Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Najlepšie očistné praktiky Mexickej Brujerie

Najlepšie očistné praktiky Mexickej Brujerie

Aj keď veľa ľudí obľubuje ezoteriku a duchovný rozvoj, čarodejníctvo v nich vyvoláva strach, hoci sa jedná o systém hlbokého porozumenia prírode a pomoci ľuďom. Málokto vie, že nesmierne populárny šamanizmus je taktiež súčasťou brujerie – čarodejníctva a je to len iný názov pre curanderismo (kuranderismo). Curandero (kurandero) je čarodejník, ktorý sa špecializuje na očistu a uzdravenie energie. Pomocou očistných rituálov pomáha človeku znovu nájsť zmysel života, uchopiť osud do rúk, či doslova zvíťaziť nad nejakou chorobou. 

Práve očistné rituály a curanderismo boli témou nášho prvého seminára mexickej brujerie. Účastníci sa naučili vykonať všetky ikonické rituály od vymetania zla čarodejníckou metlou, po vstrebávanie kliatieb do surového vajíčka. A čo je podstatné, všetky techniky sa učili vykonávať priamo na sebe, aby efekt mohli pocítiť vo svojom vlastnom živote. 

Už onedlho sa pri ďalšom mesačnom splne uskutoční voľné pokračovanie brujerie, kde sa budú preberať tzv. LUCKY SPELLS, kúzla na šťastie, lásku a prosperitu. Každý záujemca sa môže na kurz prihlásiť cez náš web: https://www.santeria.sk/brujeria-mexicana

 

V tomto článku Vám poradíme,

AKO OČISTIŤ SVOJ DOMOV AJ SEBA OD ZLEJ ENERGIE:

V predošlom článku sme popísali od kadiaľ všade k vám môže doputovať zlá energia a že sa ani nemusí jednať o aktivitu čierneho mága. V tomto článku vám dáme veľmi jednoduchú a mimoriadne efektívnu mexickej brujerie, ako sa zbaviť zla a mať šťastný domov. 

1) Podlahy priestoru ktoré je možné umývať ako sú kachličky, či linoleum čistíme magickým roztokom. Po roztoku ktorý plochu očistí od zlej energie  následne použijeme roztok , ktorým pritiahneme dobrú energiu. 

2) Podlahy ako koberce, alebo iné, ktoré nie je možné čistiť vodou a roztokom, čistíme magickou zmesou a zmetaním. Po vymetaní zlej energie, treba primetať dobrú energiu. 

3) Osoby sa čistia magickým kúpeľom, alebo vydymovaním. A samozrejme po odstránení negatívnej energie, musíme do aury pritiahnuť pozitívnu energiu.

Poučka mexického čarodejníctva pri očistách znie:

ENERGIU NEODOBERÁŠ, ENERGIU VYMIEŇAŠ!

S trochou nadhľadu môžeme povedať, že v Mexickom Čarodejníctve neexistuje slovo NIČ vo svojom bežnom význame. Príroda nepozná vákuum, nepozná prázdnotu priestoru. Aj tam kde my nič nevidíme, celkom určite niečo je.  A všetko ,,čarovanie“ kopíruje prírodné deje a zákonitosti ľudskej spoločnosti. Ak niekde niečo odoberiem, niečo iné musím dať na to prázdne miesto. Inak sa to miesto nekontrolovateľne zaplní čímkoľvek čo je v najbližšom dosahu a môže to byť ešte horšie než predtým. Pri rituáloch očisty energie to platí dvojnásobne. Nikdy nesmiete zabudnúť vyplniť prázdne miesto novou energiou. 

 

Preparát na zmytie negatívnej energie (používa sa na podlahy)

Do kýbľa s vodou pridajte ocot, šťavu z limetky, čerstvý rozmarín, čerstvý cesnak, dve hrsti soli a nechajte odstáť cez noc. Na druhý deň pridajte do kýbľa s preparátom horúcu vodu, počkajte 20 minút a potom umyte všetky podlahy od najzadnejšej miestnosti až ku vchodovým dverám. Na záver trikrát otvorte a zatvorte vchodové dvere. 

Preparát na pritiahnutie pozitívnej energie (používa sa na podlahy)

Do kýbľa s vodou pridajte lupene bielych a ružových kvetov, vodu z kvetov pomarančovníkov alebo jazmínový parfém, šťavu z kokosového orecha, hrsť klinčekov (celé korenie) a nechajte odstáť cez noc. Na druhý deň pridajte do kýbľa s preparátom horúcu vodu, počkajte 20 minút a potom umyte všetky podlahy od vchodových dverí až ku najzadnejšej stene v priestore. Začnite tým, že na vchodové dvere trikrát zaklopete a následne smerom od nich začne vmývať dobrú energiu do priestoru. 

 

Zmes na vymetanie negatívnej energie (používa sa na koberce, gauče, postele,..)

V hrnci na sucho premiešajte rukami veľké množstvo cesnakových šupiek, sušeného rozmarínu, sušenej bazalky, a citrónovej kôry z čerstvých citrónov. Zmes vysypte ku najvzdialenejšej stene v priestore a vymetajte ju smerom von ku vchodovým dverám. Na záver trikrát otvorte a zatvorte vchodové dvere.

Zmes na primetanie pozitívnej energie (používa sa na koberce, gauče, postele,..)

V hrnci na sucho premiešajte rukami celý balík ryže, 5 rozlámaných paličiek škorice, balík šošovice, kôru z čerstvých pomarančov, lístky čerstvej mäty a petržlenu, biele a ružové kvety (lupene). Začnite tým, že trikrát zaklopete na vchodové dvere. Zmes vysypte na zem a vmetajte od vchodu smerom až do zadu po najvzdialenejšie miesto v priestore. 

 

Ingrediencie na očistný kúpeľ (používa sa na osoby)

Rukami zmiešať vo veľkom kýbli studenú vodu s troma hrsťami soli, čajom z repíku a kamilky, a na kúsky natrhaným čerstvým rozmarínom. Týmto preparátom si treba poliať hlavu , potom plecia a chrbát , následne ruky a nohy. Pritom treba mať úplnú tmu a v kúpeľni by mali horieť iba dve malé biele sviečky. Ak neviete vydržať úplne studenú ,,oblievačku“ nechajte si zohriať preparát na izbovú teplotu, viac nie. Očistné kúpele – oblievačky majú byť studené, aby sa zmrštila energia aury a všetky nečistoty z nej vypadli. 

Ingrediencie na  kúpeľ pritiahnutia dobrej energie (používa sa na osoby)

Rukami zmiešať vo veľkom kýbli teplej vody kvety levandule alebo levanduľový čaj, voda z ruží, alebo kvetový parfém, kokosové mlieko, dve rozlámené paličky škorice, šťavu z jedného pomaranča, lupene ružových a oranžových kvetov. Týmto preparátom si treba poliať hlavu a nechať stekať na chrbát aj hrudník, potom si poliať plecia a nechať stekať na ruky, následne oblievať nohy. Pritom treba mať úplnú tmu a v kúpeľni by mali horieť iba dve malé biele sviečky. Tento preparát sa používa v príjemnej teplote. Ak medzičasom vychladol, prilejte doň teplú vodu a následne sa začnite oblievať. Pre teplej vode sa aura roztiahne a nasáva do seba energie z preparátu. 

 

ZÁKON ZMENY ENERGIE JE PRÍRODNÝM ZÁKONOM

Pri očiste odstránite časti energie, ktoré sú zanesené kliatbami, energetickými blokmi, či negativitou a následne ich nahradíte pozitívnou energiou a ,,svetlom“. V návodoch, ktoré sme vám dali tak robíte prostredníctvom elementu vody – kúpeľami a zmývanim. Ale je tu aj jedna technika v rámci elementu vzduchu, ktorý šíri  zvuk aj energiu myšlienok. Je to veľmi jednoduchá metóda, ktorá ako je jednoduchá, tak je ťažká, pretože musí vyjsť z ,,úprimného srdca“ a z ,,hĺbky duše“. Ide o techniku udelenia požehnania – Bendecir, ktorá doslovne  znamená DOBRO VRAVIEŤ (dobrovravná technika), čo je opakom preklínania – maldecir , ZLO VRAVIEŤ. Závidieť, ohovárať a doslova z hĺbky duše vravieť zlo je určite jednoduchšie než vravieť dobro. Zvyčajne každé prianie dobra pre inú osobu býva veľmi povrchné, len vypustené z úst ale nie z duše a preto sú to len prázdne reči a žiadna mágia. 

 

UMENIE PRIAŤ INÉMU DOBRÉ VECI V ŽIVOTE 

Nie je to ľahké, dnešná doba marketingu a dravosti nepraje ničomu, čo je jednoduché a úprimné. Zapriať niekomu z hĺbky duše a požehnať jeho životu je niekedy nesplniteľná úloha. Musíte sa vedieť odosobniť a zároveň celý akt precítiť, len tak sa napojí na energiu a rozvibruje auru človeka. Samozrejme, musí to platiť aj z tej druhej strany. Nemôžete odovzdať fungujúce požehnanie, ak ho ten človek nechce prijať. Ak Ste pre neho len ezoterický šialenec, či osoba ku ktorej pristupuje so skrytým opovrhnutím, alebo  predsudkami, žiadne vaše požehnanie k takému človeku nepríde. Vo svete kde každý každého posudzuje je ťažké DOBRO ODOVZDAŤ a  niekedy možno ešte ťažšie DOBRO PRIJAŤ.  

Ak vás mexické čarodejníctvo očarilo svojou filozofiou aj praktikami, pozývame vás na v poradí už druhý seminár na spln 21.7.2024   https://www.santeria.sk/brujeria-mexicana

 

Klienti nám ďakujú