Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Nedeľa, ktorou sa všetko zmení! 13.10.2019 finančný spln!

Nedeľa, ktorou sa všetko zmení! 13.10.2019 finančný spln!

Kto by si neprial mať sa lepšie? Spln mesiaca na deň Slnka. Najlepší dátum na finančné kúzla! Čítajte čo treba spraviť, aby vám kúzla priniesli osoh. 

Peniaze sú skutočne magický nástroj. Niekto sa ich bojí ako ,,čert kríža“ pretože je naučený, že prinášajú zlo a kazia charakter. A niekto po nich prahne a je ochotný ,,zapredať dušu“, a zničiť pol zemegule, len aby ich mal čo najviac. Každý teda podľa vlastnej viery a presvedčenia. A KDE JE SKUTOČNÁ PRAVDA?

Peniaze skutočne fungujú na princípe viery.

Budú mať hodnotu len dovtedy,

dokým im ju budeme prisudzovať a veriť, že ju majú.

Živí ľudia majú svoje potreby a tie materiálne sú jednou z nich. Najskôr naše materiálne potreby napĺňajú naši rodičia, no potom prichádza čas postaviť sa na vlastné nohy, niečo vybudovať a neskôr sa postarať o materiálne potreby svojich rodičov na sklonku ich života. DOKONALÝ KRUH, AKO SAMOTNÝ OBEH PEŇAZÍ. Idú z ruky do ruky, odchádzajú a prichádzajú. 

PENIAZE VYČÍSLUJÚ HODNOTU ENERGIE,

KTORÚ SI VYMIEŇAME S OKOLITÝM SVETOM!

PENIAZE SÚ TEDA ZHMOTNENÍM VYSLANEJ ENERGIE!

Zjednodušene povedané – samotné peniaze sú kúzlo!

ALE TERAZ POZOR!

VŽDY BUDETE MAŤ LEN TOĽKO PEŇAZÍ, KOĽKO DOKÁŽETE ENERGETICKY UDRŽAŤ. VŠETKO, ČO BUDETE MAŤ NA VIAC, VÁM BUDE NEJAKOU CESTOU ODOBRATÉ! AJ KEĎ SI SPRAVÍTE MILIÓN NAJSILNEJŠÍCH KÚZIEL, VÝSLEDOK SA BUDE ROVNAŤ VÁŠMU FINANČNÉMU MAGNETIZMU!

Ako teda z toho von? Veď je jasné, že každý by rád viac peňazí, aby nemusel svoj život prežiť v neustálom existenčnom strachu. Koreňom stromu života v hmotnom svete je samotná hmota – mať kde bývať, mať čo jesť, môcť sa obliecť. 

Trik je v nastavení svojej mysle a svojej energie, a následne v jej smerovaní.

 V tomto článku vám prezradím zopár výnimočne účinných techník, no ak chcete viac, potom sa neváhajte prihlásiť do našej TRIEDY MENTALISTOV, kde vás to všetko nie len naučíme, ale aj vám s tým pomôžeme https://www.santeria.sk/trieda-vestcov-a-mentalistov

NATERAZ VÁM STAČÍ VEDIEŤ TOTO: 

VNÚTORNÉ ODMIETANIE PEŇAZÍ A ICH POVAŽOVANIE ZA NUTNÉ ZLO JE AUTOSABOTÁŽ VLASTNEJ ENERGIE. TÝM SI BLOKUJETE PROSPERITU AJ HOJNOSŤ. 

Naše podvedomé nastavenia a názory na bohatstvo, a peniaze nie sú len o nás, ale aj o tom, v čom sme vyrastali. Ako deti silno prežívame strasti našich rodičov a neskôr ich začneme reprodukovať v rámci svojej osobnej viery. Deti sú vnímané ako pokračovatelia rodu, ako zlúčenie energie svojich rodičov a nie ako individuality s vlastným osudom. A preto väčšinou (až na šťastné výnimky) kopírujeme osudy ľudí vo svojej rodine.

POZOR NA SEBANAPĹŇAJÚCE SA PROROCTVÁ!

Náš mozog má sklony realizovať slová, ktoré sme počúvali najčastejšie a do hĺbky sme im uverili. Ale ktoré dieťa neverí slovám svojho rodiča?

  • Zlatko, nemôžem ti to kúpiť, nemáme peniaze. 
  • Nemôžeme si to dovoliť my nie sme bohatá rodina.
  • V našej rodine nemáme šťastie na peniaze. 
  • Zarábať peniaze je veľmi zložité, nikdy nebudeme mať viac. 
  • Nestrácaj čas ,,pokusmi“, prestaň snívať a rýchlo si nájdi robotu, potrebuješ istotu a pravidelný plat. 

Istotne ste takéto vety počuli mnohokrát a práve oni vládnu vašim podvedomím vzorcom. Práve tu vzniká rozpor medzi tým čo chcete a tým s čím sa stotožňujete. 

A TAK VZNIKÁ AUTOSABOTÁŽ!

VAŠE PODVEDOMIE VÁS PRINÚTI KONAŤ TAK, ABY SA KÚZLO NENAPLNILO!

Slovné spojenia a vety ako : Nezaslúžim si toľko mať, veď som nikto! Som z chudobnej rodiny, u nás nikto nemal veľa peňazí. Iba strýko a toho nikto nemal rád. Nechcem byť čierna ovca rodiny, nechcem aby ma prestali mať radi a začali ohovárať. Ľudia mi budú závidieť, budú o mne šíriť klamstvá a ohovárania. Priatelia ma začnú využívať. Nebudem si vedieť nájsť úprimnú lásku, iba ,,zlatokopku / zlatokopa“. 

Presne takéto alebo podobné myšlienky môžu nakoniec spôsobiť to,

že si kúzlo vy sami anulujete,

aby sa vám neprihodilo nič z toho podvedomého katastrofického scenára!

KEĎ SA NEVIETE CHOPIŤ KÚZLA A VYUŽIŤ JEHO SILU, 

ZNAMENÁ TO, ŽE MÁTE STRACH!

Máte strach, že by sa ti kúzlo splnilo a všetko sa zmení.  Váš život sa zmení , a aj vy sa zmeníte. Zmenia sa vzťahy s priateľmi, zmenia sa vzťahy v rodine, pribudne vám viac práce, viac zodpovednosti, menej času na bedákanie pri pive, menej možností hádzania viny na iných. To je strach z úspechu. 

Ale pamätajte, že najväčší strach býva zo smrti. Mávajú ho ľudia, ktorí nezažili nič z toho, po čom túžili. Preto prestaňte sa báť konať a kým žijete, KONAJTE! 

VYUŽITE TIE NAJLEPŠIE SCHOPNOSTI, KTORÉ VO VÁS SÚ! 

V NICH JE VÁŠ FINANČNÝ ÚSPECH! UPLATNITE ICH A ,,PREDAJTE“!

Ale väčšina ľudí nerobí to, čo vie najlepšie a teda nevytvárajú svoju osobnú hodnotu za ktorú by mohli byť skvelo odmenení. Väčšina ľudí robí to, čo musí a k tomu, čo robia najlepšie sa ani nikdy nedostanú. A z toho pramení frustrácia, pocity zbytočnosti, pocit strateného času, pocit premrhaného života, pocit nedocenenia. 

AK STE SA TEDA KEDYSI S PENIAZMI ,,POHÁDALI“ JE NA ČASE SA ,,UDOBRIŤ“.

Odvolajte všetky tie ,,škaredé“ veci, čo ste si o nich mysleli a poďte spraviť finančné kúzlo, ktoré obráti váš život o 180 %

V PRVOM RADE SI UJASNIME, ČO PRE VÁS SPRAVÍ FINANČNÉ KÚZLO

Väčšina ľudí totiž čaká priamo prachy. A najlepšie aby sa objavili úplne z ničoho nič a odnikiaľ ako v rozprávke. Keby sa to dalo takto, nikto na svete by nepracoval a Mágia by nemusela byť taká veda. Môže sa stať, že máte nejaké peniaze na dosah a tie sa zrazu dostanú do vašich rúk, ale oveľa pravdepodobnejšie je, že dostanete nejaký skvelý nápad , alebo sa niečím úžasným inšpirujete. Alebo získate informáciu, ktorá vám otvorí nové možnosti, alebo ponuku, ktorá vám zmení život. 

Ak chcete byť pripravení na to, čo sa udeje, najlepšie je vedieť si vyložiť Tarotové karty s otázkou ,,ako sa prejaví toto kúzlo v mojom živote?, alebo ,,čo mi toto kúzlo prinesie?“

Vo finančnej mágii teda nejde o peniaze, ale o to, čo urobíte, aby ste ich získali.

Kúzlo mení vnímanie vašich možností. Ukáže vám to, čo ste predtým neboli schopní vidieť a nasmeruje vás tam, kam máte ísť aby ste dosiahli svoj cieľ. Vy ale toto postrkovanie konkrétnym smerom musíte akceptovať a vydať sa ním na vytýčenú cestu. AK SA BUDETE VZPIERAŤ, KÚZLO JE FUČ!

Všetky reči typu ,,ale to sa nedá, ale to nejde, toto neviem, toto nechcem,  to nemôžem,....“ spoľahlivo zničia a vynulujú celé vaše kúzlo. 

A TERAZ ...

POĎME NA TIE SUPER ÚČINNÉ MAGICKÉ TECHNIKY,

KTORÝMI SI OTVORÍTE CESTU K PENIAZOM.

Zámerne ich dávam až na koniec článku.

Ak ste totiž pozorne čítali a pritom aj premýšľali, v tejto chvíli viete, čo vám blokuje cestu k peniazom. A teraz hneď sa toho zbavíte a začne sa vám dariť!

TECHNIKA PSYCHOMÁGIE: DEDIČSTVO MOJICH PREDKOV

Túto techniku robte večer, alebo na svitaní. Dôležité je prítmie a úplné ticho. Zapáľte si plnofarebnú sviečku sivej farby a k nej vonnú tyčinku s vôňou kamilky. Pohodlne sa usaďte a v mysli sa vráťte do svojich detských čias. Spomeňte si na vety, ktoré ste často počuli od svojich blízkych v spojitosti s peniazmi.  Ak viete priamo ktoré vety kto hovorieval, píšte ich každej osobe na samostatný papier. Každý papier pokrčte do gule a priviažte si ho na nohu. Prejdite sa po miestnosti a simulujte chôdzu človeka, ktorého pohyb sťažuje ťažká guľa. Vráťte sa ku sviečke, nožom prerežte šnúru, ktorou je guľa priviazaná k vašej nohe a samotnú guľu spáľte vo sviečke so slovami: 

TÁTO BIEDA NIE JE MOJA.  NIKDY MOJA NEBOLA.

Vysloviť meno osoby

(t.j. tej osoby, ktorej obmedzujúce myšlienky sú písané na pokrčenom papieri)

VRACIAM TI TÚTO ŤAŽKÚ GUĽU, LEBO JE TVOJA.  TAK SA STAŇ!

TECHNIKA MENTÁLNEJ MÁGIE: TURBAN MOCNÉHO VLÁDCU

K tejto technike pristúpte až po absolvovaní predchádzajúcej, ale nikdy nie v rovnaký deň! Túto techniku robte počas dňa, kedy je dostatok denného svetla. Zapáľte si k nej zlatú sviečku a vonnú tyčinku vône eukalyptu. Na hlave si vytvorte z kusu látky, alebo uteráku turban do ktorého vložíte bankovku s najvyššou hodnotou, akú momentálne máte. Môžete si to trocha zjednodušiť tým, že si bankovku položíte priamo na hlavu a nasadíte si klobúk, alebo čiapku.

Na zem rozsypte čo najviac mincí a vyzujte sa. 

Vezmite si čistý papier a krasopisne napíšte nadpis ,,DEKRÉT“.

Začnite spisovať svoje myšlienky, ktoré vám bránia uplatniť svoje najlepšie schopnosti. Napíšte čoho sa bojíte, že by vás mohlo ohrozovať, ak by ste boli bohatí. Ak si neviete dať rady čo napísať, vráťte sa v článku k časti o autosabotáži. Keď budete mať všetky svoje obavy z úspechu spísané, vezmite pero, či fixku výraznej farby a napíšte 

,,ALE TAKTO TO NEBUDE! PRETOŽE MOJE NAJLEPŠIE SCHOPNOSTI ZO MŇA ROBIA PÁNA SVOJHO ŽIVOTA! TAK SA STAŇ!

Papier zrolujte do rolky ako kráľovskú listinu, previažte ho zelenou šnúrkou a spáľte nad zlatou sviečkou.   Potom na boso kráčajte po rozsypaných minciach aspoň 5 minút a vnímajte, ako sa vám peniaze priam lepia na nohy, kamkoľvek stúpite. 

Klienti nám ďakujú