Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Nebuďte sami, zoznámte sa

Nebuďte sami, zoznámte sa

Nebuďte sami! Zoznámte sa s tým pravým, či pravou!

Väčšina ľudí, ktorý si chcú pritiahnuť lásku mágiou má práve ten problém, že majú malý sociálny okruh, chabý spoločenský život a teda žiadnu možnosť niekoho stretnúť. A ešte jeden problém navyše - neschopnosť nadviazať kontakt. Preto si v tomto článku povieme ako sa zoznámiť s tým pravým, či pravou. 

Dalo by sa o vás snívať? 

Každý hľadá svojho vysnívaného partnera a pritom si spokojne hovie vo svojej komfortnej a pohodlnej zóne, a očakáva princa , alebo princeznú, ktorej hodí na krk zodpovednosť za svoj život a svoje pocity.  Kladie na partnera väčšie očakávania než má sám od seba A TO JE CHYBA! Aj vy sa musíte stať niekoho vysnívaným partnerom , pracovať na sebe, zveľaďovať svoj charakter aj život. Zúfalci pôsobia odpudzujúco. Vyvolávajú dojem, že sa chcú na niekoho zavesiť a úplne ho udusiť. A naopak, ľudia vyžarujúci radosť, životný elán a chuť do života sú doslova magnetom. To je tá povestná charizma či sexappeal. Ľudia, ktorý sa dokážu pre niečo nadchnúť sú príťažlivejší a ľahšie si získajú sympatie okolia.

A teraz krutá pravda

Prvý dojem rozhodne o tom, či budete mať šancu urobiť aj druhý dojem. Viem, že sa omieľa dokola, že pravá láska stojí na vyšších hodnotách, ale najskôr si vás ten niekto musí všimnúť a prísť na myšlienku že by tie vaše vyššie hodnoty rád spoznal. Jednoducho vyvolať dobrý dojem a zapôsobiť, je základom toho, že sa s vami niekto rád zoznámi. Aj voľakedy to bývalo tak, že úlohou ženy bolo pôsobiť natoľko zaujímavo, aby mužovi vnukla myšlienku sa o ňu uchádzať. A úlohou muža bolo sa uchádzať tak dokonale, aby ho žena prijala. A teraz si opäť priznajme jednu vec, čím atraktívnejšia je osoba o ktorú sa zaujímate, a čím viac vám na tom záleží,  tým horšie na tom budete s nervami a sebavedomím. Takže opäť sme pritom, aby ste aj vy svoje šance zvyšovali cielenou prácou na svojej osobnosti, čo zároveň zdvihne aj vaše sebavedomie.  Hlavný ťah na ,,na bránu“ spočíva vo vystupovaní a to je tón hlasu, gestá, mimika, ...

Ako sa z cudzích ľudí stávajú naši priatelia

Kto nás zaujíma, na toho sa pozeráme. Ak niekoho zaujímate vy, tiež sa na vás pozerá. Alebo opačne, nikto sa nedíva na to, čo ho nezaujíma. Všetko začína vzbudením záujmu a očným kontaktom. Verte tomu, že každý vie zacítiť, že sa na neho niekto pozerá. Spozornie a začne hľadať zdroj toho signálu. Takže vždy nastane situácia, kedy sa vaše oči stretnú. A tu prichádza ďalší krok – úsmev. Úsmev vyvoláva pocit dôvery.  Je to podvedomá reakcia. Niektorí sebavedomí ľudia k úsmevu pridajú aj malé mrknutie, čo už je priame naznačenie sympatií. No nesmelým úplne postačí sa naučiť usmiať. Ak sa váš očný kontakt s vybranou osobou ešte raz, či dvakrát zopakuje, môžete k úsmevu pridať aj malé prikývnutie, či nejaké drobné gesto. Zvyčajne už potom vybraná osoba sama vyhľadáva očný kontakt s vami, alebo nazbiera odvahu vás osloviť, či utrúsiť poznámku na otvorenie slovnej komunikácie. Akonáhle do nej vstúpite, hľadajte spoločné témy na rozhovor. Existuje jedna čarovná otázka, ktorá vás razom premiestni do emočného sveta danej osoby a zapíše vás v ňom rovno do kolónky príjemných pocitov. Je to otázka ,,PREČO“.  Prečo si si vybrala túto prácu, čo ťa na nej zaujalo? Prečo si si vybral tento šport, čo je na ňom tou hlavnou výzvou pre Teba? Atď...atď... Týmto prinútite osobu vyjadrovať svoje najhlbšie myšlienky a to vám otvára dvere do jej duše. A to je zároveň aj cesta k zblíženiu. Áno, ukázať že ste na niekoho myšlienky zvedaví, vám pomôže ho zbaliť. Na záver hovoru vyjadrite že to bolo veľmi príjemné a radi by ste ešte v tomto hovore pokračovali niekedy inokedy. Ak aj dotyčná osoba vyjadrí rovnaké pocity, bez hanby si vypýtajte kontakt (vy samozrejme dajte tiež svoj) a dohodnite termín ďalšieho stretnutia. 

A ešte návod pre úplných ale úplných zúfalcov

Vždy je spôsob ako sa naučiť zoznamovať, aj keby ste boli už 100 rokov spoločensky ,,mŕtvi“. Ja pre svojich klientov veľmi často používam metódu ,,vyhnania do krúžku“. Jednoducho si vyberiete nejakú záujmovú činnosť, ktorá sa vykonáva v kolektíve. Prídete tam a budete robiť to, čo ostatní. Či už je to tanec, fitness, alebo krúžok varenia, to je jedno. Ale uplatňuje sa tam psychologický efekt ,,všetci sme príslušníci jedného kmeňa“. Nemusíte pátrať po tom, čo máte spoločné, pretože to spoločne práve robíte. A je to odrazový bod ku komunikácii a dokonca aj k požiadaniu o pomoc, či podporu, čím sa vytvorí užší kontakt a pocit súznenia. A to budú vaše prvé kroky k zoznámeniu sa. Potom môžete využiť efekt skupinového jednania a vyraziť so zopár ľuďmi ,,z krúžku“ do kaviarne. Spraviť z toho zvyk a trénovať zoznamovanie s podporou ,,kmeňových príslušníkov“ za chrbtom. 

Klienti nám ďakujú