Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Poďakovanie 44

Cesta za zdravím

Ako sa zvykne hovoriť, cesty osudu sú nevyspytateľné a do života nám prichádzajú rôzne príležitosti a možnosti, prostredníctvom ktorých máme šancu veľa vecí pochopiť a mnohému sa naučiť, pravdaže len za predpokladu, ak skutočne chceme a máme ochotu na sebe aj zapracovať, nielen teoreticky, ale aj prakticky. Rovnako to bolo aj v mojom prípade.

Po rôznych životných peripetiách, hľadaní niečoho viac, ako len toho, čo ponúkala klasická výchova a zaradenie sa do už spoločnosťou zabehnutého stereotypu, som sa dostala až k Santérií.

 Veľa ezoterických smerov, ktoré som vyskúšala, ponúkali síce trochu iný pohľad na moje vyslovené aj nevyslovené otázky, ale nedoviedli ma k tomu, po čom som tak veľmi túžila a čo som nutne už potrebovala, k harmónií. Nechcem tvrdiť, že som ju už dosiahla, to určite nie. Tá cesta ešte len začala tohto roku, ale konečne som vykročila správnym smerom a s ľuďmi, ktorí mi tie zázraky v mojom živote pomáhajú uskutočňovať.

Verila som, že keď budem konať stále dobro, všetkým vychádzať v ústrety a obetujem aj svoju spokojnosť, vyslúžim si uznanie, pochvalu, obdiv a lásku tých druhých. Nestalo sa. Po rokoch sebaobetovania sa, som padla vyčerpanosťou až tak, že mi hrozila operácia a doktori mi moju budúcnosť v ružových farbách nelíčili, skôr opak bol pravdou.

Zrazu som mala dostatok času na rekapituláciu svojho života a uvedomovania si všetkého, čím som si prešla. Postupne prichádzalo poznanie, že nie som až taká nenahraditeľná a zástupy pomocníkov sa nám ku dverám tiež nehrnuli. Jedna pomocná ruka tu ale na moje veľké šťastie ostala. Ruka „čarodejníckeho učňa“ zo Santérie.

A práve niekde tu sa začína aj obdobie môjho prerodu a praktických výsledkov, ktoré sa udiali na základe rituálov, ktoré sa môj záchranca naučil v Santérii. Aj keď sa jednalo vlastne ešte len o prvopočiatočné a jednoduché rituály, ich účinok na mňa pôsobil doslova ohromujúco. Klasická liečba ani po dvoch mesiacoch nezabrala a rituály na zdravie už viditeľne po týždni a každým dňom sa to stále zlepšovalo. Ak dokážu takto rýchlo zabrať takéto rituály „prvoročiakov“, čo potom tie zložitejšie a energeticky náročnejšie.

Som vďačná za ten deň,keď som začala liečenie so Santériou a na vlastnej skúsenosti ju môžem odporúčať všetkým, ktorí chcú vo svojom živote uskutočňovať pozitívne zmeny. Santéria, to nie sú len rituály, ale podľa môjho názoru je to aj životná filozofia, ktorá pomáha človeku lepšie chápať svet a častokrát mu vie najlepšie objasniť dianie v jeho bezprostrednom okolí.

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA