Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Poďakovanie 42

Po roku sa vraciam k článku a poďakovaniu, ktoré som napísala Santérií.

Niektorí z vás si snáď moje prvé poďakovanie prečítali a sú zvedaví za čo sa chcem teraz poďakovať. Niektorí sú možno zvedaví, ako sa ďalej vyvíjal môj príbeh, ktorý keď som písala, bol na začiatku prác celého tímu Santérie.

Ale zopakujem to teraz ešte raz na začiatku môjho písania :

Ďakujem celému tímu Santérie, ich patrónke Santa Barbare a všetkým, ktorí na mojom prípade pracovali.

Po roku, ktorý bol pre mňa veľkou skúškou som mnohé veci pochopila. Nemyslite si, že som bola stále v pohode. Prišli chvíle, keď mi bolo veľmi zle, keď som nechcela nikoho vidieť, keď mnou hýbali emócie. Ale energia, ktorú mi posielali robila zázraky a vždy ma po nejakých dňoch postavila na nohy. Nehovorím, že to bolo stále ideálne, ale dni keď mi bolo zle, boli stále slabšie a slabšie. Energia naberala na sile a tá stále rástla. Bola som čím ďalej, tým viac silnejšia, aktívnejšia. S pomocou Sonie Guerrery a Dona El Maga, s ktorým prebiehala všetka moja komunikácia som to zvládla. Vždy ma podržal, keď mi bolo ťažko, vždy ma podporil, napísal slová, ktoré utešili. Nikdy nepovedal: „ NIE“.

Po snímaní kliatby sa moja komunikácia s rodinou zlepšovala a bola stále lepšia a lepšia. Moje rozhovory s deťmi sa uberali tým správnym smerom a môžem teraz povedať, že máme veľmi dobrý vzťah či už s rodinou alebo s deťmi. Mnoho kamarátov sa mi síce akosi „vytratilo“ zo života, ale prišli noví, s ktorými si rozumiem a som na rovnakej úrovni.

Tak a teraz je tá chvíľa keď niekto čaká, že budem písať o svojom bývalom priateľovi, s ktorým nás násilne rozdelili, ako sme sa stretli, ako sme šťastní, ako si spokojne a šťastne žijeme.... atď - tak ho musím sklamať. Po roku práce tímu Santérie som pochopila, že naše životy s bývalým priateľom sa nedajú vrátiť do bodu, kedy nás násilím rozdelili. Určite raz sa stretneme a porozprávame, ale už ako priatelia. Ja som rada, že som s pomocou Santérie zachránila bývalému priateľovi život a že sa uberá svojou cestou. Pre mňa je šťastím už to, že s pomocou Santérie som ho nenechala padnúť a pomohla mu. Každý si žijeme svoj život a na svojej ceste stretávame iných ľudí.

Cestu, ktorá sa mi otvorila som najskôr nechápala a odmietala som ju. Ale po určitej dobe som veľa vecí pochopila a tieto ma posunuli ďalej. Verím, že je to najlepšie, čo ma v živote stretlo. Začala som sa zaujímať o mágiu, pretože mnohé veci, ktoré v Santérií učia, sa týkajú mágie. Prihlásila som sa najskôr na videokurz sviečkovej mágie, ale cítila som, že aj keď bol kurz kvalitný a naučil ma mnohé nové veci, chcela som sa dozvedieť ešte omnoho viac. Tak som sa prihlásila aj do prezenčnej Školy mágie. Teraz môžem povedať, že som spokojná, kľudnejšia a hlavne šťastná.

 Z vlastnej skúsenosti, ktorú som zažila, chcem aj ja prispieť k tomu, aby bolo menej „čarodejov“ alebo „mágov“ , ktorí sa na nich len hrajú, oberajú ľudí o peniaze a pomalým spôsobom vás ponárajú pod vodu. Čakajú až padnete na dno, aby si znovu vypýtali ďalšie peniaze a výsledok - žiadny.

Opakujem to znovu – nebol NIKTO, NIKTO kto by mi vedel v mojej situácií pomôcť. Jedine Santéria mi pomohla a podala pomocnú ruku.

Týmto sa chcem znovu po roku poďakovať Santérii, ich patrónke Santa Barbare, Sonie Guerrere, Donovi El Magovi, ich profesionálnemu prístupu a takisto celému tímu. Chcem sa im poďakovať za ich prácu, ktorú urobili pre mňa, moju rodinu, moje deti, aj pre môjho bývalého priateľa. Za to, že ma nenechali padnúť ešte hlbšie než som bola, ( pretože si myslím, že dno je to maximum, kde sa môže človek nájsť ), že mi podali pomocnú ruku, kde mi NIKTO nedokázal pomôcť, že sa bili za mňa, moju rodinu a moje deti.

Ďakujem ich patrónke Santa Barbare, že mi ukázala a otvorila cestu po ktorej teraz kráčam.

Vedzte, že to nie je náhoda, že objavíte na internete stránku Santérie. Každý si tu nájde to, čo ho zaujíma. Snáď nejaký zaujímavý článok, ktorý píšu samotní profesori, alebo z e-shopu vás zaujmú veci, ktoré si môžete kúpiť. Možno vás zaujme nejaký korešpondenčný kurz, videokurz, ktorí sami učia, alebo sa nakoniec rozhodnete zapísať do školy. Nie je to náhoda, že ste objavili stránku Santérie, že čítate o ich práci, o ich vzdelaní, štúdiu...atď. Náhody neexistujú.

Za seba a svoju skúsenosť so Santériou vám na 100 % môžem povedať : „ Ste na správnom mieste. Už nehľadajte. Našli ste to, čo ste hľadali.“

Títo ľudia nemajú skoro nikde reklamu, klientov si vyberajú, ak sa nich obrátia a vidia, že to má zmysel sa za nich pobiť... Nikde sa nechvália svojou prácou. Nepotrebujú to. Za nich všetko hovorí samotná práca, ktorú robia a spokojní klienti.

Toto poďakovanie píšem preto, lebo všetko čo v Santérie sľúbili , tak to aj splnili. Veľmi mi pomohli. Svoj život neprežívam – ale žijem.

Som študentka 1. ročníka Školy mágie v Santérií, a keď niekto váha s požiadaním o pomoc a má pochybnosti, môže si pokojne vyžiadať moje meno a ja rada odpoviem na vaše otázky a potvrdím všetko, čo som napísala a možno aj viac......

Ďakujem, Santéria. 

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA