Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Recenzia 3

K Santérii som sa dostala ako klientka a už dlhšie hladám svoju cestu ako študentka tarotu, mentalistiky, sviečkovej mágie a od apríla aj prezenčnej školy mágie.
Začalo to tým, že som vyhľadala pomoc, pokračovalo to zvedavosťou, pretože som chcela pochopiť ako tá mágia vlastne funguje, až som na základe kurzov chcela skúsiť, či to bude naozaj fungovať aj mne tak, ako nám to tím Santérie prezentoval na kurzoch. A ono to funguje!
Jedno z prvých kúziel som skúsila urobiť pre svoju známu, ktorá pracuje v cestovnej agentúre. S príchodom krízy sa znižoval počet klientov, ktorí chceli cestovať a priamo úmerne tomu sa zvyšoval konkurenčný boj ostatných cestoviek.
Nutne potrebovala podporiť svoju pozíciu vo firme, prilákať klientov a zvýšiť obrat. Vybrala som si indiánske kúzlo na rýchle pritiahnutie peňazí, tzv. "finančný šíp". Sonia nás učila, že toto kúzlo je rýchle, jednoduché a rýchlo sa hmotní. Keď som zariekala sviečky, čím som univerzu vyjadrila svoju žiadosť, požiadala som o nových klientov a aj o spokojnosť aktuálnych klientov so službami mojej známej ako zamestnankyne tejto firmy a hmotné výhody pre ňu, ako kompenzáciu za spokojnosť klientov.
Toto kúzlo som vykonala na začiatku augusta 2012. V októbri šéf spomínanej známej posielal zamestnancom informačný email ohľadom mesačných ziskov za mesiac september, v ktorom pochválil moju známu ako zamestnanca mesiaca s najvyšším obratom pre firmu a najvyšším počtom predaných leteniek. To sa samozrejme na konci roka odzrkadlilo aj na jej koncoročných odmenách a naviac získala veľmi záhadným spôsobom odmenu v podobe týždňového zájazdu do zahraničia. Klientov, ktorí v tomto období prišli ako noví, si udržala a doteraz volajú mnohí priamo jej.
Toto mi celkom stačilo na to, aby som uverila, že mágia skutočne funguje a nie je to žiadne "dielo diablovo".
Konkrétne týmto kúzlom som prenastavila energetickú vibráciu mojej známej, ktorá si takto pritiahla ľudí, ktorí potrebovali jej služby, čím si zároveň pritiahla do svojho života hmotné výhody a nikomu tým neublížila. Samozrejme že vybavila žiadosti klientov na vysokej profesionálnej úrovni, čím vlastne podporila zhmotnenie kúzla - to bolo jej 50%, ktoré do toho dala, aby sa kúzlo manifestovalo na 100%.

Klienti nám ďakujú