Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Referencia 30

O Santérii som sa dozvedela náhodou na úplne nezávislom šamanskom seminári. Hneď som ju začala hľadať na webe a to čo som našla, ma okamžite oslovilo. Obsahová náplň školy sa mi zdala úžasná. Zapísala som sa a nedočkavo som čakala pár mesiacov na otvorenie ročníka. Nebola som si však istá, či to nie je nejaké šarlatánstvo, alebo nejaký samozvaní mágovia, tak som si povedala, že vyskúšam tri lekcie, ako to na mňa zapôsobí.  Už po prvej hodine som bola nadšená a som dodnes. Veci do seba úžasne zapadajú, dajú sa vyriešiť, usmerniť, pohnúť tým správnym smerom. Nie je to žiadne abraka-dabra, ale reálne veci. A paralelne mám zakúpené, ako doplnok, ďalšie dva semináre a celé je to fantastický nástroj, ktorým si môžem nastaviť svoj život a životy tých, ktorý ma o to požiadajú a sú otvorení zmenám a práci na sebe.

Mám absolvované nespočetné množstvo „ezoterických“ seminárov, ktorým som sa venovala roky a učili ma, že sa mám mať rada a všetko mi spôsobili rodičia a karma, ale keď zmením svoj postoj, tak to bude fajn. Len si to musím opakovať a prežívať v srdci. Tak som to poctivo robila a myslela a myslela, ale stále sa mi stávalo, že som upadla do depresie, neverila som si, peniaze nie a nie ku mne prísť, aj keď som plnila všetky odporúčania typu „Secret“. Nebola som si úplne istá, či je to naozaj len takto...

Až v Santérii sa mi otvorili oči a začali sa „hýbať veci“. Stačil mi základný vstup našej profesorky Soni, kde nám porozprávala o metafyzike a doslova hmatateľných základoch, na ktorých Santéria funguje a skladačka zapadla. Nečakám, že sa veci „stanú“ samé, ale ja sa vždy pričiním, aby sa stalo to, čo by som chcela a viem to ovplyvniť. A všetky tieto postupy sa v mojej škole učíme. S mocou a pomocou Santa Barbary, TAK SA STAŇ!

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú