Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Prečo sa ľudia vyhovárajú na OSUD a KARMU? Naozaj nie je v ľudských silách ich prekonať?

Prečo sa ľudia vyhovárajú na OSUD a KARMU? Naozaj nie je v ľudských silách ich prekonať?

Ľudia sa vyhovárajú na karmu vždy, keď sa im nechce premýšľať nad riešením svojich problémov, alebo keď je riešenie mimo ich komfortnú zónu. 

Slovo ,,karma“ používajú v rovnakom zmysle ako slovo ,,osud“.   

Zaujímavé, že tieto dve slová si ľudia spájajú len s neriešiteľným problémom, či so situáciou, ktorú nedokážu zmeniť prostriedkami, akými sú zvyknutý. Nikdy si to nespájajú s ničím dobrým, či pozitívnym. A keď, tak len s ,,ponaučením“ že všetko to zlé, im prinieslo dačo dobré. 

Tým ,,dobrým“ prínosom má byť to ,,ponaučenie“. No žiadne ponaučenie nepríde. 

Za slovo ,,ponaučenie“ skrývajú vyrovnanie sa so situáciou s ktorou nedokážu pohnúť (zväčša preto, lebo sa snažia zmeniť všetkých okolo seba, len nie seba). 

PONAUČENIE TOTIŽ ZNAMENÁ, ŽE SA ,,TO“ UŽ VIAC NEZOPAKUJE!

Ale väčšina ľudí opakuje dokola ten istý vzorec myslenia a ten istý vzorec života, takže to svoje ,,ponaučenie“ budú mať každý chvíľu naspäť (asi vzorec ,,opakovanie matka múdrosti“, že?). A tu znova príde vhod slovo karma, alebo osud, aby si človek ospravedlnil, že s tou nepriaznivou situáciou nedokázal nič spraviť. 

K tomu, aby sa vo vašom živote mohlo niečo zásadne zmeniť, potrebujete mať v sebe nezlomné presvedčenie, že zmena je možná. 

To samozrejme nie je také jednoduché, pretože ešte nejakú dobu budú všetky okolnosti nasvedčovať tomu, že sa nič nemení, pretože ešte budú ,,dobiehať“ dôsledky starého spôsobu života. A to bude zasa oslabovať vaše nové presvedčenie o tom, že sa raz všetko zmení. Tým sa vytvorí ,,začarovaný“ a psychicky vyčerpávajúci kruh, opakujúcich sa udalostí. A príde rezignácia, pretože psychická sila je vyčerpateľný zdroj. 

Toto štádium sa označuje ako ,,odovzdanie sa osudu“. 

Samozrejme, že každý človek v tomto štádiu bude tvrdiť, že už skúsil všetko možné aj nemožné a nič nefungovalo. 

No zaručene neskúsil to jedno jediné, čo fungovať bude – ZMENA SEBA SAMÉHO

ZMENA, VŠAK ZNAMENÁ ZMENA.

NIE LEN DROBNÉ ÚPRAVY TOHO, KÝM TERAZ STE.

A tu vstupuje na scénu mágia a jej prostriedky. Prečo? Nuž preto, lebo skutočne sa zmeniť nie je jednoduché. 

A mágia je spôsob, akým človek dokáže skoncentrovať všetku svoju psychickú aj mentálnu silu do jedného bodu a spustiť zásadné zmeny. 

Je to bod resetu pre vaše nastavenie a bod nula na vašej novej ceste. 

Magický rituál pôsobí nie len na energiu, ale aj hlboko na vaše podvedomie, takže vie vyvolať zmeny, ktoré nedokážu žiadne iné metódy. 

Aj preto má mágia miesto v bežných životoch všetkých ľudí. Od oslavy narodenín, cez svadby až po posledné rozlúčky. To všetko sú rituálne ceremónie za konkrétnym účelom a po nich nastáva úplná zmena vzorcu života. 

Mnoho ľudí sa zasekne v nejakom bode života a potrebuje mágiu aby sa dokázali pohnúť ďalej, inak im ujde všetok čas a stratia celý život. 

Ide najmä o traumatické rozchody, či straty príbuzných a podobne. Samozrejme, že každý človek si racionálne svoj stav vysvetlí a samozrejme, že si mnoho z nich pohovorí aj so psychológom, no ich trápenie ukončí až magický rituál, pretože až ten dokáže uviesť do pohybu zmeny na úrovni podvedomia a energií. 

PREČO JE TO TAK? 

PRETOŽE NIKTO NEDOKÁŽE PREKONAŤ SVOJE PRIMÁRNE POCITY MYŠLIENKAMI!

POCIT JE TO, ČO PREŽÍVA CELÉ TELO. 

VAŠE TELO JE ZAPLAVENÉ HORMÓNMI, KTORÉ ZODPOVEDAJÚ POCITU, 

ČO PREŽÍVATE. 

Preto mnohokrát žiadne psychologické sedenia, či terapie nepomáhajú, pretože rozoberajú traumatizujúcu situáciu, pre mozog táto situácia vlastne opätovne prebieha a s ňou sa vyplavujú hormóny,  ktoré navodzujú rovnaký pocit. Takže sa tým len daná šablóna vo vás upevňuje. Samozrejme, existujú psychologické cvičenia a techniky, ktorými sa osoba snaží ,,nahrať“ do mozgu iný koncový stav tej situácie, no bohužiaľ tam narazí na bariéru ,,racionálnej“ časti mozgu, ktorá vie, že je to pokus o sebaklam. 

ŽIADNYM POZITÍVNYM SEBAKLAMOM NESPUSTÍTE PRODUKCIU ,,HORMÓNOV ŠTASTIA“ , KEĎ VÁM TELO A PODVEDOMIE SIGNALIZUJE STAV OHROZENIA.

Je jedno, že budete trénovať pozitívne myslenie, ,,vďačnosť vesmíru“, ,,odpúšťanie všetkým“, ktorý o tom ani nevedia a pravdepodobne o to ani nestoja,  či ,,predstavovanie si“ neexistujúcej skutočnosti a čakať až sa stane skutočnou. Mozog vám jednoducho ten záznam nedovolí prepísať. 

K TOMU JE TREBA INÝ STAV MYSLE A TEN SA DÁ VYVOLAŤ POMOCOU MAGICKÉHO RITUÁLU. 

MÁGIA JE TU PRE NÁS. PRE ĽUDÍ. PRE NAŠE DOBRO A NÁŠ PROSPECH.

TREBA SA VŠAK NAUČIŤ S ŇOU PRACOVAŤ, A NEEXPERIMENTOVAŤ BEZ PATRIČNÝCH ZNALOSTÍ. 

POZRITE SI PONUKU NAŠICH KURZOV NA WWW.SANTERIA.SK, RADI VÁS DO MÁGIE ODBORNE ZASVÄTÍME.

Klienti nám ďakujú