Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Psychomágia!

Psychomágia!

Objavte svoje emócie a odvaľte psychické balvany. Len bez ťažoby na duši sa dá skutočne žiť!

Pozitívne myslenie sa stalo priam modlou. Každý chce myslieť pozitívne vo viere, že to je ten správny kľúč k šťastnému životu a k osobnému úspechu. Pozitívny prístup pozitívneho myslenia nás pozitívne nadchne. Preto vyvinieme snahu a úsilie aby sme ho v sebe udržali. No aj tak príde deň, kedy narazíme a pozitívne myslenie z nás vyletí ako balónik. 

Čo nás to zastavilo na našej pozitívnej ceste za lepším zajtrajškom? 

EMÓCIE!

A tam je koniec celého pozitívneho myslenia....v negatívnych pocitoch.

Hoci aktuálne   svet ezoteriky ovládol ,,KULT MOZGU A SILY MYŠLIENOK“,

EMÓCIE SÚ NADRADENÉ MOZGU AJ MYŠLIENKAM!

Emócie sú telesný dej. Nedejú sa v hlave, dejú sa v tele. 

Mozog ich vyhodnocuje a vyberá najvhodnejšiu reakciu. Útek – boj – spolupráca. 

Emócie sa nedajú potlačiť. Mozog nemá vplyv na pocity.  Môže iba rozhodnúť ako a do akej miery  ich prejavíme navonok. Či sa rozplačeme, alebo budeme smútiť ,,do vnútra“ a topiť sa v tichom bôli. Či niekomu nahlas vynadáme, alebo nás bude hnev zožierať potichu. 

A presne tak začínajú neviditeľné problémy. Nie v myšlienkach, ale v pocitoch! 

Hnev, strach, smútok, hanba, odpor, bezmocnosť, beznádej, ...  Pocity sa  ukryjú  do nášho vnútra a pripravia nám nejednu ošemetnú chvíľu. Niekomu podlomia zdravie alebo mu nedovolia sa vyliečiť, inému zničia vzťahy, alebo mu nedovolia ani žiaden zmysluplný vzťah vytvoriť. Niekomu zatarasia cestu k úspešnej kariére a inému zasa zlikvidujú osobnosť. A nič , vôbec nič nebude pomáhať. Situácie sa budú opakovať jedna za druhou aj keď sa v nich vymenia ľudia, či okolie, a dokonca aj keď samotná osoba zmení spôsob myslenia a statočne ,,bojuje s osudom“ všetkými prostriedkami. 

NÁSLEDKY ZMIZNÚ, KEĎ SA ODSTRÁNI ICH PRÍČINA!

To je snáď každému nad slnko jasnejšie. No nie je jednoduché bojovať o seba sám so sebou, pretože pomer síl je jedna ku jednej. Jednoduchšie sa teda každému zdá donekonečna krátkodobo odstraňovať následky, ktoré sa zas a znova vytvoria, dokým bude existovať príčina. 

Príčina sa však neodstráni tým, že si znovu vyvoláme negatívnu situáciu z pamäte, aby sme ju vnútorne ,,znova prežili“ a snažili sa vsugerovať si, že to dopadlo inak, než si pamätáme. Takto sa to robí v niektorých ezoterických terapiách, ale bohužiaľ, mozog funguje celkom inak a vyvolávanie zlých spomienok len umocňuje danú šablónu (...opakovanie – matka múdrosti, že?).

A nepomáhajú ani megapozitívne metódy psychológie sebarozvoja a vizualizovanie pozitívnych vecí, ako  predstavovať si a prežívať radostnú situáciu, kde máme veľký dom, tučné bankové konto a najbombovejšieho partnera vo vesmíre.

Prečo?

Lebo predstavivosť je obmedzená skúsenosťami. Človek nevie vytvoriť emóciu pre situáciu, v ktorej sa neocitol a pre ktorú jeho mozog nemá žiadnu šablónu! Jednoducho, nevieš si živo predstaviť aké by to bolo, keby si vyhral milión, ak Ty a ani tvoji predkovia nemajú skúsenosti s hŕbou peňazí. Nevieš si predstaviť, aké by to bolo mať ideálneho partnera, ak si ešte žiadneho takého nestretla, či ani len nevidela v rámci svojho sociálneho okruhu.  

NIE JE TO TEDA VŠETKO LEN O MOZGU, JE TO AJ O TEBE.
O TOM, AKO JEDNOTLIVÉ SITUÁCIE PREŽÍVAŠ A AKO SÚ MEDZI SEBOU PREPOJENÉ, ABY ICH TVOJ MOZOG DOKÁZAL ULOŽIŤ A V PRÍPADE ZHODY VYTIAHNUŤ AKO ŠABLÓNU.

Existuje tzv. bunečná pamäť, tam si telo uchová všetky podmienky v akých sme sa ocitli. Nášmu mozgu tieto podmienky dávame na známosť cez emócie. Mozog informáciu spracuje a potom danej situácii uspôsobí naše telo. Preto mnoho ľudí vo vzťahu s tyranským partnerom veľmi priberie ako keby sa chceli ukryť pred emočným utrpením, alebo veľmi vychudne ako keby mu chceli zmiznúť z pred očí.  A samozrejme, deje sa toho ešte omnoho viacej. Toto boli len dva najľahšie badateľné príklady. Najhoršie na tom ale je, že bunka, ktorá je preplnená negatívnymi informáciami o živote, zastavuje svoju replikáciu a umiera. Takto vznikajú aj veľmi vážne choroby ako keby z ničoho. A keďže bunky obsahujú aj dedičné informácie našich predkov, môže sa stať, že od nich zdedíme úplnú ,,perlu“ o ktorej nemáme ani tušenia, ale visí nám nad hlavou ako meč. Toto je v podstate to, čo ezoterici popisujú ako rodovú kliatbu, či karmu. 

PSYCHOMÁGIA JE MAJSTROVSKÉ ODVETVIE.  PORADÍ SI S ČÍMKOĽVEK!

Áno, toto je tá metóda, čo vám umožní zmeniť nie len to, ako myslíte a ako hodnotíte, ale aj ako vnímate a  prežívate. 

PSYCHOMÁGIA VÁS VYTRHNE ZO ZAČAROVANÉHO KRUHU!

Odstráni z vášho života príčinu vašich opakujúcich sa problémov. Nezáleží či sa príčina vytvorila počas vášho života, či ste ju zdedili ako šablónu od rodičov, alebo ako ,,perlu“ od predkov, ktorých si už nik z rodiny nepamätá. Psychomágia dokáže všetko ,,vymazať“ na tej najhlbšej úrovni. Vyrobí vám novú emóciu, nový zážitok, novú šablónu bez toho, aby vás nútila trápiť sa s tou starou a neustále ju vyťahovala na povrch. 

A najlepšie na tom je, že k tomu nepotrebujete nikoho iného, len seba. Je to intímny zážitok, vy a vaša emócia, nikto iný sa do toho nemieša. 

Nie ste stredobodom pozornosti ľudí ako na skupinových ezoterických terapiách. Ste tu len vy a to, čo sa deje vo vašom vnútri. Celý bod koncentrácie sa upína na okamih zmeny a tá sa vám udeje priamo pred očami. Vaša energia aj vaša osobnosť sa zmení za menej než sekundu. 

A už nikdy viac nebudete ten istý človek. Problém sa viac nevráti.

Život sa začne uberať novým smerom a vy budete zbierať nové referenčné skúsenosti, aby ste podľa nich konali. 

Ale aby toto všetko mohlo nastať, je potreba vykonať rituál. Áno, práve k tomuto rituály slúžili od nepamäti. Na zmenu stavu vedomia, zmenu mysle, zmenu prežívania. Musíte sa stať sami sebe svojím psychomágom, vykonať rituál, byť  prítomný v tom dianí a stať sa súčasťou samotného kúzla. Z toho je zrejmé, že psychomágiu nemožno vykonať pre inú osobu, lebo ,,to“ kde sa to celé deje, musí byť samotná osoba. Ide o jej vnútornú silu, ktorá prichádza z hĺbky samotnej duše. 

A teraz to najlepšie: KURZ PSYCHOMÁGIE V SANTERII

Ak cítite, že toto je pre vás to pravé riešenie, neváhajte sa zapísať do kurzu už teraz. Triedu Psychomágov otvárame v máji. Je možné ju absolvovať aj online. Pre ľudí, ktorí by chceli od nás aj fyzickú podporu, bude možnosť prísť si vykonať svoj vlastný rituál k nám do našich priestorov pod naším dohľadom.

Klienti nám ďakujú