Santeria

Magické mapy a diagramy

Magické mapy a diagramy

Blíži sa spln a nie hocijaký...

Ožije v ňom Dionýzos

Výnimočná konštalácia osudu, kedy sa spln mesiaca udeje na deň Slnka a rovno pod patronátom Dionýza.
TAKÝTO DEŇ SI NENECHÁ UJSŤ ŽIADEN ČARODEJ!

 A z čoho bude kurz pozostávať?

V sobotu 1.10. spolu sadneme za počítač a v priamom prenose budeme spolu trénovať vykladanie Tarotu. Dve hodiny sa budeme venovať tomu ako zistiť, či sa nám bude dariť finančne, či príde láska a či budeme zdraví. KARTY MAJTE NACHYSTANÉ, BUDETE VYKLADAŤ TIEŽ.
V utorok 4.10. dostanete mailom video lekciu a skriptá v PDF. Na videu si ukážeme, ako si energeticky oživíte a pripravíte sviečku špeciálne navrhnutú k tomuto rituálu. Každý z účastníkov dostane svoju sviecu kuriérom domov, aby si ju mohol podľa videa nachystať. V Pdfku rozoberieme rituály magických svetelných máp, aké sú formy, druhy a použitia.
V nedeľu 9.10. to vypukne u nás v Santerii naživo. Kto bude chcieť prísť na seansu osobne, prinesie si so sebou nachystanú a očarovanú sviecu. Kto chce čarovať doma, bude pracovať podľa informácií z videa a z Pdf.
KURZ SA PLATÍ VOPRED, AJ SVIEČKU SI MUSÍTE OČAROVAŤ VOPRED, NA SEANSE SA SKLADÁ UŽ PRIAMO SVETELNÁ MAPA! BEZ PRICHYSTANEJ SVIEČKY A PREDOM ZAPLATENÉHO KURZU SA SEANSY NEBUDETE MÔCŤ ZÚČASTNIŤ!
Kurz Magické mapy a diagramy Viac o kurze

Kurz Magické mapy a diagramy

150,00 €s DPH
ks

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú