Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Poďakovanie 49

Keď som začiatkom roka vchádzala do priestorov Santerie na dohodnutú konzultáciu, cítila som sa rozpačito. Slovo mágia sa v bežnom živote tak často skloňuje – magická sila, magicky krásny, mágia v kuchyni – a napriek tomu, alebo možno práve kvôli tomu som si nedokázala pod týmto výrazom nič konkrétne predstaviť. Lenže, v tej chvíli mi to bolo úplne jedno, bola som zúfalá.

Rok a pol som bojovala o zdravie svojej 18 ročnej dcéry – u lekárov, psychológov, liečiteľov, regresných terapeutov, homeopatov, fyzioterapeutov po celom Slovensku, v Čechách, v Rakúsku a v Nemecku. Vyskúšala som všetko a všetkých, ktorí by mohli pomôcť – až na mágiu. Bojovala som o jej mentálne zdravie.

Moja 17- ročná dcéra, úspešná a talentovaná študentka bilingválneho gymnázia, zdravá a plná energie, aktívna športovkyňa, vycestovala na ročný študijný pobyt do USA. Po siedmich mesiacoch sme ju priviezli domov ako nevládnu trosku, údajne s anorexiou, priamo do nemocnice na psychiatriu. Diagnózu jej zmenili na ťažnú depresiu, lieky pomáhali a zdalo sa, že všetko bude opäť v poriadku. Na krátky čas. Dcéra znova skončila na psychiatrii – diagnózy rovnako aj lieky sa striedali jeden za druhým. Z nemocnice sa vrátila domov schopná vykonávať akurát bežné veci (osobná hygiena, samostatne sa najesť, zahrať si spoločenské hry ) s tým, že to už nikdy nebude “normálne” resp dobré.

Nezmierila som sa s tým a začala som hľadať. Hocičo, čo pomôže. Už po prvom – tom, spočiatku rozpačitom – stretnutí som zo Santerie odchádzala s obrovskou nádejou. Povzbudilo ma uistenie, že dcéra nemá duševnu poruchu, že jej môžu pomôcť, že existuje cesta …

Od septembra je dcéra znova riadnou študentkou, šoféruje auto, pripravuje sa na maturitu v angličtine. V skrini visia šaty na stužkovú…a ja cítim v srdci obrovskú pokoru voči zázrakom. Viem, že sa naozaj dejú. A neskonalú vďačnosť voči tým, ktorí ich dokázali uskutočniť. Premeniť na realitu.

Pokiaľ vás v príbehu čokoľvek zaujalo a potrebujete bližšie informácie, neváhajte ma kontaktovať. Všetky kontaktné údaje na mňa sú pre vás k dispozícii v Santerii, ktorej, úprimne ďakujem.

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA