Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Referencia 14

Pred 3. rokmi som sa zoznámila so svojím terajším priateľom a spolu sme chodili na rôzne ezokurzy. Na internete priateľ našiel aj školu Santeria a tak sme sa na ňu boli pozrieť na Inchebe, kde mala svoj stánok a kde robili aj prednášky a rituály.

Priateľ sa prihlásil do školy a začal na nej študovať. Tak som mala možnosť u neho čo to vidieť a počuť a byť dokonca aj pri niektorých rituáloch, ktoré mi robil, napr. nabíjanie talizmanu, alebo ohnivá ruka. Boli to pre mňa úplne nové veci o ktorých som dovtedy ani nepočula, no zaujali ma. Po roku jeho štúdia som sa aj ja rozhodla to skúsiť a zapísala som sa do prvého ročníka. Túžba po poznaní nových vedomostí, iný pohľad na svet, toto všetko ma priviedlo do tejto školy.

Rituály ktoré sa tu učíme sú naozaj zaujímavé, reálne, veľmi užitočné. Učia nás nielen k pokore, ktorú musí mať každý v sebe, ale aj k odvahe, vytrvalosti a trpezlivosti. Každý má pri sebe patrónku, ktorá nad ním drží ochrannú ruku a aj profesorský zbor, na čele so Soniou Guerrerou. Obdivujem jej profesionalitu, vzdelanosť a aj vo vážnych chvíľach vie byť vtipná, takže hodiny prebiehajú vždy vo skvelej pozitívnej nálade. Napriek všetkému čo dokáže, je skromná, trošku prísna, no ľudská. Vážim si ju a rešpektujem, ako aj celý tím Santerie.

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú