Čarodejnícky spolok sme tu s vami už od roku 2010

Škola mágie a obchod
Santeria

Ste pripravení na mágiu? Dovolíte zázrakom sa diať?

Ste pripravení na mágiu? Dovolíte zázrakom sa diať?

Tak ako to teda s tou mágiou je, funguje všetkým, alebo len niekomu, treba tomu veriť, alebo sa výsledok dostaví ako príjemne prekvapenie a dôkaz o tom, že mágia existuje? Poďme si v tom upratať!

Ľudia žijú v troch základných omyloch:

Prvým je ten, že zázraky sa dejú sami od seba, alebo z vôle vyššej moci a netreba pre ne nič spraviť. 

Z toho pramení druhý omyl, že mág ,,zariadi zázrak“ jednoduchým zapálením sviečky a peniaze ktoré za mágiu pýta sú ,,bez práce“.   

Tretím omylom je samotná predstava zázraku, že všetko, čo ste nechali prísť až za hranicu krajnosti, sa z minúty na minútu zmení vo váš prospech. 

A TERAZ POĎME Z ROZPRÁVKY DO REALITY!

Mágia funguje v súlade s fyzikálnymi zákonmi a prírodnými silami, aj keď ich ešte veda nepozná úplne všetky. 

Tie ktoré ešte veda nevie definovať stále vnímame ako tajomné a mystické, a to vrátane kontaktovania duchovných bytostí. 

No úloha osoby očakávajúcej zázrak sa pohybuje v tých zákonitostiach, ktoré už dávno poznáme. Jedná sa o psychologické, mentálne a fyziologické procesy, a tie si vyžadujú svoj čas. 

Preto mágia nemá žiadne dátumy ani lehoty, kedy sa ,,kúzlo“ prejaví. 

Samozrejme, vlastnou disciplínou sa dá kúzlo urýchliť, ale to predpokladá súčinnosť klienta, že sa bude správať podľa rád svojho čarodejníka. No nie každý človek  je schopný zmeniť svoje návyky, názory, spôsoby, svoj uhol pohľadu, svoje správanie, korigovať svoj charakter, či naučiť sa to, čo potrebuje vedieť, aby mohol získať to, čo chce mať. Tomuto sa odborne hovorí mať ,,fixnú myseľ“ a takýto človek bude mať cestu k zázraku veľmi dlhú. Keďže nevie spraviť potrebné zmeny v sebe sám, musia to za neho vynútene spraviť životné situácie. Tie sa však musia z niečoho najskôr vyvinúť a to je to časové zdržanie. Taktiež ak ,,zázrak“ ktorý potrebujete zahŕňa viacero ľudí, je čas manifestácie dlhší. Pretože aj v nich musí ,,dozrieť“ vnútorná zmena, ktorá sa nakoniec ukáže ako zmena vo váš prospech. 

A TERAZ ABY SME SI TO TAK ZHRNULI: 

Mágia nepotrebuje aby ste v ňu verili aby sa mohla diať, lebo je výsledkom prirodzených energetických zákonov. 

ALE VY POTREBUJETE VERIŤ V MÁGIU, AK CHCETE ABY SA DIALA VO VÁŠ PROSPECH. 

Inak budú psychické sily reagovať na vaše psychické nastavenia a keď je toto vaše nastavenie negatívne, veci vo váš prospech sa negujú. Ak je vaše nastavenie neutrálne, typu ,,uvidím, čo bude a podľa toho uverím“, tak vašu psychickú energiu pohltia tie, ktoré majú jasný smer a cieľ. Takže z výsledku bude nič.

PRELOŽME SI TO ZASA DO INEJ ,,REČI“:

Aby sa udial zázrak, musíte byť odhodlaný k zmene. Každá zmena vychádza zo zmeny vášho psychického nastavenia a zmeny zabehnutého vzorca správania. Ak sa k tomu postavíte spôsobom ,,zbožného priania a upätého očakávania“, nedáte popud k zmene situácii a neuvediete do pohybu nové energie. Tým pádom vaša slobodná voľba bola aby veci ostali ako sú, hoci by ste radi, keby boli inak. 

VY STE ZDROJOM TEJ ZMENY. STE JEJ EPICENTROM, LEBO TO ČO SA VÁM DEJE, SA TOČÍ OKOLO VÁS. VY STE TÁ ZMENA, KTORÚ ČAKÁTE. POTOM SA ZMENÍ VŠETKO, ČO VÁS OBKLOPUJE. 

A teraz pár slov k čarodejníkom, mágom a liečiteľom. Ale čítajte aj vy ostatní! 

Dozviete sa, odkiaľ sa berie energia na vaše zázraky a kde je jej koniec.

Každý zdroj je vyčerpateľný. Aj ten najväčší. Je jedno odkiaľ energia pochádza, či z vesmíru, alebo z prírody, zánik je jedným zo základných zákonov existencie. A všetko zaniká vtedy, keď minie svoju životnú silu. 

Preložme si to do inej ,,reči“. Aj keby ste verili, že používate kozmickú energiu, ona tiež má svoje limity, pretože aj vesmír ich má a má svoju životnosť. Všetci vieme, že jedného dňa zanikne. 

Aj keď je energia všade okolo nás a podľa niektorých ľudí voľne dostupná, aby ste ju mohli využiť, potrebujete k tomu tie správne technológie, ktoré ju dokážu zachytiť, zhromaždiť a vyslať na miesto určenia. Bez elektrárne by k vám elektrina nedorazila, aj keď je z prírody. 

To platí aj v mágii a v akejkoľvek práci s energiami. Musíte vedieť správne techniky, inak energiu nezachytíte, nezhromaždíte a nikam nevyšlete. 

A TERAZ PRÍDE TO HLAVNÉ....VŽDY K TOMU POUŽÍVATE SVOJU PSYCHICKÚ SILU. 

Je jedno či beriete energiu z vesmíru, alebo od duchovných bytostí, VŽDY PREJDE ,,TRANSFORMÁTOTOM“ ČIŽE VAMI SAMOTNÝMI, KDE SA ZMENÍ NA PSYCHICKÚ SILU A TO JE TO, ČO VYŠLETE. 

OPOTREBOVÁVATE SAMI SEBA V PROSPECH INÝCH. 

Ozajstným obchodným artiklom v mágii je životná energia a psychická sila. To je to, čo odovzdáva mág v prospech vyriešenia vašej situácie. Je to teda vyčerpateľný zdroj a častokrát veľmi vyčerpávajúca práca. Všetko, čo vo vás je, odovzdáte niekomu inému prostredníctvom rituálu. Mág, ktorý sa do ,,veci“ klienta nevie vložiť celým svojím bytím, nie je žiaden mág a jeho rituály nemajú efekt. Preto si treba vedieť správne vybrať čarodeja, u ktorého je zrejmé, že sa do toho odovzdá. 

Avšak, ak v skutočnosti nechcete situáciu vyriešiť, nemárnite náš čas a nemíňajte našu životnú silu, tiež máme len jeden život, hoci sme čarodejníci! Je veľa prípadov mágov, čarodejníkov a liečiteľov, ktorých ľudia vyčerpali až na smrť. Z tých mediálne známych to boli napríklad Edgar Cayce, či Nina Kulagina, no oveľa viac prípadov je medzi tými nemedializovanými a to dokonca aj v našich končinách.

Klienti nám ďakujú