Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Santerijské magické mydlo proti kliatbam

Najjednoduchší spôsob ako sa zbaviť negatívnej energie. Účinkuje ihneď po umytí.  Pre zvýšenie účinku môžete na mydlo vyryť kovovým predmetom, či ihlou meno osoby, ktorej energiu zo seba zmývate, alebo definíciu energie, ktorú k vám vyslal (napríklad nenávisť, závisť, strach, obavy, smútok, hnev).Dostupnosť: Skladom (18 ks)
7,00 €s DPH
ks
Hmotnosť: 110 gramov
Rozmery: 6,5 x 6,5 cm

Popis produktu

Santerijské ČIERNE MYDLO PROTI KLIATBAM. Najjednoduchší spôsob ako sa zbaviť negatívnej energie je zmyť ju týmto mydlom. Mydlo je vyrobené z komponentov, ktoré pohlcujú energie a preto dokáže vstrebať všetku negativitu z vašej aury. Účinkuje ihneď po umytí. Čierna farba na seba naväzuje negatívne sily a postupne ako steká z vášho tela pri zmývaní mydla, odnáša so sebou všetky zlé energie, ktoré odtokom stekajú do nenávratna. S vôňou Levandule a zeleného čaju a s účinkami aktívneho čierneho uhlia.

Všetka symbolika odplavovania čiernych nánosov z tela robí z použitia tohto mydla plnohodnotný očistný rituál. Pre zvýšenie účinku môžete na mydlo vyryť kovovým predmetom, či ihlou meno osoby, ktorej energiu zo seba zmývate, alebo definíciu energie, ktorú k vám vyslal (napríklad nenávisť, závisť, strach, obavy, smútok, hnev).


O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú