Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Referencia 28

Už od mala som sa zaujímal o veci medzi nebom a zemou. Počas rokov som navštívil obrovské množstvo kurzov, prednášok a seminárov. Duchovno začalo naberať v mojom živote na význame práve v okamihu, keď už bolo fakt zle. 

Aby som napravil to, čo sa pokazilo som vyskúšal všetky ezoterické disciplíny na aké si len spomeniete. Naozaj všetky okrem numerológie. Mám za sebou: Osem zasvätení reiki, karunu ki, SRT, anjelské terapie, pozitívne myslenie, kyvadlo, virgulu, the secret, mantry, modlitby, toning, astrológiu, chiromantiu, veštice, jasnovidky, ezoterikov a iných šarlatánov, crowleyho tarot, chaos magic, šamanizmus, sigily, wiccu, všeobijímajúcu lásku, rôzne seánse vrátane špiritistickej, ezoterické sviečky, odrušenie GPZ, orgonity, liečebné lejzre a ešte viac smerov, terapií a skúseností, ktoré mi boli i sú nanič. 

Keď som prvý krát vstúpil do rituálnej miestnosti v santérii, prenikol mnou zvláštny pocit a hlavou mi šlo len jedno jediné " som doma ". Ak slovo Šaman znamená " ten čo vidí tme " tak potom Mág je ten, ktorý vidí i za ňu. 

A tak sa postupne ku mne začali vďaka výuke dostávať utajované informácie a získaný nový pohľad na ľudí a situácie spolu s odhalením skrytých skutočností mi umožnili vyhodiť zo svojho života falošných priateľov, ale i pijavice, alebo ak chcete vampírov. 

Očistil som sa od všetkých negatívnych energií a duchov, ktorých som do seba naťahal cez ezoteriku a zbavil som moju rodinu čiernej mágie. Získal som nepriestrelnú ochranu vďaka našim úžasným patrónom a skvelých kolegov s ktorými sa vzájomne podporujeme. Zbavil som sa človeka, ktorý sa snažil zničiť moju rodinu. Vrátil som zdravie osobe, ktorej hrozilo že skončí s trvalo poškodeným telom i dušou. Ale čo je najväčší benefit. Získal som to, čo potrebuje každý z nás - vlastnú strechu nad hlavou. 

Znie to ako príbeh z iného sveta, ako niečo neuveriteľné. Najkrajšie na tom je, že je tomu skutočne tak. Santéria to nie sú žiadne sladké reči, ale skutky s reálnymi výsledkami. Ak váhate so zápisom do školy, alebo meditujete nad cenou radím vám, vypnite rozum a proste to urobte. Zapíšte sa, študujte a žite život aký chcete. To je dar, ktorého hodnota sa nedá vyčísliť ani v zlate, diamantoch alebo peniazoch. 

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú