Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

VYJADRENIA K VÝUKE MÁGIE

VYJADRENIA NIEKTORÝCH NAŠICH ŽIAKOV K VÝUKE MÁGIE:


VIDEOKURZ: SVIEČKOVÁ MÁGIA:

7.3.2013

Prvý stupeň videokurzu sviečkovej mágie je za mnou a tak by sa patrilo zhodnotiť, čo mi za tie 4 mesiace svojho trvania priniesol. Výuka je naozaj praktická, jasná a zrozumiteľná. Ocenil som hlavne to, že teoretická časť bola vysvetľovaná počas vykonávania rituálu, takže som hneď pochopil čo sa deje, prečo sa to tak robí a prečo je dôležité to tak robiť. Tiež sa mi páčilo, že sme si takto ukázali kúzla vo všetkých dôležitých životných oblastiach. Či už sa jednalo o ochranu, očistu, zdravie, lásku, peniaze alebo rozvoj spirituálnej stránky v štvrtej časti kurzu. Človek si naozaj postupne osvojí praktické nástroje, ktoré dokáže reálne použiť. Učivo na seba pekne postupne nadviazalo a vytvorilo pevné základy na ktorých som sa rozhodol stavať ďalej u vás na prezenčnej škole. Tým, že je učivo dopodrobna vysvetlené sa človek nemusí obávať, že niečo pokazí, alebo si ublíži. Informácie tvoria celok, nie len obyčajný výsek, ako na mnohých ezoterických prednáškach. Veľkú výhodu santérie narozdiel od mnohých iných spirituálnych smerov vidím v jej živelnosti, hravosti a dynamike. Do riešenia problému sa vlastne zapája energia troch zložiek: patrónov, surovín a čarodeja. Výsledný efekt je veľmi mocný a nenechá na seba dlho čakať. Naozaj som si zvolil dobre a už sa neviem dočkať ďaľšieho štúdia :). Na záver ešte napíšem, ako sa mi podarilo vyliečiť jednu milú osôbku.

Posledné obdobie je akési prechorené a unavené. Nákazy sa šíria vzduchom a aj človek so silnou imunitou má problém neochorieť. Moju mamu, ktorá nebola chorá už pekných pár rokov chytila podľa všetkého chrípka. Lieky neužíva odkedy jej viac ublížili než pomohli a odmietla ich aj tentokrát. Popri domácej medicíne ( kuracia polievka, bylinky.. ) som jej navrhol pomoc cez rituál. Po krátkom vysvetlení čo bude úkon obnášať privolila a ja som sa dal do práce. Moja intuícia mi poradila použiť rituál inverzie, ako impulz na spustenie samoliečebných procesov tela. Pripravil som všetko potrebné a dal sa do práce. Za zvuku bubnov som sa uviedol do mierneho tranzu a s prosbami o pomoc k patrónom ( najmä k Svätej Barbore ) som začal otáčať mamkinu energiu z negatívnej na pozitívnu. Z kurzu viem, že keď je choré telo, je chorá duša a naopak. Je to z dôvodu ich vzájomnej prepojenosti. Využil som tento vzťah a pôsobením na astrálne telo som ovplyvnil i to fyzické. Sviece horeli dlho, no na výsledok sa oplatilo počkať. Kúzlo dorazilo na miesto určenia a ešte v ten večer odstránilo negatívnu energiu blokujúcu samoliečebné procesy tela. Spozorovali sme to na zníženej teplote, výdatnom spánku, na ohromne veľkom plameni sviece, v ktorej sa pálila negatívna energia a samozrejme na zlepšení stavu a rýchlemu ústupu choroby. Veľmi nás to potešilo a už viem na čo ( okrem iného ) použijem tento rituál nabudúce. :)

2.2.2013
Moc ďakujem za ďalšie lekcie sviečkovej mágie a mentálnej kontroly - ako vždy som nadšená :-)

26.9.2012
Prvá lekcia kurzu sviečkovej mágie bola úžasná. Veľmi ma oslovila a páčilo sa mi opäť ako bolo všetko opäť pekne priamo a jednoducho vysvetlené. Na konci som sa dobre zasmial ako pani Sonia napodobňovala tie chóry :D. Teším sa na prax a aj na ďaľšie lekcie. Pekný večer.

26.9.2012
Včera som si pozrela prvú lekciu, Sonia Guerrera si super:-) podané zrozumiteľne. Nakoľko mám za sebou aj prezencnu formu kurzu, môžem povedať, že videokurz je fajn, študent má možnosť sa plne sústrediť na prednasku a v prípade potreby sa vrátiť k časti, ktorú si potrebuje vypočuť znovu. Dajú sa spraviť veľmi pekné a prehľadné poznámky. Všetko bolo podané zrozumiteľne, presný výklad toho čo carodej k sviečkovej magii potrebuje a ako sa pripraviť a nakoniec ukážka dvoch zaujímavých kuziel. Odporučam všetkým, ktorych táto oblasť zaujíma. Pochvala pre všetkých v Santerii:-))

27.9.2012
Kedze aj ja som sa zucastnila na prezencnom workshope, ktory bol tiez skvely, mozem to porovnat. Workshop mal neopisatelnu atmosferu, pri videokurze je zase moznost prehrat si lekciu 2x, co je lepsie kvoli prehladnym a detailnym poznamkam a zaroven zrakovemu vnemu. Clovek si pri videokurze najde svoj klud, kedy ho nikto nerusi a moze sa plne sustredit na lekciu. Sonia je velmi metodicka, paci sa mi, ze komentuje detailne vsetky veci aj drobnosti, ktore su pre nas nove a nezname, a pre nu uplne rutinne, kedze tieto ritualy robila uz x-krat. Este som si nevsimla, ze by vynechala nejaky detail. Na zaklade toho si uvedomujem, ze prave tieto detaily maju v rituali velky vyznam. Super!!!


VIDEOKURZ: MARSEILSKÝ TAROT:

18.9.2012
Dopozerala som prvú lekciu Tarotu. Veľmi sa mi páčilo, teším sa na ďalšiu lekciu

19.9.2012
bolo to supiiiiiš, velmi zrozumitelne. Uvidime co bude dalej ked sa budu vypracovavat domace ulohy :))

20.9.2012
ďakujem, ďakujem, toto je niečo, čo som dlho hľadala. Je to zrozumiteľné a prínosné. Teším sa na ďalšie lekcie.

27.9.2012
Skvely uvod k 1. lekcii, pacil sa mi prehlad kariet s vykladom, aspon viem, ake vsetky druhy tarotu existuju, ale mna aj tak najviac oslovil prave Marseilsky tarot. Takisto 1. lekcia bola skvela, velmi zrozumitelne podana aj pre cloveka, ktory este nema s tarotom absolutne ziadne skusenosti.


VIDEOKURZ: MENTÁLNA KONTROLA:

10.9.2012 - "Tak som to všetko pozrela a ani neviem ako by som vyjadrila svoje nadšenie. Ďalšia časť veľkého obrazca sa rozvinul pred mojimi očami po vypočutí tohto 3. bloku mentálnej kontroly.
Jednotlivé časti s presnosťou majstra hodinára zapadli do mojej hlavy.
Ako si raz povedala, " Príde čas - AHA efekt a všetko sa vám postupne ozrejmí."
AHA dorazilo. Úžasná prezentácia tvojich vedomosti. Ďakujem :-)

Medea    

3.6.2012 - "Takže,práve som si to dopozerala a som veľmi nadšená a asi ani tak ľahko nezaspím,je to niečo,čo som hľadala a verím,že bude toho ešte viac.Cvičenie zo sviečkou som robila,nemala som ten plameň taký veľký ako ho mala Sonia,hlavne,že narástol o niečo,teším sa aj z malého úspechu.Sonja na mňa pôsobila veľmi pozitívne.Ďakujem,že robíte môj život krajším.Prajem si,aby mi toto nadšenie vydržalo až do konca a potom zase.Už teraz sa teším na 2.blok.Pošlete mi potom prístupový kód?No škoda,že si to nebudem môcť viackrát prehrávať ako tento prvý blok.Ďakujem ešte raz."

5.2012...super, bola som veľmi spokojná s obsahom prezentovaných informácii, aj so štýlom vyučovania.....je to jasné, zrozumiteľné, prirodzené, síce nie stručné :D, ale kto párkrát stretol Soniu, ten vie čo očakávať a mne by tam tie jej vtipne komenty aj chýbali :DDD Takže som sa trosku aj pobavila a aspoň som si stíhala urobiť poznámky.
Veľmi oceňujem, že sa necítim, ako v škole na prednáške, kde sa človek často nemôže sústrediť na preberanú látku kvôli nepohodlnému prostrediu plného ľudí, ale doma si urobím svoj kľud a už len robím poznámky a hltám informácie, ktoré potom chvíľu spracovávam. Je to seriózna téma podaná tak v pohode.
Teším sa na ďalšie bloky :)


VYJADRENIE KU KOREŠPONDENČNÉMU KURZU PRÁCE S KYVADLOM:

13.8.2012

Dobrý deň,

ozývam sa ako som sľúbil, aj keď trochu neskôr. S kurzom kyvadla som veľmi spokojný. Informácie sú napísané skutočne jednoducho a priamo, presne tak ako mám rád. Počas kurzu sa mi vyskytlo len málo nejasností a tie som spísal a posielam vám ich nižšie v podobe zoradených otázok. S kyvadlom mi to celkom ide, ale ešte musím popracovať na svojom odosobnení sa od otázok. Cvičenia sú skvelé a pomohli mi a aj ma inšpirovali k tvorbe vlastných. Podarilo sa mi nájsť si kyvadlom stratené dôležité papiere, takže to beriem ako veľké plus a určite sa budem v tomto umení ďalej zdokonalovať. Ďakujem za super informácie a aj emailové konzultácie, ktoré si veľmi vážim. Tento kurz kyvadla ma presvedčil, že aj kurz sviečkovej mágie a prezenčná škola mágie na ktoré som sa prihlásil budú pre mňa, ale aj moje okolie veľkým prínosom. Ďakujem zato a nech sa darí! 

Klienti nám ďakujú