Santeria

Nabíjanie talizmanov

Nabíjanie talizmanov

Chcete talizman, čo naozaj funguje? Jeho tajomstvo spočíva v aktivácii jeho energie. 

Prebudiť silu vami vybraného talizmanu a spojiť ho s vašou aurou, aby fungoval iba pre vás.

Vieme to pre vás spraviť naším mocným rituálom mexického čarodejníctva.

Stačí nám k tomu len Vaša fotografia, meno a priezvisko, dátum narodenia a talizman, ktorý ste si zvolili. 

Bude Vás chrániť na každom kroku. Bude Vaším najlepším priateľom v tých najťažších časoch!

Talizman vám vieme nabiť na čokoľvek. 

Na lásku, prosperitu, úspech, guráž, zdravie, ochranu, alebo aj na konkrétnu záležitosť, ako keby to bolo Vaše osobné prenosné kúzlo na retiazke na krku.

Aký Talizman je vhodný na nabíjanie? 

Akýkoľvek. Ovládame rituály, ktorými vieme aktivovať každý talizman. Môžete dodať svoj vlastný alebo si zakúpiť talizman z ponuky nášho e-shopu. Tie, ktoré máme v ponuke, sme starostlivo vyberali podľa magických symbolov, aby boli čo najúčinnejšie. 

Ako si objednať nabitie talizmanu? 

Vytvoríte si objednávku cez nákupný košíček a uhradíte ju. Následne nám zašlete na mail santeria@santeria.sk Vašu fotografiu a údaje, respektíve tej osoby, ktorej je talizman určený. Po vykonaní rituálu Vám pošleme na mail fotografiu z nabíjania talizmanu, kde detailne uvidíte nielen Vami vybraný talizman, ale aj Vami zaslanú fotografiu. Tak budete vedieť, že rituál naozaj prebehol a že talizman bol skutočne Váš. Následne Vám talizman zašleme kuriérskou spoločnosťou Geis, alebo si ho môžete v dohodnutom čase vyzdvihnúť osobne v priestoroch nášho e-shopu (Štefánikova 47, Bratislava, 3.posch.).

Čo potom ďalej s nabitým talizmanom?

Je to jednoduché, zavesíte si ho na retiazku a dáte na krk a on začne automaticky fungovať. Sila energie, ktorú v sebe má môže citlivejším osobám spôsobiť ľahší závrat v momente, keď si ho prvý krát zavesí na krk. Prípadne ho môže istý čas ako keby jemne páliť, či tlačiť. To všetko je normálny prejav toho, že talizman má v sebe energiu a silu. Po čase sa s ním vaša energia zladí a tieto symptómy ustanú. Prípadne ho môžete krátko pošúchať v dlaniach a potom si ho zavesiť. Môžete ho nosiť stále ako šperk alebo si ho odložiť do skrine s odevmi a nechať ho pôsobiť odtiaľ. Môžete ho tiež položiť na svoju fotografiu a nechať ho pôsobiť cez ňu. 

Musíme Vás však upozorniť, že nabité talizmany sa nedajú vrátiť, pretože sa už nedajú použiť pre nikoho iného. 

Diskrétnosť z našej strany je zaručená. Všetky informácie a fotografie, ktoré nám poskytnete sú použité výhradne len k vykonaniu vášho rituálu aktivácie Talizmanu. Po jeho vykonaní sú všetky informácie viažuce sa k nemu zmazané, skartované, alebo inak fyzicky zničené. S osobnými údajmi nakladáme v súlade so znením zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a ustanoveniami vyhlášky Úradu na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky č. 164/2013 Z. z. o rozsahu a dokumentácií bezpečnostných opatrení v znení neskorších predpisov.

Nabíjanie talizmanov Viac o službe

Nabíjanie talizmanov

Energetické nabitie a personalizácia talizmanu. K aktivácii talizmanu potrebujeme fotografiu človeka ktorému je určený, jeho meno a dátum narodenia. Zašlite nám ich na mail santeria@santeria.sk

50,00 €s DPH
ks

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú