Santeria

Kurz Psychomágie

Kurz Psychomágie

Nauč sa cítiť sa dobre! Zbav sa všetkého čo Ťa ťaží.  Prebuď v sebe silu a ži veľkolepo!


TO AKO SA CÍTIŠ, ROZHODNE O TOM ČO SPRAVÍŠ! 

POUŽI OHEŇ SVOJICH EMÓCIÍ. DOKÁŽEŠ ČOKOĽVEK, AK VIEŠ, AKO NA TO VZIAŤ SILU!

Dozvieš sa o sebe veci, ktoré teraz ani netušíš. Vypátraš zlomové body vo svojom živote a napravíš, čo spôsobili. Prvý krát po dlhej dobe zavládne mier v Tvojej duši. 

Naučíš sa odčiniť staré krivdy, zahojiť zabudnuté rany, nájsť stratené časti svojej osobnosti a vrátiť iskru do svojich očí.

Oslobodíš sa z podvedomých reakcií a dokonca skoncuješ aj s ,,rodovými kliatbami“. Vytrhneš sa z nalinajkovaného osudu a vytvoríš nový. 

Konečne sa Ti začne dariť realizovať vlastné sny. To, o čo sa už dlho bezvýsledne pokúšaš sa zrazu nebude mať žiadne prekážky. 

A nezabudneme ani na ,,zlatý kliniec“ psychomágie a tým je mimozmyslové vnímanie, návšteva ,,sveta nadprirodzených bytostí“ , či cesta časom po rodostrome a kontakt so svojimi predkami. 


AKO BUDE KURZ PREBIEHAŤ?

  • Kurz pozostáva z piatich lekcií. V každej je prednáška a inštruktáž na psychomagický rituál. Lekciu vo forme videa dostanete do mailu každý mesiac. Ak chcete študovať len samostatne online, je týmto Vaša lekcia vybavená. 


  • Ak máte záujem vykonať si ukázaný rituál pod naším dozorom, môžete si na vyhlásený termín priplatiť osobnú účasť na rituály, kde vykonáme najskôr psychické a energetické prípravné cvičenia, a potom si každý vykoná svoj vlastný rituál. Psychomagický rituál je intímna záležitosť, kde spracúvate vlastné emócie a meníte svoju energiu. Nemusíte o svojich problémoch, či pocitoch s nikým hovoriť. Iba prídete vykonať, čo treba.


AKO SA PRIHLÁSIŤ? 

Veľmi jednoducho. Vytvoríte si objednávku pomocou nákupného košíčka, uhradíte ju a my si Vás zapíšeme. Pred začatím kurzu Vás budeme kontaktovať na Váš mail a na ten istý mail Vám pošleme aj Vaše videolekcie. Kurz si môžete zakúpiť komplet celý alebo po jednotlivých lekciách, vždy vopred pred termínom konania. Osobná účasť na cvičeniach a rituály sa platí zvlášť, pretože je dobrovoľná, no vrelo vám to odporúčame. V prípade otázok nás môžete kontaktovať na školskom maily santeria@santeria.sk


UPOZORNENIE: Psychomágia je mimoriadne silná. Dôrazne Vás varujeme, aby ste ju nikdy nevykonávali pod vplyvom omamných látok!

Videolekcia psychomágie Viac o kurze

Videolekcia psychomágie

Videozáznam s prednáškou a inštruktáž k rituálu.

60,00 €s DPH
ks
Komplet kurz psychomágie Viac o kurze

Komplet kurz psychomágie

Všetky videolekcie, ušetríte 50 eur. Účasť sa pripláca zvlášť.

250,00 €s DPH
ks
Príplatok za účasť na psychomágii Viac o kurze

Príplatok za účasť na psychomágii

Psychické a energetické cvičenia, rituál. Trvanie cca 2 hodiny

40,00 €s DPH
ks

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú