášho problému, vrátane ľudí, čo v ňom hrajú rolu. Z toho vzíde rituálny plán, ktorý vám následne pošleme na mail. V ňom budú spísané všetky rituály, ktoré je potrebné urobiť a celková cena za mágiu.
  5. Ak ste sa rozhodli, že náš plán je skvelý, premyslený a vedie k vášmu cieľu, uhradíte sumu za magické práce na účet spoločnosti a pošlete nám na mail fotografie osôb k vykonaniu rituálov.
  6. Po prijatí vašej platby na náš účet, začneme nakupovať materiál na vaše rituály  a pustíme sa do práce.
  7. Z rituálov Vám pošleme fotografie a ostaneme v kontakte prostredníctvom mailu, kde si budeme koordinovať spoločné kroky tak, ako sú nastavené podľa rituálneho plánu.Neprijímame klientov, ktorí nie sú schopní spolupráce alebo sa javia ako problémové osobnosti. To znamená každého, koho správanie je obsesívne, hysterické, agresívne, prípadne trpí nezvratnou psychickou poruchou.


Diskrétnosť z našej strany je zaručená. Nikto okrem Vás samotných nedostane informácie o Vašom prípade. Všetky informácie, ktoré nám poskytnete sú použité výhradne len k nastaveniu rituálov v mágii. Po vyriešení Vašich ťažkostí sú všetky informácie zmazané, skartované, alebo inak fyzicky zničené. S osobnými údajmi nakladáme v súlade so znením zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a ustanoveniami vyhlášky Úradu na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky č. 164/2013 Z. z. o rozsahu a dokumentácií bezpečnostných opatrení v znení neskorších predpisov.

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú