Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Poďakovanie 25

Týmto sa chcem zo srdca poďakovať Santérií, jej patrónke Santa Barbare a ľudom, ktorí pracujú v Santérií.

Keď sa nečakane rozišiel so mnou môj priateľ, ktorý som vôbec nechápala prečo sa tento rozchod stal, oslovila som istého mága. Ten mi samozrejme sľúbil pomôcť. Ale všetko to boli vyhodené peniaze a výsledok - žiadny. Doteraz neviem kde som dala hlavu a rozum keď som takto naletela. Po zlej skúsenosti som nechcela nijakých "mágov", ktorí sa na nich len hrajú, nasľubujú Vám hory - doly zoberú peniaze a Vy podliehate naďalej deštrukčnému programu, ktorý nemôžete zastaviť. Bola som ako v bludnom kruhu, ktorý sa nikdy nepretrhne a Vy nemôžete z neho vyskočiť. Preto som hľadala na nete niekoho, kto rozumie tomu, čo sa so mnou deje, tak isto s mojimi deťmi a ktorý mi všetko vysvetlí a pomôže.

Santériu som objavila na nete, keď som už bola úplne na dne. Hovorím, že to bola ruka, ktorá ma viedla objaviť Santériu. Začala som čítať články, ktoré sa týkajú hlavne mágie, pretože to bol môj problém. Ktoré to boli články nie je podstatné. Podstatné v týchto článkoch je, že Sonia Guerrera vie o čom píše. Všetko v týchto článkoch sa tak presne hodí nato, čo sa vo Vašom živote deje. Keď som uvidela diplomy Sonie Guerrery, prečítala som si o nej kde študovala  a čo všetko študovala, pozrela som si s čím všetkým sa v Santérií zaoberajú a čo ponúkajú, tak som si povedala - "WOW" – toto sú tí praví ľudia, ktorí mi dokážu pomôcť. Objednala som sa na konzultáciu. Po potvrdení termínu som im napísala stručne môj príbeh. Prvá mailová komunikácia ma len utvrdila v tom, že som na správnom mieste. Hneď vedeli, kde je problém (nie ako "mág", ktorý sa len tváril že ním je, ktorý tento problém chcel vedieť dokonca odo mňa, nevedel a veľmi pochybujem že by to vedel aj teraz ). Samozrejme som mala obavy, akí ľudia ma privítajú, hoci prvá komunikácia bola z mojej strany veľmi pozitívna. Ale keď som vošla do miestnosti - hneď ma "objala " príjemná atmosféra, pozitívna energia, ktorá mi tak veľmi chýbala. Privítali ma Sonia Guerrera a Don El Mago. Sú to veľmi skvelí, sympatickí, skromní a príjemní ľudia, z ktorých vyžaruje pozitívna energia. Dokonca ma hneď ňou "nakazili".  Všetky obavy zo mňa opadli. Z tarotovej analýzy mi povedali takú pravdu, až som žasla. Bola som doslovne ako priklincovaná, dokonca mi povedali aj to, čo som len tušila. S priateľom sme boli oddelení čiernou mágiou zo strany jeho exmanželky, ktorá nemohla zniesť že niekoho aj on môže nájsť, dáva mu lásku, ktorú druhý opätuje rovnakým dielom. Osobou, ktorá si robila nárok nie na môjho priateľa, pretože by ho ľúbila, ale na jeho majetok. A pritom nešetrila ani moje deti. Nešetrila ani osobu, ktorú chcela vlastniť, kvôli svojmu egu. Navrhli mi samozrejme práce, ktoré bolo potrebné vykonať - moje deti očistiť, nás obidvoch "postaviť na nohy", a až potom môže prísť mágia lásky.

Hneď od začiatku našej spolupráce som pocítila príliv energie, ktorý bol silnejší a stále rástol. Bola som ráno plná energie, vstávala som skoro, tešila som sa na deň, všetko som stíhala. Prestávala ma bolieť hlava, ktorá ma predtým bolela každý deň.. Nebolo to ako predtým, keď som chcela stále noc, bola som unavená, chcela som aby pršalo, snežilo. nechcela som slnko a pod. - bol to úplný opak - skrátka úžasné. Ale nebolo to stále ideálne. Prišli dni, keď mi bolo veľmi špatne, keď mnou hýbali emócie. Vždy som sa mohla na nich obrátiť. Odpovedali mi na všetky otázky, mali a majú so mnou trpezlivosť. Nikdy mi nepovedali  "NIE".  Dodržiavam vždy čo mi povedia, čo mám urobiť. Keď mi "naordinovali" očistný kúpeľ, ktorý bol z byliniek - bolo to niečo fantastické. Ľudia si dávajú do kúpeľa rôzne soli, ale toto bolo niečo unikátne, očarujúce skrátka magické. K takémuto magickému kúpeľu vždy patrí sviečka a preto mi vysvetlili akú farbu a čo mám urobiť. V takomto očarujúcom kúpeli a horiacou sviečkou som vydržala aj hodinu, pokiaľ som nezistila že voda je už studená. Ale tá kombinácia bylín robí zázrak. Vy relaxujete a relaxujete .....Bola som znovu plná energie a eufórie. Ale po pár dňoch prišiel znovu pád, kedy mnou hádzali emócie. Napísala som a znovu mi poradili čo mám urobiť. Hoci som ešte ako na húpačke raz dolu a raz hore, moja energia stále rastie a je silnejšia.

A môj príbeh? Môj príbeh vôbec nie je podstatný. Podstatné je to, že už teraz za pár týždňov môžem ďakovať Santérií, jej patrónke Santa Barbare a všetkým, ktorí na mojom prípade pracujú.

Patrí im moje veľké srdečné ĎAKUJEM. Dokázali to, čo sa niekomu " nepodarilo  " za rok práce.

Týmto chcem povedať, že veľká vďaka patrí takýmto ľudom, ktorí pracujú v Santérií. Podajú Vám pomocnú ruku, keď ste na dne a sú stále skromní, milí, priateľskí, ochotní za Vás bojovať, nad nikým sa nepovyšujú, nič ich v ich práci neprekvapí, pretože vedia o čom rozprávajú. Ich práca je veľmi náročná, ale zároveň krásna a fascinujúca, pretože pomáhajú ľudom, ktorí sa na nich obrátia v ťažkých situáciach. Títo ľudia nemajú nikde reklamu, nikde sa nechvália, za nich rozprávajú činy, skutky a ľudia, ktorým pomohli.  

Čo Vás vedie na stránku Santérie ? Ťažko povedať či štúdium, zvedavosť, osud, nejaká ruka. Každý tu nájde to, čo hľadal. S určitosťou  a na 100 % Vám viem povedať : "ste na správnom mieste - už nehľadajte".

Ja svoj život vďaka Santérie neprežívam, ale žijem.

ĎAKUJEM SANTÉRIA.

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA