Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Poďakovanie 51

Pokračovanie príbehu: Znovuzrodenie do nového života.

Predpokladané ukončenie môjho liečenia malo byť až budúci rok vo februári. Koncom novembra sa nám podarilo spoločnými silami všetko dohodnuté docieliť. Išlo to krásne.

Od septembra, počas zvyšného obdobia liečenia aj po, nastali pozitívne zmeny v mojom živote ktoré ovplyvnili nielen môj život ale aj pozitívne životy mojich blížnych. Čaká ma ešte veľa pozitívnych zmien naďalej a úplne sa teším. Mám otvorené srdce a naďalej nosím v sebe svetlo, ktoré žiari viac a viac.

Som nesmierne šťastná že som tú tvrdú prácu podstúpila, dokázala manifestovať zmeny v každodennom živote a že sa to všetko šťastne a úspešne dokončilo a nastal úplne nový začiatok. Som zdravá a plnohodnotná žena! Mám strašne veľa energie, cítim sa skvele. Milujem život a ďakujem Pánu Bohu za každý deň. Vykvitla som a kvitnem naďalej.

Úprimne ďakujem z celého srdca a duše Sonii, Donovi, celému tímu Santérie a Santa Barbare! Ste moja rodina. Nikdy na vás nezabudnem, akoby som mohla keď už vás mám dávno v mojom srdci a budete tam navždy!

Idem si splniť svoje sny a poslanie. Urobím pre to všetko aby som sa dostala tam kam mám a do konca života budem pomáhať ľuďom tak ako to robí denno denne celý tím Santérie s najväčšou oddanosťou, čistým srdcom a dobrým úmyslom!

Salve Santa Barbara!

ĎAKUJEM!!!

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA