Santeria

Škola Santeria

Škola Santeria

NOVÝ FORMÁT ŠKOLY MÁGIE!

Kdekoľvek ste, Mágia si Vás nájde.

Šetríme Váš čas, peniaze i cestu a prinášame zázraky priamo k Vám.

Po vyše 10tich rokoch ,,uzavretého čarodejníckeho spolku“ meníme ,,pravidlá“ a otvárame sa celému svetu. Nech ste kdekoľvek a nech Ste ktokoľvek, teraz aj Vy môžete patriť k elitným mágom. V každom človeku sa skrýva sila pohnúť Vesmírom a Vy môžete od nás získať tie správne rituály.  

Školu Mágie Santeria založila v roku 2010 Sonia Guerrera, ktorá získala profesorský diplom z Mágie v mexických a argentínskych školách mágie, a parapsychológie, a je jednou z najväčších odborníčok na skutočné čarodejníctvo. Pod jej vedením sa škola Santerie vypracovala na najlepšiu svojho druhu a získala medzinárodný ohlas. Na vyučovania k nám cestujú čarodejnícky učni z Anglicka, Švajčiarska, Francúzska, Nórska, Nemecka, Rakúska a z celého Slovenska i Českej Republiky.

KLIKNITE SEM A PREČÍTAJTE SI, ČO O NÁS VRAVIA NAŠI ABSOLVENTI

Teraz sa aj Vy môžete učiť pravú Mágiu a zúčastňovať sa ozajstných čarodejníckych rituálov. 

1) Téma lekcie aj dátum rituálu je každý mesiac zverejnená na webe aj na facebookovej skupine SANTEROVIA A SYMPATIZANTI. Rovnako ju môžete nájsť priamo na bannery v hlavičke webu.

2) Po zakúpení lekcie dostanete niekoľko dní pred termínom rituálu na svoj mail inštruktážne video k rituálu a prednášku vo formáte mp3. Video si v kľude pozriete koľkokrát vám bude treba a spravíte si poznámky. Prednášku vo formáte mp3 si môžete stiahnuť a uložiť, a pustiť v aute, alebo kdekoľvek z vlastného usb popri inej činnosti. Ostane vám navždy. V prípade otázok k rituálu či k prednáške nás kontaktujte na skola.santeria@gmail.com.

3) Za doplatok si môžete prísť vykonať rituál z lekcie priamo do Santerie a využiť tak magickú atmosféru rituálnej miestnosti a energiu svätyne našich spirituálnych patrónov. To je skvelé pre každého, kto buď nemá kde robiť rituály, alebo na ne nemá čas, alebo si jednoducho netrúfa byť pri tom sám. A samozrejme, nosnú sviecu rituálu dostanete od nás každý účastník zdarma.

DÁTUMY LEKCIÍ MÁGIE A PREDBEŽNÉ TÉMY 

26.1. - Peniaze, práca, rituálny rok, RITUÁL NOVOROČNÁ ŠŤASTNÁ MINCA

16.2. - Vzťahy, láska, sex, zoznamovanie sa, pripútavanie si osôb energetickými linkami, zvádzanie a balenie, RITUÁL RAJSKÉ JABLKO

15.3. - Zdravé telo, liečenie živlami, dlhovekosť, zvyšovanie energie, odhalenie vnútorných hodín, RITUÁL AJO MACHO (cesnak)

19.4. - Domov, domácnosť, rod, rodina, zázemie, koreň stromu života, RITUÁL CASITA MIA (domček)

17.5. - Ochrana svojej identity, obrana svojej energie, energetické teritórium, formy invázie do našich životov a plánov, odhalenie manipulácií, RITUÁL ESPADA DE SANTA BARBARA (meč Santa Barbary)

21.6. - Definícia šťastia, vnútorný súlad, šťastné symboly, znamenie nešťastia, odvrátenie smoly, RITUÁL PODKOVA ŠTASTIA


POVINNOSTI ŠTUDENTA:

Uplatňovať získané znalosti vo svojom živote a robiť všetko tak, aby sme boli na teba hrdí.

JE ZAKÁZANÉ:

- Experimentovať s rituálmi a meniť ich bez dostatočnej praxe a znalosti.

- Šíriť rituálne postupy Santerie, a vydávať ich za svoje vlastné

- Používať pre svoju činnosť meno Santerie (Santeria je registrovaná značka).

-  Propagovať svoju vlastnú činnosť medzi žiakmi a obohacovať sa na svojich spolužiakoch predajom vlastných produktov, alebo služieb.

- Zhotovovať videozáznamy, audiozáznamy a fotografie na vyučovaní mimo momentov, kedy Vás profesor k tomu priamo vyzve.

- Ohovárať spolužiakov, profesorov, alebo inak šíriť zlé reči o ,,vlastných“, alebo robiť čokoľvek iné, kvôli čomu by sme sa museli za teba hanbiť.

Lekcia Školy mágie: Video inštruktáž, mp3 prednáška Viac o kurze

Lekcia Školy mágie: Video inštruktáž, mp3 prednáška

Lekcia Školy mágie: Video inštruktáž, mp3 prednáška

70,00 €s DPH
ks
PRÍPLATOK ZA OSOBNÚ ÚČASŤ NA RITUÁLY (Nosná svieca k rituálu zdarma) Viac o kurze

PRÍPLATOK ZA OSOBNÚ ÚČASŤ NA RITUÁLY (Nosná svieca k rituálu zdarma)

PRÍPLATOK ZA OSOBNÚ ÚČASŤ NA RITUÁLY (Nosná svieca k rituálu zdarma)

30,00 €s DPH
ks

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú