Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

SKRIPTÁ ZOSTAVA 1

Zostava náučných skrípt za zvýhodnenú cenu. Je vhodná pre serióznych záujemcov o okultné znalosti. Skriptá slúžia ako praktický manuál. Táto sada obsahuje skriptá k sviečkovej mágii, talizmanickej mágii a k seanse Ouija. Dostupnosť: Skladom (3 ks)
90,00 €s DPH
ks

Popis produktu

Zostava náučných skrípt za zvýhodnenú cenu. Je vhodná pre serióznych záujemcov o okultné znalosti. Skriptá slúžia ako praktický manuál. Táto sada obsahuje skriptá k sviečkovej mágii, talizmanickej mágii a k seanse Ouija.   • V skriptách Ouija nájdete nájdete návod ako krok za krokom vykonať seansu a skontaktovať sa s duchmi, bytosťami, či s vlastným vyšší vedomím. 

  • V skriptách sviečkovej mágie nájdete všetko potrebné, aby ste vedeli zostaviť vlastný rituál, ale môžete použiť aj priamo kompletne zostavené schémy rituálov. Skriptá obsahujú aj magické pečate, planetárne tabuľky ako si vybrať vhodný deň, charakteristiku farieb sviec, vhodné vykurovadlá a oleje pre jednotlivé kúzla, a aj ohňové orákulum ako čítať plameň sviec, či stekanie vosku.

  • Skriptá talizmanickej mágie obsahuje rituály pomocou tailzmanov k ochrane, čo prelomeniu kliatieb, a aj podrobný návod k výrobe magického vrecúška Gris-Gris. Naučí vás vyrobiť aj čarodejnícku fľaštičku, či aktivovať mocné Šalamúnove pečate.

O Shope

Môžnosti platby:
GoPay Tatra Pay
MasterCard Maestro VISA

3D Secure:
MasterCard VISA

Klienti nám ďakujú