Santeria

Milostná mágia

Ľudský život stojí na vzťahoch a preto sa nám zrúti celý svet, ako prídeme o ten najdôležitejší. Rozumieme vašej snahe zachrániť čo sa dá. Vieme čo je to bojovať o druhú šancu tam, kde sú už všetky mosty spálené. A vieme, že zlomené srdce je rana v duši, ktorú vylieči len nová láska. 

Ak ste naozaj rozhodnutí svoju situáciu vyriešiť, nič nás nezastaví na ceste za vaším cieľom. Dokázali sme zvrátiť osud mnohých ľudí a dokážeme to urobiť aj pre Vás. Dôležité je však Vaše nastavenie sa zmeniť.

UPOZORŇUJEME, ŽE NEEXISTUJE KÚZLO, KTORÝM BY STE DONÚTILI  SA DO VÁS ZAĽÚBIŤ OSOBU, KTOREJ SA NA VÁS NIČ NEPÁČI, ALEBO KTORÁ MÁ VOČI VÁM VEĽKÉ VÝHRADY. 

LÁSKA SA NEDÁ VYTVORIŤ UMELO, VZNIKÁ PRIRODZENE A TO PLATÍ AJ NA MAGICKÉ RITUÁLY.

KÚZLO VIE SPOJIŤ IBA KOMPATIBILNÉ DVOJICE!

Mágiou si nekupujete výsledok, ale okolnosti vedúce k nemu. 

To znamená, že neexistuje možnosť presne predpovedať kedy sa k Vám vráti Váš ex-partner, či nájde nová láska. Priebeh mágie sa odráža od deja, nie od dátumov. 

Na konzultácii pomocou Tarotu určíme, aká situácia musí nastať, aby sa osoba dospela k rozhodnutiu vrátiť sa k Vám, či chcieť mať s vami vzťah. Potom pomocou rituálov vytvárame postupne okolnosti, ktoré dovedú danú osobu do situácie, ktorú sme na konzultácii určili ako prelomovú vo Váš prospech.

A vtedy sa mágia začne ukazovať a prejavovať v realite. Vašou úlohou je nič nepokaziť a nechať aby sa situácie diali a okolnosti vyskladali vo Váš prospech. 


A: ZÁCHRANA ROZPADAJÚCEHO SA VZŤAHU

Pomôžeme Vám zmeniť to, čo spôsobilo rozpad vzťahu a rozdúchať v ňom vášeň a túžbu. Častokrát sú príčinou ,,umierania“ vzťahu nenaplnené očakávania a rôzne sklamania či emočné rany, ktoré postupne zabijú lásku aj city. Niekedy sa tým uvoľní priestor pre vstup tretej osoby a neveru, až do úplného odchodu partnera z vášho života.  

Práca zahŕňa: Očistné rituály pre vás aj partnera, prípadne celú rodinu. Rituály osladenia vzťahu, rituál zablokovania vplyvu osoby, ktorá narúša váš vzťah alebo mu nepraje, Rituál milostnej túžby. 


B: NÁVRAT ZANIKNUTÉHO VZŤAHU

Vzťah zanikne ak nie je vypočuté žiadne volanie po jeho náprave a partner ho v sebe uzavrie a stane sa citovo nedostupným. Častokrát spáli všetky mosty a vzdiali sa, aby sa úplne odpútal a nastúpil novú životnú cestu bez Vás. Pomôžeme Vám opäť skrížiť Vaše životné cesty a upútať pozornosť ex-partnera, aby ste mohli využiť druhú šancu na jeho opätovné získanie. 

Práca zahŕňa: Očistné rituály pre vás aj ex-partnera, Rituál vyvolania pozitívnych spomienok, Rituál ovplyvnenia spôsobu akým o Vás ex-partner premýšľa , rituál zablokovania osoby, ktorá bráni vášmu vzťahu, Rituál pretnutia životných ciest, Rituál láska a túžba. 


C: PRIVOLANIE NOVÉHO VZŤAHU

Nie každému je jednoduché stretnúť osobu vhodnú na plnohodnotný vzťah. Niekedy si je človek na vine sám, svojou nepripravenosťou odovzdať sa a vnútorným odmietaním záväzku voči inej osobe alebo neustálym premieľaním krivdy zo stroskotaných vzťahov. A niekedy je človek uväznený v hektickom živote a v okolnostiach, ktoré neprajú milostným vzťahom. Pomôžeme Vám dostať sa zo začarovaného kruhu samoty a stretnúť osobu, ktorá s Vami bude zdieľať svoj život. 

Práca zahŕňa: Očistný rituál pre Vás, Rituál zahojenia energie,  Rituál zvýšenia magnetizmu a príťažlivosti, Rituál osobnostného progresu a otvorenia cesty ku vzťahom, Rituál privolania lásky.  


IDEME NA TO! 

  1. Pošlite nám popis toho, čo sa Vám stalo a počkajte kým potvrdíme, že Vás môžeme prijať na konzultáciu za svojho klienta.
  2. Po výzve k objednaniu konzultácie si urobte objednávku a uhraďte ju.
  3. Po prijatí platby Vás budeme kontaktovať a dohodneme si termín konzultácie. Na výber máte osobné stretnutie u nás v našej veštiarni, alebo diaľkovú konzultáciu prostredníctvom videozáznamu (spracujeme úplne bez vás a vy dostanete videozáznam), alebo telefonickú (zavoláme vám v dohodnutý dátum a čas)
  4. Na konzultácii sa urobí celková analýza vášho problému, vrátane ľudí, čo v ňom hrajú rolu. Z toho vzíde rituálny plán, ktorý vám následne pošleme na mail. V ňom budú spísané všetky rituály, ktoré je potrebné urobiť a celková cena za mágiu.
  5. Ak ste sa rozhodli, že náš plán je skvelý, premyslený a vedie k vášmu cieľu, uhradíte sumu za magické práce na účet spoločnosti a pošlete nám na mail fotografie osôb k vykonaniu rituálov.
  6. Po prijatí vašej platby na náš účet, začneme nakupovať materiál na vaše rituály  a pustíme sa do práce.
  7. Z rituálov vám pošleme fotografie a ostaneme v kontakte prostredníctvom mailu, kde si budeme koordinovať spoločné kroky tak, ako sú nastavené podľa rituálneho plánu.


Neprijímame klientov, ktorí nie sú schopní spolupráce alebo sa javia ako problémové osobnosti. To znamená každého, koho správanie je obsesívne, hysterické, agresívne, prípadne trpí nezvratnou psychickou poruchou.


Diskrétnosť z našej strany je zaručená. Nikto okrem Vás samotných nedostane informácie o Vašom prípade. Všetky informácie, ktoré nám poskytnete sú použité výhradne len k nastaveniu rituálov v mágii. Po vyriešení Vašich ťažkostí sú všetky informácie zmazané, skartované, alebo inak fyzicky zničené. S osobnými údajmi nakladáme v súlade so znením zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a ustanoveniami vyhlášky Úradu na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky č. 164/2013 Z. z. o rozsahu a dokumentácií bezpečnostných opatrení v znení neskorších predpisov.

Nenašli sa žiadne záznamy

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú