Santeria

Poďakovanie 69

Dobrý večer prajem celému týmu santerie , 

v prvom rade sa chceme aj s bratom poďakovať za Vašu pomoc a hlavne pri poslednej našej prosbe s tou zlou osobou, veľmi nás potešilo, že Ste ju anulovali aby nám už neblížila. 

Tak a teraz k nám ,,,Idem od zdravia. Mne a môjmu bratovi sa zdravotne začína lepšiť nie je to už horšie , to čo sme mávali ako stála únava , otrávené žalúdky ,opuchnuté oči , bolesti kostí a svalov tak to už je preč , imunita sa zlepšuje ako aj u mňa tak aj u brata ako napr. keď sme pred tým opršali hneď sme boli chorí ,zápali a krv v stolici a v moči teraz to už také nie je a keď sa to aj trocha objaví rýchlejšie to zmizne ako keby sa to telo čím ďalej tým lepšie zotavovalo a z regenerovalo.

Čo sa týka našej matky tak tam už je tiež zmena dokonca my to potvrdily už aj susedia , že už nemá taký zakerný a vraždiaci pohlad , mám taký pocit ako keby polavila s negatívnymi myšlienkami na nás a už tu v dome necítime ani také tlaky , ako by som Vám to vysvetlil,,,, proste keď som odišiel odtialto
 do práce alebo na nákup mne bolo dobre a úplne ľahko , ale keď som sa sem vrátil tak na mňa ako keby niečo lahlo a tlačilo ma dole a ťažko a únava a proste nie a nie sa rozbehnúť niečo robiť a to isté mala aj priatelka. Tak to sa tiež už napravilo ja už možem robiť okolo domu od rána do večera a stále mám energiu.  

Tak to by bolo zatiaľ od nás všetko sme Vám veľmi vďačný za všetko čo pre nás robíte a za Vašu
 ochotu a pomoc a aj silu , lebo my sme to mali veľmi silné a určite Vás po tom keď to všetko skončí prídeme navštíviť.  

Ďakujeme ešte raz za všetko
 pozdravujeme celý tým Santerie a pozdravte aj pani Soniu

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA