Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Prečítajte si pravdivý horoskop na rok 2020

Prečítajte si pravdivý horoskop na rok 2020

Čo na nás chystá rok 2020? Budeme si konečne môcť vydýchnuť, alebo s nami ,,zacvičí“ ako ten predošlý?  

Vždy na začiatku roka sa internet zaplní množstvom horoskopov a veštieb na ďalší rok. A samozrejme sú vždy plné optimizmu, pravej lásky, či finančných úspechov. 

Aj vy máte plné zuby nepravdivých horoskopov? Aj my! 

Preto sme tento rok spravili výnimku a aj my uverejňujeme našu prognózu na rok 2020   Táto je však na rozdiel od tých bulvárnych REALISTICKÁ.

Rok 2019 bol rokom ,,smrteľnej agónie“. Smrť ,,kosila“ na každom kroku a to dokonca aj tam, kde by to človek nikdy nepredpokladal. 

ROK 2020 BUDE ROKOM ,,HĽADANIA OSOBNEJ STABILITY“

Upozorňujeme na slovo ,,hľadanie“. Znamená to, že budeme stabilitu hľadať, nie že ju budeme mať. Čaká nás dvanásť mesiacov ,,generálneho upratovania“ v našich životoch. Budeme pociťovať potrebu definovať a usporiadať všetko, čo sa okolo nás deje a pozornosť zameriame najmä na fyzický a materiálny dopad udalostí. Podľa toho ich budeme vyhodnocovať. Strát a pádov už bolo dosť!

Udalosti z uplynulého roku nás dali do pozície, v ktorej túžime po  nastolení poriadku a disciplíny, no práve v tom sa objavia ničivé sklony k preháňaniu. Chceme aby všetko ,,zlé“ skončilo ihneď a prechod k tomu ,,dobrému“ aby netrval príliš dlho. Na dlhé premýšľania a prípravy nebude miesto. Podstatná bude čo najrýchlejšia realizácia aj keby to znamenalo urobiť krok späť.

Preto sa budeme snažiť zbaviť sa všetkého, čo nie je v súlade s tým, čo aktuálne chceme, a budeme sa chcieť zbaviť aj všetkého o čom nemáme dosť znalostí, ale ani času a síl sa tým zaoberať. To nám znemožní vcítiť sa do iných a preto rok 2020 prinesie množstvo činov, ktoré budeme neskôr ľutovať. A to najmä v oblasti medziľudských vzťahov.

Na väčšinu vecí v našich životoch budeme každý sám. 

V ohrození teda budú vzťahy. A to hlavne tie dlhodobé a tie, ktoré sa javia ako ,,nerozbitné“, kde sú ľudia prepojení cez spoločné zázemie, či množstvo spoločných vecí, záujmov a plánov. Čo však tento rok uberie na hĺbke vzťahov, to vynahradí na ich množstve a rýchlosti. Ľudia sa budú združovať najmä kvôli postupu k jednotlivým métam. Od méty k méte budeme vždy obklopení inými ľuďmi s ktorými budeme vytvárať krátkodobé spojenectvá. 

Je to hlavne preto, že naše ciele nie sú dosť jasné, alebo nie sú skutočne definitívne. V tomto budeme v roku 2020 krátkozrakí a v našich rozhodnutiach sa odrazí najmä všetko to, čo už nechceme, alebo z čoho máme strach a chceme pred tým uniknúť, aby sme si neskôr mohli v kľude premyslieť ďalší postup. 

No tento rok nebude možné získať čas na premýšľanie a preto budeme často riskovať. Budú sa striedať obdobia radosti a boja. A to vo veľkej intenzite. Všetko sa bude diať v nárazových prenikavých vlnách. Objaví sa výzva, nájdeme v sebe zápal k akcii a konáme. Premýšľať začneme až keď narazíme na následky svojich činov. 

Aby následky boli radšej pozitívnymi výsledkami, odporúčame v primeranej miere riadiť energie tohto roku aspoň drobnými magickými rituálmi a pravidelne raz za dva mesiace konzultovať vývoj udalostí v Tarotových alebo Španielskych kartách. K tomu vám iste pomôžu naše videokurzy, alebo služby, ktoré ako mágovia a veštci ponúkame verejnosti. 

Klienti nám ďakujú