Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Referencia 38

Škola mágie mi pomohla dostať sa na cestu, po ktorej som chcela vždy kráčať. Mám rada ceremoniálnu mágiu, rada robím rituály, pracujem s magickou silou. Ale bola som strašne zablokovaná, mala som veľa obáv a blokov, sprevádzala ma veľká neistota, takže radšej než by som niečo urobila zle, tak som nerobila nič.
Tiež som sa strašne bála, že si neustrážim svoje myšlienky a emócie a spravím čiernu mágiu. Alebo celkovo neposúdim dobre celú situáciu a skôr posuniem veci k horšiemu, než k lepšiemu. Škola mágie mi pomohla zbaviť sa tohto strachu a rozpustila vo mne tieto bloky.
Začala som aktívne používať svoju magickú silu, aktívne ju smerovať a vydávať zo seba bez strachu, že zostanem slabá, alebo sa potom budem cítiť zle. Naopak, zistila som, že sa rituál po rituále stávam silnejšou, lepšie sa koncentrujem, som schopná zo seba dostať viacej sily a naopak rýchlejšie túto silu doplniť. Keď človek začne aktívne a vedome používať svoju energiu a magickú silu, automaticky ho to prepája s jeho vnútrom, s jeho podstatou a pomáha mu tak využiť jeho talenty a potenciál, čo mi tiež pomohlo uvedomiť si veľa vecí a veľmi sa posunúť.
Celkový koncept práce za pomoci a vedenia patrónom (resp. patrónky - St. Barbary) je perfektný práve v tom, že je vám počas celej práce pomáhané aj z "druhej strany". Mne to pomohlo v tom, že som odhodila svoje strachy a obavy a mohla sa plne sústrediť na to, čo robím a koľko do toho dávam sily, lebo som mala pocit, že mám za sebou niekoho, kto mi kryje chrbát, kto ma upozorní, keby som niečo robila zle.
Čo sa týka školy a jej konceptu, vyzdvihla by som najmä to, že sa nejedná o nejaké teoretické bifľovanie, ale že teória prichádza ruka v ruke s praxou. Rituály sa robia prakticky od začiatku štúdia, na rituáloch si žiak uvedomuje a skúša, ako sa všetko robí a ako to všetko funguje. Predpokladá sa, že študent bude všetko skúšať doma sám, každopádne nie tak úplne sám, lebo pri ruke mu bude stáť patrón a po celé štúdium môže všetko konzultovať s profesormi - pred chystaným rituálom, aj po ňom. Ak si nie je niečím istý, stačí poslať mail, prípadne pripojiť foto a vždy sa mu dostane rady. Aj keď žiak začína s rituálnou praxou v podstate od začiatku štúdia, rozhodne sa vtedy nejedná o prácu typu pokus - omyl ... či snáď to vyjde, keď budem veriť, ale o uvedomelú, riadenú a vedenú prácu. Študijná skupina je malá, takže je tu priestor pre individuálny prístup a riešení individuálnych otázok a záležitostí.
Čo sa týka samotnej Santerie ako tradície a jej rituálov, musím povedať že mi veľmi vyhovuje, ako sú silné ... a tým pádom aj účinné. V podstate to vnímam tak, že jeden rituál pracuje na niekoľkých úrovniach - transformuje sa energia zo surovín, využitých pri rituály, pracujú energie a sila čarodeja/ čarodejky a pracuje patrón, ktorý je v priebehu rituálu žiadaný o pomoc ... Rituál má tým pádom oveľa väčší "záber" a jeho výsledky sa rýchlo manifestujú a prejavujú vo fyzickej realite.
Veľmi sa mi tiež páči to, ako sa v Santerii pracuje v tímoch - teda famíliách. Vtedy nielen študent, ale aj "hotový čarodej" sa môže v prípade potreby obrátiť na svojich blízkych - kolegov čarodejov z famílie - a s nimi konzultovať ťažšie prípady, či v prípade potreby využiť ich pomoc aj v priebehu samotných rituálov. Nie je teda odkázaný len sám na seba - a svoje často nezvládnuté ego, (ako to žiaľ dnes je tradíciou - až na výnimky) má za sebou oporu vo forme múdrosti aj magickej sily a energie.
Školu mágie by som odporúčala každému, koho jej prezentácia chytí za srdce a kto je ochotný načúvať a učiť sa novým veciam. Počúvať svoje srdce a svoje vnútro, lebo je to práve ono, čo na túto energiu a jej posolstvo zareaguje ako prvé. Ak to, čo uvidíte rezonuje vo vašom vnútri a cítite, že je to ono, potom neváhajte a nenechajte sa odradiť hlavou, ktorá môže byť iného názoru... no nie na dlho :-). Osobne mám tendencie všetko zvažovať a nad všetkým rozmýšľať. No tu tá rezonancia zvnútra bola taká silná, že nedala mojím protichodným myšlienkam žiadnu šancu. A som naozaj nadšená, uvedomila som si veľa vecí, ktoré sa týkajú tejto cesty a všetko mi do seba zapadá.“

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú