Santeria

Mágia a rituály

Mágia a rituály

Ovládnite umenie veľkých mágov a naučte sa nakódovať nové skutočnosti pomocou magického písma a čarodejníckych pečatí. 

Naučte sa vyrobiť dokonalú magickú sviecu, ktorá obsiahne všetky vaše priania a vyšle ich do vesmíru tak, aby obišli všetky prekážky a naplnili vaše túžby.

Len 5 týždňov vás delí od získania znalostí, ktorými si môžete zmeniť celý osud. Do detailu vysvetlené a ukázané kúzla. Všetko čo máte urobiť, ako sa na to pripraviť, čo nezabudnúť a na čo sa zamerať. Nič Vám nebude utajené, lebo na svete sú dvaja ľudia, ktorí chcú, aby vám kúzla fungovali. Tými ľuďmi myslíme vás, čo potrebujete do života zázrak a nás, ktorí vám prezrádzame naše najlepšie rituály, aby sa ten zázrak mohol udiať. 

Nezabudnite naučený rituál hneď v nasledujúci týždeň vykonať. Potrebujete to na nárast vašej magickej sily. 

1. lekcia: Finančná svieca (63 min)

Každému príde vhod finančne si prilepšiť. Zbavuje to stresu a umožňuje investovať do vecí, čo máte radi. Preto kurz začíname rituálom, ktorý vám pomôže získať materiálne výhody. Zoznámite sa so spirituálnym patrónom Don Dinerom, ktorý je patrónom peňazí a bohatstva. Naučíte sa ho privolať, vyrobiť magickú sviecu v jeho mene a odovzdať mu kúzlo na vyplnenie. 

2. lekcia: Svieca lásky (66 min)

Nikto nechce byť sám, ani ten, čo to o sebe tvrdí. Každý potrebuje mať spriaznenú dušu. V tejto lekcii vás naučíme privolať k sebe kompatibilného partnera, alebo čo najviac vylepšiť vzťah, v ktorom sa aktuálne nachádzate. Dozviete sa 3 hlavné prekážky vzťahu, ale aj 4 pravidlá večnej lásky. Zoznámite sa s patrónkou Mariou Lionzou, vyrobíte sviecu lásky a požiadate o jej naplnenie. 

3. lekcia: Svieca zdravia (54 min)

Aby si človek mohol užívať plné zdravie, musí spĺňať dva základné body, ktoré vám prezradíme v tejto lekcii. Opäť si ukážeme ako vyrobiť magický krucigram, čiže energetickú krížovku a ako z nej získame magické znaky k nášmu kúzlu. Spoznáte ďalšieho spirituálneho patróna, ktorým je ,,nebeský“ lekár Doktor Gregorio Hernandez a s jeho pomocou vyrobíte sviecu zdravia.  

4. lekcia: Svieca negácie (58 min)

Akým spôsobom využívať energie z rituálov a ako sa nechať niesť na ich vlne, to sa dozviete v tejto lekcii. Zároveň sa naučíte eliminovať protitlak nepriaznivých situácií, či neprajníkov, ktorý sa vám snažia uškodiť, ale tiež zbaviť sa svojich vlastných nevhodných návykov. Spoznáte spirituálneho patróna všetkých čarodejníkov, najmocnejšieho mága, ktorý kedy žil, čarodeja nebies San Cipriána a naučíte sa ho požiadať o pomoc. 

5. lekcia: Očistná svieca (53 min)

Vysvetlíme vám, čo sú to skutočné magické pečate a k čomu vlastne slúžia. Ukážeme vám pečate na očistu energie, odstránenie kliatieb, ale aj na privolanie svetla do našej duši a aj aury. Spoznáte spirituálnu patrónku najvyššieho energetického stupňa, Santa Barbaru. Dozviete sa niečo o jej pôvode a minulosti, a pochopíte skadiaľ pramení jej sila. V zapätí ju priamo pocítite pri očistnej sviečke, ktorú jej so všetkou úctou odovzdáte na vyplnenie. 

Informácie k objednaniu videokurzu rituálnej Mágie:

Videokurz si zakúpite kliknutím na nákupný košíček a dokončením celého procesu objednávky. Celý kurz je potrebné uhradiť vopred. 

Forma: Video online, link na video zasielame na Váš mail každý piatok

Trvanie: 5 týždňov / 5 lekcií

Mágia a rituály Viac o kurze

Mágia a rituály

Videokurz Mágia a rituály.

150,00 €s DPH
ks

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú