Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Kyvadlo Ametyst

Ametyst podporuje duševnú koncentráciu, uľahčuje sústredenie na prichádzajúcu energiu a jej vnímanie. Zároveň chráni veštca pred negatívnou energiou.Dostupnosť: Nedostupné
7,00 €s DPH
Hmotnosť: 15 gramov
Rozmery: 4 cm

Popis produktu

Ametyst podporuje duševnú koncentráciu, uľahčuje sústredenie sa na prichádzajúcu energiu a jej vnímanie. Zároveň chráni veštca pred negatívnou energiou, pretože ju po jej identifikácii ihneď transmutuje.

Kyvadlo sa používa na veštenie, prácu s energiou a s podvedomím. Pri veštení sa sleduje vyjadrenie zápornej, alebo kladnej odpovede, takže všetky otázky musia byť formulované tak, aby sa na ne dalo odpovedať iba ,,Áno", alebo ,,Nie". Pri energetických prácach sa využívajú pravotočivé, alebo ľavotočivé pohyby kyvadla na vytváranie špirál pozitívnej energie, alebo negatívnej v prípade negácie, niečoho neblahého. Pracovať sa dá cez sviece, fotografie, či radionické obrazce a tabuľky. Cez radiestetické tabuľky sa zasa dajú vyhľadávať stratené predmety, či osoby, alebo identifikovať zdravotný, či energetický problém, alebo anomália. Taktiež sa dá kyvadlo použiť ako inštrument komunikácie s duchmi, bytosťami, či vyšším Ja pomocou tabuliek OUIJA.

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú