Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Referencia 25

Pred nastupom do školy Magie  Santeria , som trpel rôznymi psychickymi poruchami, od depresii až po halucinancie, moja osobnosť bola od zakladadov rozvratena, dlhe roky 

som navštevoval psychologov, psychiatrov, psychiatricke kliniky, a bol som stale v jednom bludnom kruhu. Bolo to neznesitelne ako som videl ako pomaly umieram. Začal som hladat pomoc u ezoteriky no tam sa moje očakavania nenaplnili že konečne to všetko prestane..a ja si vydýchnem od toho trýznenia ktore mi sposobobali depresie, uzkosti ,halucinacie ...všetko sa to len prehlbilo a išlo k horšiemu a ja som z poslednych sil hladal čo ma zachrani. V jeden deň som natrafil na stranku Santerie prečital si jej obsah a ma to zaujalo a rozmyšlal som nad tým čo sa tam pisalo v ich člankoch. Bolo to pre mna niečo nove nepoznane  ,ako to čo je v bežnom svete dostupne o okultnych vedach ,a ezoterickych učeniach a rozhodol som sa že sa prihlasim do učenia Santerie a skusim najsť odpoved nato čo sa deje a prečo prave ja musim takto trpieť. 

Prišiel ten deň D na ktory som tak dlho čakal, moje prve kroky do Santerie, kroky plne strachu, neistoty z nepoznaneho, no srdce ma stale tahalo do vnutra ..v momente ako som videl našu užasnu profesorku Soniu a tim Santerie  som vedel že som na spravnom mieste. V ten deň D sa vo mne prebudilo niečo čo som dovtedy u seba nepoznal , sila! a volanie isť dalej ..to sa stane aj vam mnohí buduci prvaci čarodejovia :) nasledne išli prve hodiny v škole magie ..ktore boli zaujimave, plne informaci ,a hlavne plne ritualov ktore boli mocne ,a vysledky ich posobenia je vidieť okamžite v živote ,a pre mna hlavne skuškou..a plnych zmien,ktore vdaka profesorke Soni a patronke Santa Barbary boli hned viditelne, v mojom živote, to ako som sa pomaly vracal k sebe ..a ako pri mne neustale stala a  nadalej stoji  jedna velka osoba s obrovskym srdcom a tim je profesorka Sonia, stale pripravena pomocť, vypočuť , a zabojovať ked je treba. Je to človek ktory v mojom živote za posledne mesiace zohral velku rolu. Nie nadarmo je to naša ,,maminka čarodejnicka“ tak ako aj vam bude buduci čarodejovia ked prestupite prah Santerie zistiť sami prečo :) 

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú