Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Referencia 26

Pred pol rokom som sa zapísala do školy Santeria. Prišla som tam plná očakávania, vzrušenia. Musím priznať, že to predčilo moje predstavy a cítila som, že to je tá správna cesta ktorú som roky hľadala. Prešla som rôznymi kurzami, od reiki, atd., ale moja intuícia mi našepkávala že to tak nejde. Roky som hľadala učiteľa a mágia ma veľmi zaujímala, no boli to len knihy a jeden podvodník, ktorý sa len na mága hral a ťahal zo mňa peniaze. Aj som zopár kúziel urobila ale dopadlo to zle a otočilo sa to proti mne. Vtedy som pochopila, že s mágiou sa nehodno zahrávať.

Naša učiteľka, no ako by som to napísala, to ju musíte zažiť. Každá hodina s ňou je veľký umelecký zážitok. Niekedy rozmýšľam ako sa v tej hlavičke udrží taký mega kopec informácii. Som veľmi spokojná že som sa na to dala, prinieslo mi to do života nové informácie, kúzelne recepty mágie, vzrušenia, a pocitu že to je moja správna cesta, na ktorú som vykročila.

Prajem novým študentom, rovnako silne zážitky, nech sa tešia že môžu študovať, pod vedením profesorky Sonii, lebo takáto škola je len jedna, a to na Slovensku.

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú