Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Kyvadlo Vrut

Kyvadlo v základnom tvare vhodné pre začiatočníkov, ktorý ešte len začínajú pracovať s energiami a učia sa ich vnímať, cítiť a identifikovať.Dostupnosť: Nedostupné
7,00 €s DPH
Hmotnosť: 20 gramov
Rozmery: 4 cm

Popis produktu

Kyvadlo v základnom tvare vhodné pre začiatočníkov, ktorý ešte len začínajú pracovať s energiami a učia sa ich vnímať, cítiť a identifikovať.

Kyvadlo sa používa na veštenie, prácu s energiou a s podvedomím. Pri veštení sa sleduje vyjadrenie zápornej alebo kladnej odpovede, takže všetky otázky musia byť formulované tak, aby sa na ne dalo odpovedať iba ,,Áno", alebo ,,Nie". Pri energetických prácach sa využívajú pravotočivé, alebo ľavotočivé pohyby kyvadla na vytváranie špirál pozitívnej energie, alebo negatívnej v prípade negácie, niečoho neblahého. Pracovať sa dá cez sviece, fotografie, či radionické obrazce a tabuľky. Cez radistetické tabuľky sa zasa dajú vyhľadávať stratené predmety, či osoby, alebo identifikovať zdravotný, či energetický problém, alebo anomália. Taktiež sa dá kyvadlo použiť ako inštrument komunikácie s duchmi, bytosťami, či vyšším Ja pomocou tabuliek OUIJA.

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú