Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Poďakovanie 52

Ďakujem Sonii Guerrera, Donovi El Magovi a Lilith Lune Negra za ich obrovskú

pomoc s vecou, ktorá ma už roky ťažila – z tesného a spútavajúceho vzťahu s mojou mamou.

Nebolo dňa, kedy by som sa netrápila, že sa nedokážem postaviť na vlastné nohy a žiť svoj život v predstavách, aké som si priala, lebo tak či tak som už mala podkopané sebavedomie tvrdou výchovou a robila som v živote rozhodnutia, ktoré mi iba pridávali na problémoch.

Ak som sa aj pre niečo rozhodla, vždy to muselo prejsť autoritou mojej mamy. Vo svojom živote som nepoznala veľa slobody, väčšinu času som bola pod silnou kontrolou. Malo to za následok, že som si prestala veriť, podkopávala som svoju identitu. Nebola som ani úspešná vo veciach, ktoré som skutočne chcela. Neskôr som sa ich vzdala. Môj život bol taký kolotoč prežívania a neustáleho hľadania šťastia a slobody. Vedela som, že s tým musím niečo urobiť, ak chcem žiť tak, ako túžim a hlavne ho mať vo svojich rukách. Vedela som tiež, že ten základ tkvie v oslobodení sa od zovretia z vplyvu mojej mamy.

Navštívila som viacerých terapeutov, s ktorými som sa pomocou ich techník vracala do minulosti, do môjho detstva, väčšina z tých terapií mi pomohla iba dočasne, ale nevyriešila môj problém úplne. Stala som sa závislá na hľadaní pomoci, bol to neustály kolotoč terapií a zároveň vyhodených peňazí.

Po večeroch som plakávala a pýtala som sa Boha, aj samej seba, či toto je život, ktorý mám žiť. Bola som zúfalá a strácala som nádej, pretože ja sama som už nemala silu a ani som nevedela, ako ďalej.

Nejakým zázrakom mi kamarátka ukázala stránky Santérie. Keďže som veľmi opatrná, tak som sa so Santériou zoznamovala postupne. Neskôr som rozhodla využiť aj pomoc týchto mocných čarodejníkov. Už od prvého momentu mi boli Don so Soniou veľmi sympatickí a nebála som sa veriť ich službám a pomoci. Sonia mi v tarotovom výklade potvrdila, že môj vzťah s mamou je treba riešiť magickými zásahmi a ja som sa rozhodla skúsiť túto cestu.

Už prvý týždeň som pocítila obrovskú zmenu a uvoľnenie vo vzťahu s mamou. Mama ma začala viac rešpektovať ako svojprávnu osobu. Prestali emočné hádky z mojej strany, ktoré bývali následkom toho, že som sa ňou cítila zatlačená do kúta. Aj ja som s mamou musela naučiť a začať otvorene komunikovať. Všetko, čo som však povedala, prijímala ako moje rozhodnutie a nesnažila sa ma emočne zväzovať. Moje slovo bolo u nej slovo. Malo u nej váhu. Rešpektovala moje rozhodnutia.

Tá zmena medzi ňou a mnou bola veľmi rýchla, až priam neuveriteľná. Nikdy predtým som nemala taký vplyv vo vzťahu s ňou. Sonia a Don magické zásahy niekoľkokrát opakovali, až sa všetko stabilizovalo a vzťah s mojou mamou sa dostal do harmónie a ja sa pri nej cítim slobodná prejaviť sa. Môžem tak začať tvoriť a žiť život podľa mojich predstáv a nebyť otrokom prianí niekoho iného.

Veľmi vďačím Sonii a Donovi za ich obrovskú pomoc, za ich múdrosť, vytrvalosť, disciplínu, bojovnosť a moc, ktorou disponujú a tiež Lilith, ktorá so mnou všetky moje otázky ochotne konzultovala.

Nesmierna a obrovská vďaka patrí patrónke a bojovníčke Santa Barbare!!

Verím, že bez jej pomoci by som nikdy týchto ľudí na mojej ceste nestretla a ešte doteraz by som opakovala kolotoč tých neúspešných terapií.

Každému, kto je v núdzi a nevie, ako ďalej, prajem stretnutie s touto čarodejníckou skupinou- Santériou.

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA