Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Posolstvo snov I.

Posolstvo snov I.

Posolstvo snov. Vyrobte si svoj vlastný snár a naučte sa vyložiť čo znamenajú vaše sny!

Už od dávnych čias boli sny pokladané za stav mysle, kedy je človek schopný získať posolstvá od bohov, či uzrieť možnú budúcnosť. Aj v dnešnej dobe je známych mnoho skutočných prípadov, kedy sa ľudom prisnila desivá udalosť, ktorá sa o pár dní naozaj stala na nejakom vzdialenejšom území, napríklad zemetrasenie. No takéto varovné sny sa môžu týkať aj vás samotných, či niekoho z vašej rodiny. Poďme sa v tomto článku spolu naučiť vykladať význam snov.

Príbeh ukrytý pod viečkami

Všetci snívame približne 5x za noc, ale väčšinu z toho si nepamätáme. Naše sny trvajú od dvoch sekúnd maximálne do 30 minút, avšak v stave Delta je čas akoby natiahnutý, preto sa nám zdá, že sú naše sny veľmi dlhé. V skutočnosti sa počas noci striedajú dva druhy spánku: REM a NREM. Prvý typ spánku sa vyznačuje pohybom očí pod viečkami a dokonca aj trhanými pohybmi tela. Toto je práve fáza spánku, v ktorej sa citlivým ľuďom môže prihodiť námesačnosť.  V druhom type spánku  NREM, čo je ďalšia prirodzená fáza, ostáva telo imobilné avšak tým viac však zostáva bdelá naša myseľ. Pointou je zobudiť aj vedomie a zachytiť snové výjavy do pamäte, k neskoršej analýze v bdelom stave.  

Čo znamená môj sen? 

Dôležité je vedieť, že sny majú význam len pre toho, kto ich sníval. Respektíve nikto iný ich neanalyzuje lepšie, pretože obrazy tvorené pravou hemisférou daného človeka, sú viazané konkrétne k chápaniu týchto obrazov toho človeka. Dva rovnaké sny u dvoch rôznych ľudí, majú úplne odlišnú  interpretáciu. Preto je treba sledovať, aký dojem a aký pocit v nás bezprostredne po prebudení zanechali. Samozrejme, existujú aj archetypy kolektívneho vedomia, ktoré sa zvyknú prekladať u každého človeka rovnako, ako napríklad obraz otca – autorita, obraz matky – zázemie, ochrana, no aj tu je podstatné, či sa konkrétna osoba s týmito archetypmi stotožňuje v danom význame, pretože ich výklad sa odráža najmä z jej vlastných skúseností. Pokiaľ mala zlý vzťah s matkou, alebo ju  v rannom veku opustil otec, bude význam týchto archetypov určovať práve to, ako ich ,,zažila“ osoba, ktorej sa prisnili.  

Najpresnejší snár – vaša vlastná tabuľka

Ako čo najpresnejšie vyložiť sen? Najjednoduchším spôsobom je vyrobiť si svoju vlastnú tabuľku interpretácii snových symbolov. Čiže najskôr si čo najpodrobnejšie zapíšte svoj sen do snového denníka. Potom si pod jeho znenie vyrobte tabuľku s dvoma stĺpčekmi. Do jedného si vypíšte všetky symboly, ktoré vo vás zanechali silný dojem. To znamená, že si do stĺpčeka vypíšete postavy, predmety a činnosti, ktoré sa vo vašom sne zobrazili. Do druhého stĺpca zapíšete význam, ktorý danej veci priraďujete vy. Nepremýšľajte racionálne, všímajte si hlavne emócie, ktoré vo vás daný obraz vyvolá a potom psychické spojivko, ktoré ho naviaže k nejakému rozuzleniu. 

Napríklad: Sníva sa vám, že horí dom a vy sa naň pozeráte z vonka. 

Do tabuľky si zapíšete, oheň, dom, vy mimo domu. 

Význam jednotlivých obrazov pre vás môže byť:  

oheň – deštrukcia (lebo ste videli, ako babke zhorela stodola a vzala jej časť majetku)

dom – stiesnenosť (lebo sa doma cítite ako vo väzení, je to neustála rutina)

vy mimo všetkého – pocit slobody (lebo keď nie ste doma, cítite sa lepšie)

Personalizovaná interpretácia sna: Všetko čo vás zväzovalo sa rozpadne, zbavíte sa dávnej spútanosti.

Dôležité je, aby ste sa neriadili všeobecne rozšírenými interpretáciami daných obrazov, ale svojimi vlastnými. Inak bude výklad sna nepravdivý. Pre niekoho môže oheň symbolizovať silu, pre iného teplo domova, pre tretieho deštrukciu, pre štvrtého ohrozenie, pre piateho zákaz vyššej moci. Preto keby ste chceli vyložiť sen niekoho iného, musíte najskôr zistiť, aký význam majú prisnené symboly v jeho vlastnom podvedomí a na základe toho ich interpretovať. 

Pre všetkých, koho zaujímajú neuveriteľné možnosti ľudskej mysle máme v ponuke VIDEOKURZ MENTÁLNA MÁGIA A KONTROLA MYSLE

Zároveň sa môžete tešiť na ďalší článok s touto tematikou, kde Vám prezradíme návod ako ciele dosiahnuť veštecké sny. 

Klienti nám ďakujú