Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Myseľ plná túžby (návod)

Ako dosiahnuť aby milovaná osoba na vás myslela a túžila po vás? Odpoveď je v tomto rituály! Dostupnosť: Skladom (74 ks)
55,00 €s DPH
ks

Popis produktu

Ako dosiahnuť aby milovaná osoba na vás myslela a túžila po vás? Odpoveď je v tomto rituály! Prezradíme vám nie len ako vnuknúť osobe žiaduce myšlienky, ale aj ako v nej vytvoriť emočný impulz aby začala konať.  Dlho čakáte kým sa dotyčný rozhýbe? Neozve sa vám a vy nie ste v pozícii obnoviť kontakt? Neotáľajte s týmto rituálom a vyriešte to!

V tomto inštruktážnom videu sa dozviete akou sviecou spracovať myseľ osoby, keď nie je nastavená nepriateľsky, ale aj akou sviecou zmeniť to zlé, čo si o vás osoba myslí. Naučíte sa tiež vyrábať čarodejné ,,kašičky" na oblievanie sviec. Ale tá najsilnejšia informácia zverejnená v tomto videu je - ako pôsobiť na myšlienky vybranej osoby. A dôjde aj na ....špendlíky. Budete ako veľmajstri mexického čarodejníctva, Brujería.

Zakúpením tohto rituálu Vám zašleme na email lekciu s kompletným inštruktážnym videom. V cene je zahrnutá videolekcia bez materiálu na vykonanie rituálu.

Dĺžka videa: 57 min

Doba prístupnosti: Týždeň

V prípade otázok k rituálu píšte na santeria@santeria.sk

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú