Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Pre nesmelých

Pre nesmelých

Úloha pre nesmelých a rituál príťažlivosti. Koniec samoty! Je čas niekoho stretnúť!

Ak ste už roky zavretý vo svojej ,,bublinke“ a naozaj nemáte nikoho, s kým by ste vyšli von, nezabúdajte, že už vy sami o sebe ste pre seba tá prvotriedna spoločnosť. A vaša energia t.j. dojem, ktorý robíte k vám pritiahne prvých sympatizantov. 

Aj keď vás to zo začiatku bude stáť nejaké to úsilie, naučte sa usmievať na ľudí a zdraviť susedov veselým tónom. Nečakajte na externý dôvod k úsmevu, žiadne teórie typu ,,neusmievam sa, lebo nemám dôvod“. Mozog reaguje na úsmev automatickým vyplavením hormónov šťastia. Takže sa zo začiatku oklamte, naučte sa tešiť zo seba a ostatní sa vám budú tešiť tiež.  

Kontrolujte si mimiku, či nie ste zamračený, alebo či z vašej tváre nekričí zúfalstvo. Skontrolujte svoje držanie tela, či nie ste skrútený do roličky ako toaletný papier, ale pôsobíte že ste duchaprítomný a prebudený do života

Pekne sa oblečte, upravte a vyrazte sami so sebou do kaviarne. Na toto sú najlepšie práve obchodné centrá, lebo je tam väčší pohyb rôznorodých ľudí.   Vezmite si ako ochranný štít knihu, krížovky, alebo  noviny a popri čítaní trénujte očný kontakt a úsmevy. Sledujte nenápadne ľudí a učte sa vyhľadať, čo máte s nimi spoločné, alebo podobné. Spoločné veci budia spriaznenosť, no styčné body treba nájsť, nie čakať že niekto bude skutočne rovnaký ako vy.  Premýšľajte aký kompliment by ste vedeli dať tej ktorej osobe a inteligentne s ňou zavtipkovať. Ľudia, ktorý sú príjemný spoločníci, majú vyššiu úspešnosť na opakované stretnutia. 

Usmejte sa ak sa vám s nejakou osobou stretnú pohľady, to je vyjadrenie záujmu a vyslanie signálu, že ste otvorení kontaktu. Tak sa z cudzích ľudí stávajú naši známi. A nezabudnite sa do ,,svojej“ kaviarne vracať pravidelne, aby vás ľudia začali registrovať. To prelomí ľady a vy nebudete taký nesmelí, keď sa budete cítiť vo svojom prostredí. 

SVOJE ÚSILIE PODPORTE  TÝMTO MALÝM RITUÁLOM PRÍŤAŽLIVOSTI:

 1. Figurálnu sviecu v tvare postavy  červenej farby pomenujte svojím menom, a to tak, že ho vyryjete na chrbát sviece.
 2. Sviecu odymte vonnou tyčinkou musk, alebo pačuli  a na hrudník vyryte symbol slnka.
 3. V malej miske zmiešajte orechový,  alebo slnečnicový olej s mletou škoricou a s obsahom jedného lusku vanilky. Touto zmesou potrite figurálnu sviecu postavy, smerom od knôtu nadol, pričom si dávajte pozor, aby ste neušpinili knôt.
 4. Takto pripravenú sviecu upevnite do stredu čistého taniera a okolo do tvaru kruhu rozmiestnite 3 zlaté a dve oranžové sviece a to tak, že najskôr vyformujte trojuholník z troch zlatých sviec a potom naľavo aj napravo medzi zlaté sviece umiestnite jednu oranžovú.
  1. Vezmite si zápalky a najskôr zapáľte všetky zlaté sviece so slovami ,,žiarivejšia ako slnko“.
   1. Zapáľte oranžové sviece so slovami ,,nedá sa mi odolať“.
   2. Nakoniec zapáľte figurálnu sviecu a 7x zopakujte s pohľadom upreným do plameňa zaklínadlo ,,UNIVERSI   LAVME  FASCINO  TOTO“. 

Pozor na syndróm Marfuši!!!

Nikto z nás, kto videl rozprávku Mrázik nedá dopustiť na pamätnú scénu, kedy Marfuša odbije Mrázika slovami ,,Čo ti šije blázon starý?“ 

Tá scéna je veľmi poučná. Mrázik sa pokúsil o priateľský kontakt a odpoveďou mu bol slovný preplesk. Áno, toto je jediná obava každého človeka, že bude škaredo odmietnutý a preto sa moderná generácia zoznamuje posielaním smajlíkov na sociálnych sieťach a v reálnom živote je neschopná niekoho priamo osloviť. 

Čo z toho vyplýva pre vás? Ak musíte niekoho odmietnuť, myslite na to, že určite k tomu aby vás oslovil musel zbierať odvahu a vzal celé riziko kontaktu na svoje plecia. Tak to spravte taktne a milo. Prípadne s ním krátko konverzujte a potom sa ospravedlňte, že už musíte ísť. Nedávajte mu na seba kontakt, ani sa nedohadujte na druhý raz. Ak budete mať povesť, že kohokoľvek z voleja odpálite preč, nikto za vami nepríde, ani keby ste vysielali túžobné pohľady á la Marilyn Monroe.

Klienti nám ďakujú