Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Odraz zlobu (návod)

Rýchly a úderný rituál, ktorým všetku zlobu odošlete naspäť k tomu, kto vám ju so zlým úmyslom poslal. Dostupnosť: Skladom (78 ks)
55,00 €s DPH
ks

Popis produktu

Rýchly a úderný rituál, ktorým všetku zlobu odošlete naspäť k tomu, kto vám ju so zlým úmyslom poslal. Je neúnosné, keď sa musíte neustále brániť a skrývať pred zlobou nepriateľského človeka. Taký život ,,na úteku" by vás čoskoro vyčerpal a doviedol na dno. Našťastie pomocou patróna čarodejníkov Svätého Cypriána môžete všetku zlobu vrátiť tam, odkiaľ prišla. Navyše si v tomto rituály ,,vyrobíte" talizman v podobe reálneho kľúča, aby bol váš byt, či firma zamknuté voči nepriateľským energiám. 

K tomuto rituálu potrebujete dostatočne veľkú plochu na vykonanie. Najlepšie ak máte možnosť ho vykonať na zemi na dlažbe, či kachličkách, alebo na nejakej veľkej nehorľavej podložke. Tiež budete potrebovať nehorľavé nádoby (hrniec, kotlík,...) na zapálenie ohňa.

Zakúpením tohto rituálu Vám zašleme na email lekciu s kompletným inštruktážnym videom. V cene je zahrnutá videolekcia bez materiálu na vykonanie rituálu.

Dĺžka videa: 28 min.

Doba prístupnosti: Týždeň

V prípade otázok k rituálu píšte na santeria@santeria.sk

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú