Santeria

Milostná mágia

Ľudský život stojí na vzťahoch a preto sa nám zrúti celý svet, ako prídeme o ten najdôležitejší. Rozumieme vašej snahe zachrániť čo sa dá. Vieme čo je to bojovať o druhú šancu tam, kde sú už všetky mosty spálené. A vieme, že zlomené srdce je rana v duši, ktorú vylieči len nová láska. 

Ak ste naozaj rozhodnutí svoju situáciu vyriešiť, nič nás nezastaví na ceste za vaším cieľom. Dokázali sme zvrátiť osud mnohých ľudí a dokážeme to urobiť aj pre Vás. Dôležité je však Vaše nastavenie sa zmeniť. Mágiou si nekupujete výsledok, ale okolnosti vedúce k nemu. 

VYBERTE SI SVOJ RITUÁLNY PLÁN

A: ZÁCHRANA ROZPADAJÚCEHO SA VZŤAHU

Pomôžeme Vám zmeniť to, čo spôsobilo rozpad vzťahu a rozdúchať v ňom vášeň a túžbu. Častokrát sú príčinou ,,umierania“ vzťahu nenaplnené očakávania a rôzne sklamania či emočné rany, ktoré postupne zabijú lásku aj city. Niekedy sa tým uvoľní priestor pre vstup tretej osoby a neveru, až do úplného odchodu partnera z vášho života.  

Suma 1500 € zahŕňa: Očistné rituály pre vás aj partnera, prípadne celú rodinu. Rituály osladenia vzťahu, rituál zablokovania vplyvu osoby, ktorá narúša váš vzťah alebo mu nepraje, Rituál milostnej túžby. 

ZDARMA od nás dostanete Tarotovú analýzu Vášho prípadu na videu, aktivovaný Talizman, video s radami ako posilniť výsledok Vašej Mágie a k tomu Vám vytvoríme personalizovaný magický symbol na uchovanie energie Vášho priania. 

B: NÁVRAT ZANIKNUTÉHO VZŤAHU

Vzťah zanikne ak nie je vypočuté žiadne volanie po jeho náprave a partner ho v sebe uzavrie a stane sa citovo nedostupným. Častokrát spáli všetky mosty a vzdiali sa, aby sa úplne odpútal a nastúpil novú životnú cestu bez Vás. Pomôžeme Vám opäť skrížiť Vaše životné cesty a upútať pozornosť ex-partnera, aby ste mohli využiť druhú šancu na jeho opätovné získanie. 

Suma 1800 € zahŕňa: Očistné rituály pre vás aj ex-partnera, Rituál vyvolania pozitívnych spomienok, Rituál ovplyvnenia spôsobu akým o Vás ex-partner premýšľa , rituál zablokovania osoby, ktorá bráni vášmu vzťahu, Rituál pretnutia životných ciest, Rituál láska a túžba. 

ZDARMA od nás dostanete Tarotovú analýzu Vášho prípadu na videu, aktivovaný Talizman, video s radami ako posilniť výsledok Vašej Mágie a k tomu Vám vytvoríme personalizovaný magický symbol na uchovanie energie Vášho priania. 

C: PRIVOLANIE NOVÉHO VZŤAHU

Nie každému je jednoduché stretnúť osobu vhodnú na plnohodnotný vzťah. Niekedy si je človek na vine sám, svojou nepripravenosťou odovzdať sa a vnútorným odmietaním záväzku voči inej osobe alebo neustálym premieľaním krivdy zo stroskotaných vzťahov. A niekedy je človek uväznený v hektickom živote a v okolnostiach, ktoré neprajú milostným vzťahom. Pomôžeme Vám dostať sa zo začarovaného kruhu samoty a stretnúť osobu, ktorá s Vami bude zdieľať svoj život. 

Suma 1000 € zahŕňa: Očistný rituál pre Vás, Rituál zahojenia energie,  Rituál zvýšenia magnetizmu a príťažlivosti, Rituál osobnostného progresu a otvorenia cesty ku vzťahom, Rituál privolania lásky.  

ZDARMA od nás dostanete Tarotovú analýzu Vášho prípadu na videu, aktivovaný Talizman, video s radami ako posilniť výsledok Vašej Mágie a k tomu Vám vytvoríme personalizovaný magický symbol na uchovanie energie Vášho priania.

MÁTE VYBRATÉ?

  1. Pošlite nám na mail santeria@santeria.sk čo najpodrobnejší popis situácie aj s údajmi osôb, ktoré v nej hrajú rolu (mená, dátumy narodenia, prípadne aj fotografie)
  2. Vykonáte úhradu mágie a na sídlo firmy (Santeria s.r.o., Markova 7, Bratislava 85101) nám zašlete energetické volty (kus nepraného oblečenia – tričko alebo ponožka, pramienok vlasov, použitá zubná kefka,... zabaliť do alobalu a označiť menom osoby). V prípade, že pri odovzdaní preferujete osobný kontakt, dostavte sa v dohodnutý termín na prevádzku firmy (Štefánikova 47, 3.posch., Bratislava – Staré Mesto)

IDEME NA TO! 

  1. Z popisu situácie a z údajov osôb Vám ZDARMA spravíme analýzu situácie pomocou Tarotových kariet. Celú analýzu nahráme na video a sprístupníme Vám ju na pozretie. V analýze Vám povieme reálny scenár riešenia Vašej situácie a dáme Vám informácie ako sa správne správať, aby ste dosiahli svoj cieľ
  2. Vytvoríme ZDARMA magický symbol na mieru presne k Vášmu prípadu a pošleme Vám ho na mail aj s videom, kde Vám dáme rady, ako posilniť výsledok mágie 
  3. ZDARMA Vám aktivujeme talizman, aby zosúladil Vašu energiu s energiou magických rituálov a pošleme ho kuriérom na Vašu adresu
  4. Vykonáme rituály vo variante, ktorú ste si zaplatili a pošleme Vám z nich fotografie na mail, aby ste vedeli, že Vaša mágia bola vykonaná.


Neprijímame klientov, ktorí nie sú schopní spolupráce alebo sa javia ako problémové osobnosti. To znamená každého, koho správanie je obsesívne, hysterické, agresívne, prípadne trpí nezvratnou psychickou poruchou.


Diskrétnosť z našej strany je zaručená. Nikto okrem Vás samotných nedostane informácie o Vašom prípade. Všetky informácie, ktoré nám poskytnete sú použité výhradne len k nastaveniu rituálov v mágii. Po vyriešení Vašich ťažkostí sú všetky informácie zmazané, skartované, alebo inak fyzicky zničené. S osobnými údajmi nakladáme v súlade so znením zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a ustanoveniami vyhlášky Úradu na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky č. 164/2013 Z. z. o rozsahu a dokumentácií bezpečnostných opatrení v znení neskorších predpisov.

Nenašli sa žiadne záznamy

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú