Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Referencia 6

Do Santérie som prvýkrát prišla pred 2 rokmi ako klientka…bola som úplne na dne, hľadala som pomoc a najmä objasnenie toho, čo sa mi v živote dialo. Odvtedy som Santériu už neopustila.
Zo zvedavosti a kvôli „poupratovaniu“ si vo svojom živote, som začala najprv študovať videokurz mentálnej mágie, potom som skúšala jednoduché kúzla zo sviečkovej mágie, až ma to prirodzene priviedlo k prezenčnej škole mágie a tarotu, a začali sa diať „zázraky“
 Po týchto 2 rokoch však môžem s radosťou povedať, že som získala oveľa viac. Našla som samú seba a pomaličky si budujem cestu svojho života tak, ako ho chcem žiť. Našla som si tu priateľov, na ktorých sa vždy môžem obrátiť a spoľahnúť, a s ktorými sa cítim ako by boli moja druhá rodina. Porozumela som zákonitostiam mágie, otvorili sa mi oči a zistila som, že nie všetko v živote je naozaj tak, ako to vyzerá na prvý pohľad. Človek mnohokrát podlieha sebaklamu a nedokáže si pripustiť realitu. Nielen vďaka mágii samotnej, ale vďaka celému učeniu Sonii Guerrery, som sa na vlastnej koži presvedčila, ze všetko môže byť tak, ako si človek želá, keď vidí veci ako naozaj sú, keď má silu a chuť pracovať na sebe, svojom charaktere a cnostiach, a vtedy mu aj vesmír pomôže.

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú