Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

MÁGIA JE SKUTOČNÁ! ROBTE JU TAKTO!!!

MÁGIA JE SKUTOČNÁ! ROBTE JU TAKTO!!!

Každý niekedy potrebuje zázrak. Mnohí si ho aj vrúcne prajú, no v realite sa nič nedeje. Je veľký rozdiel medzi ,,priať si, nech to je“ a ,,veriť, že je to na dosah“. Energie totiž fungujú iba na toto druhé nastavenie mysle. Ak teda chcete použiť Mágiu, v prvom rade musíte veriť, že je skutočná. DOBRÁ SPRÁVA... MÁGIA JE NAOZAJ SKUTOČNÁ. 

Mágia je spôsob akým sa dá programovať energia, aby manifestovala to, čo vo svojom živote chcete. A na tom vlastne stojí celá kvantová fyzika, že hmota je energia a energiu je možné ovládať a ovplyvňovať, a dokonca že sa to dá aj na diaľku. Taktiež na tom, že realitu tvorí a formuje naša myseľ, a že okolo nás existujú iné svety, ktoré nevidíme a paralelné reality v ktorých simultánne žijeme.  Všetko čo v živote spravíme, alebo nespravíme má dopad aj na životy iných ľudí, čím neustále tvoríme a meníme nielen svoj osud, ale aj osud iných. Mať slobodnú voľbu znamená voliť si medzi aktívnym podieľaním sa na tvorení osudu, alebo pasívnym prijímaním toho, čo svojím konaním stvoria ostatní. 

Keď to všetko vezmete v úvahu, potom uvidíte mágiu ako úplne reálnu záležitosť postavenú na vedeckých základoch. Pri mágii v podstate prakticky vykonávate to, čo kvantový fyzici iným spôsobom opakujú vo svojich vlastných pokusoch. Nerobíte teda nič, čo by sa reálne robiť nedalo a ani nič, čo je proti prírodným zákonitostiam, hoc ich vedci doposiaľ všetky poriadne neprebádali. Už významný bádateľ v oblasti ľudskej psyché, mysle a vedomia Carl Gustav Jung povedal: ,,Nedopustím sa takej hlúposti, aby som pokladal za podvod všetko, čo si neviem vysvetliť.“

TOTO NEROBTE A ROBTE TOTO!

Nie každý, kto rozpráva o svojich problémoch chce pomoc. Niektorí ľudia proste milujú viac svoje problémy, než ich riešenie. Asi by zomreli, keby sa nemali na čo sťažovať, koho obviňovať, koho sa báť, alebo koho obháňať, či sledovať a posudzovať. Taký človek môže na jednej strane vedome chcieť situáciu vyriešiť, ale na druhej strane si bude všetko sám negovať a silou svojej mysle, a presvedčenia udržovať veci v pôvodnom stave. Chcú skôr neustále riešiť, ale nie skutočne vyriešiť, pretože ten stav ktorý je, im umožňuje sa realizovať (nech už akokoľvek) a to ich napĺňa. 

Ak si teda skutočne prajete zázrak a zmenu toho, čo vás bezprostredne obklopuje, potom je tu jednoduchá vec: ROBTE MENEJ TOHO, ČO VÁM TO KAZÍ A VIACEJ TOHO, ČO VÁM K TOMU POMÁHA! 

Existujú dôvody, prečo teraz nemáte to, čo po čom túžite. Robili ste viac toho, čo ste nemali, než toho, čo ste mali. Samozrejme, každý si myslí, že robí všetko správne, ale to je len súčasný uhol pohľadu – ten nesprávny, ktorý umožňuje robiť stále dookola iba obmedzený počet vecí, čo nevedú k cieľu. Na malý zázrak stačí malá korekcia seba samého, na veľký zázrak treba PREKROČIŤ SVOJ TIEŇ. Inými slovami, to, kedy sa mágia zhmotní máte v rukách vy, to vaše nohy musia vykročiť správnym smerom.  Vesmír má svoje zákony a energiou sa dá hýbať iba určitým spôsobom a za určitých okolností. To vy musíte vytvoriť energetickú zhodu medzi sebou a tým, čo pýtate. To vy musíte vytvoriť podmienky na to, aby to, čo chcete mohlo vo vašom živote byť a ostať v ňom. 

JEDNODUCHÝ POSTUP NA RITUÁLY

1) Vytvorte si konkrétny zámer t.j. cieľ, čo chcete dosiahnuť, alebo získať.

To, čo chcete musí byť jasne sformulované, definované tak, že sa to nedá vyložiť nijak inak, iba tak, ako ste to mysleli. Nesmie to byť nič neurčité, čo si každý predstaví po svojom. Kvôli tomuto je dôležité sa ,,pohrabať“ sám v sebe a zistiť, čo chcete, prečo to chcete, ako to bude vyzerať, keď to budete mať a či je to skutočne to, po čom túžite, alebo len niečo, čo vám to pripomína, či pripodobuje. Idete si pričarovať čo chcete, alebo len čo sa na to podobá? Lebo tomu bude zodpovedať aj výsledok rituálu. 

2) Identifikujte prekážky a bariéry, ktoré Vám bránia mať to, čo si prajete

(V tomto bode je veľmi vhodné urobiť si výklad Tarotu, alebo sa aspoň poradiť so skúseným veštcom. Prípadne sa objednať k nám na poradenskú konzultáciu. Mali by ste výhodu, že analýzu s vami spraví priamo mág, ktorý sa vie vyjadriť aj k rituálom.)

Porozmýšľajte nad ľuďmi, ktorý v daných záležitostiach hrajú nejakú rolu, aby ste zistili, či vám to prajú, alebo vám v tom bránia. Porozmýšľajte sami nad sebou, či neexistuje nejaká vaša vlastná vnútorná prekážka, ktorá by fungovala ako obranný mechanizmus proti vyplneniu vášho priania. To znamená, či by ste sa vy sami museli zmeniť a ako veľmi. 

3) Navrhnite si rituály v tomto poradí:

- odstránenie prekážok a bariér 

Jedná sa najmä o očistné rituály, anulácie škodných vplyvov a zmenu nastavenia seba samého.

- upevnenie toho čo je prospešné a pozitívne

Ide o harmonizačné rituály, rituály posilnenia vlastnej energie, alebo vplyvu ľudí, ktorý zasahujú do situácie vo váš prospech. Tu sa už musíte chovať účelovo a konať v súlade s tým, čo ste si vytýčili. Energia z rituálov bude triafať do cieľa iba ak v priebehu cesty k cieľu nezačnete robiť niečo inak, než bolo pôvodne nastavené. Preto si to všetko poriadne poznačte a držte sa toho. 

(V tejto fáze mágie vie veľmi pomôcť kurz MENTÁLNA MÁGIA A KONTROLA MYSLE, ktorý nastavuje myseľ v súlade s Magickým zámerom. Naučí vás myslieť tak, aby ste nezišli z vytýčenej cesty a neminuli cieľ.)

-Pritiahnutie toho, čo požadujete ako cieľový stav

To, kvôli čomu to celé robíte, prichádza až na samotný koniec. Až keď je všetko ,,staré upratané“ a je vytvorené dostatok miesta na to ,,nové“. Takže až teraz prichádza na rad ten rituál, ktorý by ste chceli urobiť ako prvý a prípadne jediný na vyriešenie svojej situácie. 

4) Spíšte si potrebné pomôcky k rituálom

Pokiaľ použijete rituálne sety máte to uľahčené v tom, že už obsahujú všetky jednotlivé komponenty a aj návod k vykonaniu. Vašou jedinou starosťou je teda zvoliť správny rituálny set a prípadne nejaké drobnosti na posilnenie svojho osobitého priania. 

Ak si budete skladať svoj vlastný rituál, potom nezabudnite mať zastúpené všetky 4 živly: vonné tyčinky ako element vzduchu, magický roztok ako element vody, sviecu ako element ohňa a magický prášok ako element zeme. 

5) Vyrazte na čarodejnícky nákup a nakúpte všetko potrebné mysliac na svoj cieľ.

Toto je veľmi dôležité. Je jedno, či nakupujete v potravinách, v zelovoci, alebo v drogérii. Pokiaľ nakupujete na rituál, sú to komponenty rituálu a nemajú byť použité na nič iné. Musia v sebe obsahovať magický zámer čiže byť zakúpené za konkrétnym účelom a na tento účel aj použité. 

Ak nakupujete v špecializovaných obchodoch, vyhľadajte tie, ktoré sa špecializujú na artikel pre mágov a čarodejníkov. Je vysoká šanca, že ľudia, ktorí tieto veci predávajú ich sami aj používajú a venujú sa mágii. Budú vám teda vedieť poradiť nielen s kúpou, ale aj s použitím. 

Toto je tiež veľmi dôležité, sviece musia byť plnofarebné. V obchodných reťazcoch sa predávajú oblievané sviece z nekvalitného materiálu, alebo strojové neroztekavé vonné sviece, ktoré tiež nie sú vhodné k mágii. Na svieci vie stroskotať celý rituál, takže jej kúpe venujte naozaj veľkú pozornosť. 

6) Rozvrhnite si vykonanie rituálov a jeden po druhom ich vykonajte

Naplánujte si dni, kedy máte dostatok času plne sa sústrediť na rituál. Nič sa nesmie robiť len tak narýchlo, lebo nejde len o zapálenie sviece, ale o súlad mysle, emócií, koncentrácie energie a jej vyslanie, čiže o zhmotnenie vlastného presvedčenia. Z tohto dôvodu sa nesmie mágia vykonávať ako prostriedok utíšenia hystérie pod tlakom paniky. Lebo síce sa potom krásne upokojíte, ale rituál sa nikam nevyslal. 

Pri rituály vás nesmie nikto a nič rušiť, ani rozptyľovať. Plne sa musíte koncentrovať na to čo chcete a byť bez jedinej pochybnosti, že to dosiahnete. Nesmie sa premietnuť žiadna negatívna myšlienka do energie, ktorú rituálom vysielate smerom k svojmu cieľu. Inými slovami , nedá sa robiť rituál na spôsob ,,vyskúšam a uvidím“, pretože je to prejav nedôvery v to o čo sa usilujete a to znamená, že na to máte málo sily. Vtedy sa neudeje nič, alebo len minimum. 

Podstatné je aj to, aby ste po vykonaní rituálu nechodili po okolí ako hlásna trúba a nerozširovali sa o tom, že ste si dačo čarovali. Čím viac to rozoberáte, tým viac pochybností, prekážok a bariér vytvoríte. Zároveň tak dovolíte iným ľuďom zasahovať svojou mysľou do vášho magického zámeru, a keď ich bude príliš, pretlačia vás a zničia, čo ste vyslali. Vy jednoducho konajte a žite v súlade s tým, čo ste si naplánovali a sledujte ako sa blížite k cieľu a on ku vám. 

Klienti nám ďakujú