Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Poďakovanie 65

Volám sa Santero Lucho a nastal čas vyjadriť vďaku, pocity emócie mojej profesorke a zároveň kamarátke.
Nepíšem sem práve kvôli vzťahu, aký mame, ale akou cestou som si prešiel za posledných pár rokov ako som prišiel do kontaktu so Santeriu 💪💪💪
Moja prvá návšteva bola ako klient, ktorý hľadal odbornú pomoc s problémom kliatby a posadnutia. Pamätám si to ako keby to bolo dnes ako ma osud spojil s čarodejníkom santerie a dokonca sme začali spolu pracovať v zahraničí.
Po čase však situácia začala byť veľmi náročná a krutá, rozpad rodiny cez prácu.
Dal mi kontakt na Soničku, ktorá ma zobrala ako klienta na exorcizmus. Už par dní po začatí nastala úľava a veľká zmena.
Do konca som začal vnímať nehmotný svet. Veľká poklona pred Soňou, bola mi vtedy veľmi nápomocná, lebo miestami to bolo až zničujúce, keď ich zrazu počujete, vidíte, cítite. Ďakujem jej za to, ako ma viedla a učila prijať realitu.
Zďaleka príbeh nekončí ani som len nepomyslel, že budem niekedy chodiť do čarodejnickej školy. Až na tu chvíľu, keď mi Soňa veštila z tarotu a v tom tarote som dostal osobne pozvanie na cestu mága.❤️
Tak som si povedal, že skúsim.
7 rokov cestujem tou cestou a zdolávam prekážky a skúšky.
Pamätám si, keď v prváku boli spolužiaci už na 5 lekci a ja som ešte len začal nabíjať svoj prvý talizman. Pred prvou hodinou som si hneď kúpil kurz "Obrana proti zlu" a po nociach som kreslil pečate a robil obrany, keďže som zo silnej kresťanskej rodiny. Bol som zúfalý, až na tu chvíľu, keď mi Soňa povedala, že ešte si to neuvedomujem, ale začal som cestu bojovníka. A to ma nakoplo. Vždy stála pri mne, takticky radila, ale zároveň ma nechala rozhodnúť samého, či prejdem alebo to vzdám.💪
Sonička sa stala mojim vzorom, inšpiráciu a osobou, ktorú som kopíroval. 
Po 7 rokoch som absolvent kurzu exorcizmu, kde dokonca som si prikúpil lekcie navyše, aby som bol čo najbližšie k jej osobnosti🙂
Neskôr som začal chodiť na kurzy Bojovej mágie, ktoré mi aj veľmi sadli a v súčasnosti som absolvent už asi 5 kurzov bojovej mágie. Opäť jej ďakujem, že ma naučila ich používať s rozumom a rozvahou. Jej slová som si dal do pamäte a držím sa ich. Vybavila mi kurz Santa Muerte v Mexiku originál od jej profesora Arkana. Mohol by som tu menovať všetky kurzy od A po Ž, som prihlásený asi skoro vo všetkých. A dokonca aktuálne som triedny profesor po jej boku.❤️Všetko ma naučila ona, vždy dala radu, ale čakala, kým dorazím na odbočku, čo spravím.
Vložila do mňa nádej a dôveru. Nechala mi veľký kus svojej idei.❤️ĎAKUJEM JEJ ZA VŠETKO A JEDINE IBA V JEJ ČARODEJNÍCKYCH RUKÁCH SOM A NAVŽDY BUDEM!
Nikdy som nepotreboval hľadať mágiu inde okrem Santerie, Santeria je miesto, kde prídete a to je posledné miesto pre vás!!! TU SA VŠETKO SA VYRIEŠI:)

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA