Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Poďakovanie 48

To čom som si priala, sa splnilo a to, dostať sa konečne do správnych rúk. Osud mi ukázal informáciu o tíme Santérie v čase keď už som bola úplne na dne a v čase keď už som bola pripravená podstúpiť čo bolo nutné. Cítila som že som tentokrát na správnej adrese! Konštatujem že to bol konečne prvý veľký krok a odhodlanie konečne raz a navždy vyriešiť svoj život z mojej strany! Dovtedy som predtým žila život pomôž si aj pán Boh ti pomôže. Ale život mi ukázal že sama bez odbornej pomoci to nezvládnem. Konkrétne problémy ktoré neboli od základu vyriešené sa mi rokmi vždy vracali ako bumerang. A čas hral v mojom prípade obrovskú rolu!

Najprv som si objednala tetragrammaton a dala si ho nabiť odborníkmi zo Santérie aby ma chránil pred zlom. Úžasne mi dodnes pomáha a chráni. Dokonca prednedávnom mi pomohol pri záchrane môjho života!!! Kúpila som si ritualizovanú sviečku nožnice aby sa odstrihli všetky neželané ľudské vzťahy ktoré ma úplne vysávali. Pomohlo to v určitej miere. Neskôr pochopíte prečo. Na odbernom mieste keď som preberala objednaný tovar osobne, tam bola pani a pán ktorých mená teraz neviem ale boli to tiež veľmi správni ľudia. Dostala som od nich prívesok šťastia do darčeku. Nebola to náhoda. Tam som sa odvážila a spýtala sa ich či si myslia že ten môj problém by sa dal riešiť takouto cestou. Podporili ma že áno. Taktiež mi padli do pozornosti práce ktoré ponúkajú. Odhodlala som napísať prvý e-mail kde som žiadala o termín konzultácie a napísala som čo chcem presne dosiahnuť. Bolo to celé zaujímavé, pretože som bola veľmi nervózna vtedy keď som mala odkliknúť ten e-mail a pripadalo mi to ako keby mi niekto v tom chcel brániť. Dnes už viem čo to bolo. Ale urobila som to! Rátala som dni, úplne som sa nevedela dočkať. Potom prišiel termín konzultácie. Prvý kontakt bol pre mňa veľmi upokojujúci. Keď som uvidela Dona a Soniu tak to bol moment pre mňa ktorý sa stane raz za život. Cítila som a vedela som že teraz prišiel ten moment v mojom živote po ktorom som túžila keď som ich uvidela. Sonia a Don sa správali veľmi profesionálne a cítila som z ich strany váhu zodpovednosti a vážnosti mojej osoby a situácie. Povedali mi presne na čom som na rovinu tak ako to bolo. V ten večer som čupela na ulici a plakala ako malé dieťa. Na druhej strane som bola nesmierne šťastná že konečne úplne presne viem na čom som. Na druhý deň som to prijala! Neskôr mi prišla správa s návrhom prác ktoré sú v mojom prípade potrebné a nutné tak ako sme boli dohodnutí. Problém bol že som na to nemala peniaze. Ale vyriešilo sa to! A potom prišiel moment finálneho rozhodnutia. Brala som to veľmi zodpovedne a cítila som že robím správnu vec. Nechala som si to prejsť pár dní hlavou a napísala som že ideme do toho! Dohodol sa termín a prekonzultovali sa postupy ktoré v tej etape som potrebovala vedieť. Presne som cítila keď ma začali liečiť. Musela som byť veľmi disciplinovaná a dodržiavať všetko čo treba. Mala som obrovské výkyvy, cítila som strašný smútok, prázdnotu a bolesť na začiatku v hĺbke mojej duše. Neskôr sa to stabilizovalo a nemala som už výkyvy. Čistili ma a všetko čo malo ísť von išlo preč. Bola som si toho vedomá že moje stavy sú úplne v poriadku a musela som byť silná. Vedzte, že toto celé nie je o tom že si kúpite liečenie a oni vás vyliečia. Celý tím urobí doslova všetko aby vás vyliečili ale musíte spolupracovať, musíte sami manifestovať zmeny a činy do každodenného života a urobiť pre to všetko aby nakoniec nastali vami požadované zmeny.

V skratke čo sa stalo v minulosti. Je to dôležité napísať na rovinu.

 V škôlkárskom veku ma skoro znásilnil jeden pedofil. V 12 rokoch ma obklúčila na ulici banda huligánov a mali pokus o znásilnenie. Podarilo sa mi obrániť slovne že som maloletá. Nakoniec v 19 rokoch ma v zahraničí počas štúdia na univerzite omámil, uniesol, držal v zajatí a veľmi veľa krát znásilnil jeden psychopat ktorý ma neskôr chcel aj zabiť. Podarilo sa mi ho prehovoriť aby ma pustil. Stala som sa potom troska. Roky som chodila k takzvaným odborníkom ktorí ma nadopovali liekmi a bola som ešte viac mimo a namiesto záchrany ma viac zabíjali. Chodila som k psychológovi ktorý mi povedal po pár sedeniach, že už je dobre už nemusíte chodiť. U prominentného neurológa ktorý zobral peniaze a nadopoval ma veľmi silnými liekmi po ktorých som chcela umrieť. Bola som u všelijakých liečiteľov ktorí ma obrali o zvyšnú energiu, peniaze a urobili to tak, aby som sa ešte vracala. Roky som sa dávala do poriadku a bojovala o svoj život. V asi 30 rokoch ma jeden veľmi chorý človek uniesol a znásilnil. Znova sa mi všetko vrátilo a znova som si musela prejsť cez všetky úzkosti, bolesti atď. Dala som sa do poriadku ako to bolo možné z mojich posledných síl. Pár rokov potom som bola som na regresívnej hypnóze kde pani doktorka 3 hodiny naťahovala čas a rozprávala mi o svojich klientoch! Aby vytiahla z môjho vrecka za posedenie čo najviac peňazí a potom dve hodiny sa so mnou zaoberala. Diskrétnosť ktorá je prvoradá u všetkých týchto ľudí nebola. Nakoniec som zistila kým som bola v minulom živote aby som pochopila prečo som toto všetko zažila a vedzte že som tomu v tom čase nebola rada že som sa dozvedela kým som bola v minulom živote lebo to nebol v tom čase správny čas aby som sa tú informáciu dozvedela. Mám už odžité a vytrpené maximálne všetko!!! Už je to minulosť.

Ďalej celý život som mala veľa zranení, operácie, autonehody zavinené nie z mojej viny a vnútorné trvalé následky s ktorými som sa musela naučiť žiť. Pri jednej autonehode som odišla a hovorila som im že prosím prosím nechajte ma už odísť. Povedali mi nie, musíš sa vrátiť a povedali mi prečo. Po tej nehode som mala obrovské výpadky v čase a veľa vedomostí ktoré som počas štúdií vo svojom živote nadobudla boli úplne preč až na niektoré cudzie jazyky. A začala som od znova doslova všetko študovať. Dokonca som tento rok skončila štúdium s vyznamenaním a dostala titul ? Ale sama som si dokázala to čo som si predtým myslela že bolo nemožné. Vytrénovala som si tak mozog že som doslova absorbovala všetky informácie a dokázala som si ich aj zapamätať.

Väčšina chlapov ktorých som stretla ma psychicky týrali, správali sa ku mne ako k handre. Ani sa nečudujem, bola som ideálna obeť. Zažila som aké to je keď musíte platiť zlým ľuďom aby vás a vašu rodinu nezabili. Zažila som obdobie keď sme jedli suchý tvrdý chlieb lebo nebolo na iné. Zažila som x krát nespravodlivosť a všetky temné stránky tohto sveta a ľudí. Niekto mňa aj moju rodinu preklial a roky potom všetko čo len bolo možné sa kazilo a diali sa veľmi zlé veci.

Celý život som vždy veľmi veľa pracovala. Vždy sa na mňa obracali ľudia s prosbou o pomoc. Pomáhala som ako to bolo len možné a vždy. Bola som nesmierne slepá, naivná a sprostá. Všetci ma rad radom využili maximálne ako len mohli a vycuciavali moju poslednú energiu. Lenže celý život som si hovorila, že som bojovníčka za svetlo a budem iná ako zvyšok tohto sveta. A pomáhala som a pomáhala som. Až som postupne v živote dostávala facky, upozornenia aby sa mi už konečne otvorili oči a nenechala sa využívať ľuďmi. Natoľko som bola dobrá že som preberala kríže iných ľudí , ktoré mali nosiť oni a nie ja!!!

V dospelosti som sa vypracovala tam že som z vlastných síl otvorila firmu. Vedzte že som tŕň v oku okolia lebo zas som niečo dokázala a firmu vediem 11 rokov úspešne aj za rôznych období ako kríza a následky po.

To všetko čo som sa v skratke snažila vystihnúť, a sila a vedomosti ktoré som nadobudla udalosťami zo života sú zažité, prežité a vyhrané boje. Nie sú to prečítané príbehy.

Dôležité je že je dávno po všetkom. Som na seba nesmierne hrdá. Dôležité je vedieť že po tom všetkom ako som sa vždy postavila, posilnila, pozostatky tráum v hĺbke duši zostali. A tie sa odstránili pomocou tímu Santérie! ? ZNOVA SOM SA NARODILA!!!!! Taaaaaak sa teším a tak moc si cením svoj život!!! Predtým som si ho necenila. Vďaka očiste sa mi zmenilo aj okolie, aj všetci negatívni ľudia odišli z môjho života aj takí čo mi bránili v progrese! Skončil sa mi dlhoročný vzťah veľmi pozitívne. ZAČALA SOM KONEČNE ŽIŤ SVOJ VLASTNÝ ŽIVOT!!!!!! A nežijem život iných ako doteraz tomu bolo. Nepomáham už všetkým ktorí mi prídu do cesty, nikoho a nič neriešim. Starám sa o seba, rodinu a to čo chcem a to tak aj bude!

Moje liečenie naďalej pokračuje. Sme asi v polovici. Napíšem budúci rok pokračovanie príbehu.

Všetci, ktorí máte akýkoľvek problém, nezabudnite na to že ho treba do koreňu vyriešiť a odstrániť, inak sa vám vždy bude vracať!!! Mňa a moju mamku to stálo nedávno doslova život! Dodržiavajte všetky zásady, stravujte sa poriadne viac krát za deň zdravo, pite veľa vody, nepreháňajte to s prácou ani s ničím, starajte sa o seba a o svojich blížnych, neriešte aký je tento svet zlý a ako sa správajú ľudia. To je ich problém, nie Váš. Žite svoj vlastný život, sústreďte sa na svoje ciele a robte preto všetko postupne aby ste ich dosiahli. Nezabudnite, že akákoľvek je Vaša situácia, dajte o tom vedieť odborníkom a začnite to konečne riešiť! Neodkladajte to. Bude sa vám to vždy vracať a dovtedy budete dostávať facky od života, kým sa konečne neprebudíte a nepochopíte to, čo máte pochopiť. A pokiaľ máte problémy kvôli financiám kvôli Vašej životnej aktuálnej situácii nezabudnite, že aj to sa dá vyriešiť. Hlavne, BUĎŤE ZODPOVEDNÍ SAMI SA SEBA a neohrozujte životy iných ľudí okolo vás. Buďte zodpovední za každý Váš čin. Vážte si dar že ŽIJETE! Majte odvahu riešiť všetko čo treba vyriešiť. Nevzdávajte sa. A nezabudnite, akokoľvek sa stalo, Spravodlivosť existuje!!! A SVETLO vždy vyhrá nad temnom!

Ďakujem celému tímu Santérie za ich okamžitú asistenciu vo viacerých situáciách ktoré nastali počas môjho liečenia a Santa Barbare a našim patrónom za pomoc pri záchrane môjho života a mojej mamy!!!

KONEČNE SI CENÍM SVOJ ŽIVOT A MÁM SA RADA!

SOM ZDRAVÁ, KRÁSNA A ÚŽASNÁ ŽENA! A konečne to aj cítim ?

Všetko dobré vám prajem všetkým! S láskou, …..

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA