Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Najčastejšie otázky

Najčastejšie otázky

Keď sa človek rozhoduje pre mágiu, je viac než jasné, že sa chytá svojej poslednej možnosti, lebo všetky bežné možnosti už vyčerpal. 

Veľa krát má však povedomie o mágii veľmi malé a zvyčajne sa opiera len o ,,babské reči“ na internete. Nehovoriac o strachu, ktorý je každému vštepovaný cez filmy a rozprávky, kde všetko zlo pochádza od čarodejnice.  

Pred dobou temna, kedy sa naplno rozbehla hystéria inkvizície boli čarodejnice a mágovia považovaní za múdrych ľudí, ktorí mali obsiahle znalosti o fungovaní prírodných zákonitostí. Vyznali sa v znameniach, ktoré im príroda poskytovala, v bylinkách a aj v použití energii pochádzajúcich z ich vlastných zdrojov alebo prírodných. 

Aby sme rozptýlili strach z mágie uvádzame odpovede na Vaše najčastejšie otázky. 

 

1.otázka: Môže sa mi mágia vrátiť v zlom?

Nemôže, pretože mágia nie je žiadne zlo. Nepochádza od Diabla, je tu oveľa dlhšie než kresťanská mytológia, ktorá zakazuje všetky druhy samostatného duchovného rozvoja okrem modlitieb, ktoré mimochodom plnia funkciu zaklínadiel. 

Mágia je spôsob – metóda narábania s energiou a prírodnými silami. Liečitelia majú svoje metódy, mnísi majú svoje metódy, jogíni majú svoje metódy, mágovia majú tiež svoje metódy. Všetci robíme to isté, len za iným účelom. Všetci narábame s energiou – psychickou, vitálnou aj univerzálnou, modelujeme ju a transformujeme podľa potreby a požiadaviek klienta. 

 

2.otázka: Nadprirodzené schopnosti sú darom od Boha, prečo za mágiu pýtate peniaze?

Každý si zaslúži za svoju prácu plácu, pretože do nej dáva svoje úsilie. Samozrejme, existujú ľudia, čo poskytujú ezoterické služby zdarma, ale taký človek to robí ako hobby popri práci a preto má možnosť vziať len málo klientov a nie vždy sa im bude môcť venovať vtedy, keď to budú potrebovať.  

Nie sú žiadne nadprirodzené schopnosti, tieto schopnosti sú latentné v každom z nás a dajú sa rozvíjať. 

Ak je niekto šťastlivec a narodí sa s prirodzeným talentom k vešteniu alebo čarovaniu, či liečeniu,.. tak ho ešte čaká dlhá cesta rozvíjania svojich schopností a nikdy nekončiaceho vzdelávania sa.  A to všetko chce veľa času, veľa sebadisciplíny a veľa peňazí. 

Prečo by teda mág, veštec, čarodej  mali  pracovať zadarmo, keď musia do svojej práce vložiť rovnakú snahu a úsilie ako ktokoľvek iný? Aj maséri, lekári, terapeuti by mali pracovať zadarmo, keďže ich služby sú smerované pomoci ľuďom? A tiež speváci, herci, tanečníci, športoví reprezentanti, pretože majú prirodzene väčší pohybový talent? 

Je to skutočne smiešne, požadovať niekoho služby bez platenia, navyše ešte keď sa jedná o opravovanie ,,vecí“, za ktorých pokazenie si môžete Vy sami. 

 

3.otázka: Neberie mágia človeku slobodnú voľbu?

Mágia nikomu slobodnú voľbu neberie. Mágia ponúka varianty životných situácií a tým v podstate rozširuje možnosť voľby. Mnoho ľudí žije podľa jedného mentálneho nastavenia len preto, že nie sú schopní vidieť iné varianty svojho života. Rituály tieto varianty odkrývajú a osoba si vyberá podľa toho, k čomu naturálne inklinuje. 

To znamená, že mágia nikoho do ničoho nenúti, mágia mu to len ponúka ako variantu. Osoba sa rozhoduje sama. 

Preto neexistuje možnosť, že by sa mágiou dal vytvoriť umelý vzťah, kde jeden je počarovaný ako bez zmyslov a druhý si s ním robí, čo chce. Mágia vytvára vzťahy na základe vzájomnej kompatibility. Jeden aj druhý človek musia byť pre seba navzájom prínosom. 

 

4.otázka: Prečo si musím platiť konzultáciu, keď viem, čo chcem?

Áno, základom je vedieť, čo chcete ale evidentne neviete ako sa k tomu dostať, keď k tomu potrebujete kúzla.  Konzultácia slúži na to, aby sme našli tie cesty, ktoré vás dovedú k cieľu a aby sme rituálmi pripravili kľúčové životné križovatky. 

Bežní ľudia nevedia, aké všetky rituály sú potrebné k tomu, aby sa zvrátila situácia, v ktorej sa nachádzajú. To, čo chcete dosiahnuť, je cieľová rovinka a úlohou mágie je vyskladať schodíky. Jeden rituál je ako jeden schodík. A čím viac okolností alebo ľudí Vás delí do Vášho cieľa, tým viac schodíkov k nemu treba. Konzultácia nám odhalí príčiny vašej situácie a my tak budeme môcť postaviť mágiu presne na mieru, pretože mágia sa vždy smeruje na zdroj prekážok. Najskôr musia zmiznúť veci, čo Vás delia od Vášho cieľa a potom Vás môžeme k nemu posúvať. 

 

5.otázka: Koľko ma to bude stáť?


Cenu mágie nevieme povedať vopred, pretože počet potrebných rituálov sa ukáže až pri analýze na konzultácii. Väčšinou platí, že čím dlhšia doba alebo čím horšia situácia, tým viac rituálov treba a tým sa cena mágie zvyšuje. Tiež čím viac ľudí tvorí danú situáciu, tým viac rituálov treba, aby to obsiahlo každého a tým sa opäť navyšuje cena. Bez konzultácie však nemáme poňatia koľko a akých rituálov treba, aby sa situácia vyriešila. Cena jedného rituálu sa pohybuje v rozmedzí 300 – 500 eur podľa úrovne obtiažnosti. Takže celková suma je potom súčet potrebných rituálov a môže sa vyšplhať aj na niekoľko tisíc eur.

 

6.otázka: Ja chcem pričarovať iba jednu vec, prečo nestačí len jeden rituál?


Zväčša nestačí. Opäť to závisí od všetkých ostatných faktorov, ktoré pôsobia na Váš život a na tú vec, čo chcete pričarovať. Niečo bude treba rituálmi uberať a iné zasa rituálmi pridávať. Neexistuje taký spôsob mágie, že jeden rituál urobí naraz všetko, pretože to by rozptýlilo jeho silu na viacero zámerov a tým pádom by nedotiahol do reality ani jeden. 

 

7.otázka: Môžem si mágiu platiť po jednotlivých rituáloch?

Mágia sa nedá platiť po jednotlivých rituáloch, pretože oni nejdú po sebe tak, ako ich vidíte pod sebou v rituálnom pláne, ale sa medzi sebou prekladajú ako sendvič. Väčšinou sa všetky rituály robia po tri razy a vždy sa medzi sebou premiešavajú. Napríklad prvá očista a po nej prvé opravovanie zdravia či vzťahu, nasleduje ďalšia očista a po nej otváranie cesty k progresu a za tým opravenie vzťahu, potom tretia očista ,... atď. 

Preto sa mágia platí naraz alebo v prípade potreby ju nejako rozdelíme na dve časti. Ak však medzi tými časťami (respektíve rituálmi) je príliš veľký odstup, tak energie sa postupne vyčerpá a nebude do čoho nadviazať ďalšie plánované rituály a bude treba začať opäť od znova.8.otázka: Koľko to bude celé trvať?


To je veľmi individuálne. Naozaj to závisí od stavu Vášho problému. Časový odhad robíme vždy na konzultácií, ale je len orientačný.  

Oveľa rýchlejšie pričarujeme lásku niekomu, kto nemá nereálny požiadavky na budúceho partnera než niekomu, kto je k ľuďom príliš kritický. Oveľa rýchlejšie sa pričaruje láska niekomu, kto chodí medzi ľudí a je otvorený  sociálnej interakcii než niekomu, kto sedí doma a zhovárať sa s cudzími ľuďmi mu je nepríjemné. Tiež oveľa rýchlejšie dáme dohromady expartnerov, ak sa rozišli priateľským spôsobom než takých, čo sa hádali, urážali a ponižovali navzájom. 

 


9.otázka: Kedy uvidím výsledky?

Tu je odpoveď veľmi podobná tej predchádzajúcej otázke. Je to individuálne. Záleží to aj od ľudí, na akých je mágia smerovaná. Vždy v tom hrá rolu aj ich povaha a charakter. Niekto sa prejaví hneď, inému to trvá dlhšie. Každý potrebuje patričný čas na to, aby sa v ňom odohrali všetky potrebné psychologické procesy až po finálne rozhodnutie a následné konanie. 

Napríklad sú ľudia, ktorí síce na svojho expartnera veľmi často myslia, ale nevykazujú žiadne vonkajšie signály. Snažia sa to udržať v sebe a ku kontaktu sa odhodlajú až potom, čo dospeli k rozhodnutiu, že chcú druhú šancu. 

A naopak sú ľudia, ktorí reagujú hneď, ale majú veľa emočných výkyvov, takže síce sa ozvú expartnerovi veľmi rýchlo, ale nie sú rozhodnutí pre druhý pokus. Rozhodujú sa popri tom ako sa vyvíja ich vzájomný kontakt. 

 

10.otázka: Čo ak si to v priebehu času rozmyslím a budem to chcieť zastaviť? 

Aj také sa stáva. Ľudia majú nejaké predstavy a neskôr zistia, že to nie je ten človek, s ktorým chcú mať vzťah alebo to nie je tá oblasť, v ktorej chcú pracovať a podobne. My samozrejme budeme rešpektovať Vaše rozhodnutie, rituálne práce ukončíme a nebudeme v nich ďalej pokračovať. Energia ktorá bola mágiou vytvorená sa postupne sama rozptýli a vyfiltruje, pretože prirodzenou vlastnosťou energie je pohyb. Platba za rituály sa však nedá vrátiť ani odpočítať, pretože od začiatku je nastavená ako energetický ekvivalent platidla pre duchovné bytosti. 

Nenašli sa žiadne záznamy

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú