Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Referencia 23

V období cca rok dozadu som si však v Inchebe na výstavisku všimla malú skupinku ľudí, obklopenú veľkým zhlukom vnímajúcich ľudí, ktorí doslova hltali každé slovo prednášajúceho. Táto skupinka sa odlišovala od štandardných prednášajúcich. Zdalo sa mi, že vedia, o čom hovoria. Že vedia kto sú a kam kráčajú, a prečo veria tomu, čomu veria.

Dnes už viem, že táto skupinka, nie je skupinka. Je to najsilnejšia a najväčšia čarodejnícka skupina v Európe - Santeria. A vedie ju,  v tom čase pre mňa  ,,len prednášajúci,,, dnes už mne poznaná kňažná Sonia Guerrera. Nesmierne vzdelaná, charizmatická,  chápajúca a ochotná osobnosť.

Sonia a ostatní čarodejníci o mágii nielen hovoria– oni ňou aj žijú. Sú akoby úplne oslobodení od starostí  štandardného života. Avšak opak je pravdou. Práve ľuďom, ktorí sa okolo nich topia v problémoch s láskou, s chorobami tela, mysle aj duše, magickými rituálmi podávajú pomocnú ruku a oslobodzujú ich  zo zajatia týchto problémov.

Tam, kde si už neviete dať rady so svojimi problémami, Santeria je tu pre vás.

Tam, kde zlyhávajú psychológovia, či iní odborní lekári, Santeria je tu pre vás.

Tam, kde dochádza k tyranii, ubližovaniu psychickému, či fyzickému, Santeria je tu pre vás.

Tam, kde pociťujete nedostatok, peňazí, hojnosti, či sebarealizácie, Santeria je tu pre vás.

Tam, kde pociťujete nedostatok lásky, či partnerstva, Santeria je tu pre vás.

A takto by som mohla pokračovať do nekonečna.

Bude tomu skoro rok, čo som jedna z nich - čarodejnícky učeň 1. ročníka Santerie.

Zmeny sa obyčajne prejavia po niekoľkých dňoch, týždňoch, mesiacoch alebo až po rokoch. Môj život sa však zmenil priamo pred mojimi očami a po krátkej dobe. Nikdy predtým som nevidela na sebe takú rýchlu zmenu k lepšiemu. 

Je mi cťou stretávať sa s tak vzácnymi, vzdelanými a pritom tak skromnými ľuďmi v Santerii.

Dnes viem, že začať študovať mágiu v Santerii prihlásením sa do 1. ročníka bolo a je jedno z mojich najlepších rozhodnutí v živote.

Napriek tomu, aké pevné sú fakty a aká autentická je moja skúsenosť, mágia nie je niečo, čo by sa dalo niekomu nanútiť. Ja môžem pre vás urobiť len to, že som vám týmto spôsobom sprostredkovala moje pozitívne skúsenosti. Rozhodnutie prihlásiť sa za študenta mágie je len a len na vás. Tak neváhajte. Nech každý deň stojí za to!

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú