Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Poďakovanie 56

Dobrý deň prajem. Je pravda, že človek kým neni pripravený, silou mocou sa vyhýba všetkému, čo by zmenilo jeho stav. Rovnako ako ja; dlho som odmietal a ignoroval duchovne povznesenie, až kým na to moja duša, alebo vedomie nebolo pripravené. Je zaujímavé, akú moc má taká duša. Zrazu som si na priateľský podnet prečítal špeciálnu knihu, ktorú som roky ignoroval. To ma posunulo ďalej a takto postupne som sa dostal aj k Santérii.

Môj prvý kontakt s webstránkou Santérie bol s rešpektom, strachom z neznámeho a s nádejou. Články Santérie obsahujú nesmierne veľa múdrosti a pravdy. Taktiež pri mojom prvom osobnom kontakte so Soniou a santerou Oyou ostražitosť v mojom srdci vystriedala prudko uspokojujúca radosť. Bol to pre mňa neznámy pocit, prvýkrát som cítil, že som .... doma, a že tieto super osôbky sú pre mňa ako rodina :). Takmer som si nedokázal potlačiť slzy radosti, že konečne za celý môj život som našiel spoločnosť pre mňa ako stvorenú. Idem sem študovať a nevzdám sa týchto ľudí, a keď niekto bude mat "ale", tak Prrrrrrr!

V dobe prvého kontaktu so Santériou som mal podlomene zdravie a bol som opustený. Bol som skoro úplne sám. Ale u nich som spoznal úžasnú moc hĺbkovej očisty. Uzrel som moju vlastnú dušu, uzrel som dno svojej bytosti a vedel som, kým chcem byt a kým byt nechcem. Je to veľmi intenzívny zážitok. Keď človek chce zmenu, musí sa o to aj snažiť, nebude predsa sedieť so založenými rukami. Santéria v takom prípade dokáže robiť zázraky. Očista napravila i moje energetické centrá, čo napravilo moje zdravie. Poškodené svalové šľachy sa mi po mesiacoch konečne hoja. Ľudia sú ku mne tiež milší, majú ma radšej, holky si ma viac všímajú, stará partia sa ku mne vrátila, v práci ma nečakane podporujú, ja som sa tiež naučil väčšej tolerancie, takže sa menej hádam, prestávam nenávidieť zaslepenú spoločnosť, vytratil sa mi z hlavy hlas ktorý mi kázal ubližovať, atd. Už nie som fackovací panák..

Nie je pravda, že život je zlý a že Boh je hňup, ktorý všetko dopúšťa. Dopúšťa to ľudstvo svojou pasivitou a duchovnou zakrnelosťou. Boh dal ľudstvu veľa prostriedkov, ktoré môžeme použiť. Lenže náboženstva .... A Šeherazáda.

Ja ďakujem vesmíru a Bohu za Santériu a moju kamarátku, ktorá v kritických fázach môjho života,

aj mimo nich vždy stala pri mne. Takí ľudia sú základom osobnej existencie a ja chcem byt ich užitočnou súčasťou.

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA