Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Referencia 13

Jedného letného popoludnia som celá zúfalá a nechápavá z rozporuplného vzťahu s mužom, ktorého som vtedy veľmi milovala, s hlavou plnou otázok zadávala do googlu rôzne heslá, dúfajúc, že nájdem niečo, čo ma niekam posunie.  A našla som. Nejako som sa preklikala až na stránku Santerie. Nikdy nezabudnem, ako sa mi zastavil dych, keď som prvý krát videla web Santerie, aká nadšená som bola, keď som sa preklikla na články a dychtivo ich hltala až do neskorej noci, bola som fascinovaná ich úrovňou, konečne sa môj duchovný hlad trošku utíšil. Bola som veľmi nadšená a prekvapená, že v tejto krajine, kde sme v mnohých ohľadoch„ za opicami“, máme niečo takéto, na takej úrovni ako Santeria, ktorá široko ďaleko nemá konkurenciu. Ešte viac nadšená som bola, keď som na webe videla, že oni majú dokonca aj školu a kurzy. Bez najmenších pochybností som v tej chvíli vedela, akým smerom sa bude moja cesta uberať. Hneď som si objednala konzultáciu ohľadom  vzťahu a netrpezlivo počítala dni, kedy tam pôjdem. Bola som veľmi zvedavá na ľudí zo Santerie, ktorí išli študovať do tak ďalekej krajiny, ako Mexiko, aby mohli šíriť poznanie a pomáhať aj tu.

Deň pred konzultáciou sa v mojom „vzťahu“ stal taký menší zázrak. Niečo, čo ma veľmi pozitívne prekvapilo a čo nebolo v súlade s bežným spôsobom správania môjho vtedajšieho „priateľa“, jednoducho povedané: vystrelila motyka. Od vstupu do školy sa tých zázrakov odohralo a odohráva čoraz viac. 

Santeria bola ako svetielko nádeje, na ktoré som sa veľmi tešila a ktoré ma držalo nad vodou. Dlho neriešené veci sa dali do pohybu. Začala som vidieť možnosti a cesty tam, kde som ich nikdy predtým nevidela. Zharmonizovali sa mi vzťahy. Začali sa mi diať priam zázračné náhodičky.  

Mám hendikep- stratu sluchu po zápale mozgových blán, ktorý sa mi časom zhoršoval- dospelo to až do štádia tesne pred úplným ohluchnutím. Po nejakom čase v Santerii a po prvých očistách som si jedného dňa v sprche uvedomila, že vnímam ľudský hlas- počula som svojich rodičov, ako sa rozprávajú pred kúpeľňou. Nerozumela som síce čo, ale krásne zreteľne som ich počula, akoby sa mi „vyjasnilo“ v ušiach, pomaly, nenápadne ale isto som začala počuť tak jasne, čisto a zreteľne, ako som si už ani nespomínala, opäť som sa začala vnímať a rozoznávať zvuky vo svete, čo bolo pre mňa najväčším zázrakom. Dokonca aj vyšetrenia u lekára potvrdili zlepšenie. Ak sú tieto rituály také silné v prvom ročníku, čo potom tie vo vyšších ročníkoch?

Chválim aj organizáciu školy- raz mesačne, takže človek má popri práci aj škole dosť času rituál pozháňať pomôcky a rituál doma vykonať, popri tom študovať aj videokurzy. Študenti nie sú zavalení kopou teórie, ale hlavne vidia praktickú ukážku a všetky detaily,  môžu sa opýtať ak niečo nevedia, čo je podľa mňa alfou a omegou toho, aby tá mágia aj fungovala a veľký nedostatok iných podobných kurzov. Aj keď sa počas prednášok dozvedáme veľa info v krátkom čase, naša profesorka Sony učivo podáva veľmi pútavo,  vtipne a s múdrym nadhľadom, takže žiadna nudná teória nehrozí. 

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú